Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Tygrysku niezły ktoś miał pomysł i realizacja też dobra :D a ja sobie kupiłem dzisiaj cyfrowy aparat fotograficzny Premier DS-8330 :classic_cool: któremu właśnie ładuję akumulatorek hihi klik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce swieci nad nami, rozgrzewa nasze nagie ciala - promieniami :D No moze nie nagie ale w koncu jest cieplo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja chcę spać!!!! I jeszcze jakby przestało padać i zrobilo się ciut cieplej :) Dobra przestaję marzyc :D Życzę Wszystkim miłego dnia i udanego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochani..:) uff to tylko ja... zabiegana... klikam i do pracki zmykam... Jutro wybieram sie na wieksze zakupy a raczej na poszukiwania jakiejś fajnej sukienki (+buty) ktora nadawalaby sie na kilka wesel tego lata.. bo zamierzam pooszczedzac i wszystkie wesela \"załatwić\" jadną kreacją:P A w międzyczasie zarezerwowlam juz noclegi na urlop w Zakopanem ale to dopiero na poczatku sierpnia... tyle u mnie Ghanuś... ciesze sie ze mieszkanko juz prawie wasze własne:) 🌻😍 Kati 😍 Kamorku 😍 Tygrysku 😍 buziaki dla reszty 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiada sie ladny weekend! Mam nadzieje, ze niedziela tez bedzie ok, bo dopiero wtedy mam wolne i zaplanowany imieninowy grill u rodzicow :) Girl- to kiedy do zakopca? A po drodze Krakow? bo ja planuje urlop od 17 lipca. Kati- u ciebie brzydka pogoda? Bo tu u nas na poludniu pieknie! Zapraszam! Bezka- co z toba? Dawno sie nie odzywalas! Hello (tak z angielska, zebys zrozumiala ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff dzis jest troche luzniejszy dzien na szczescie... no i do weekendu jeszcze tylko 3 h :D Ghana -> ma byc kazdego dnia coraz ladniej i cieplej... a imieniny czyje bedziesz \"grillowac\" ?? ;) Girl -> a sa jakies szanse, ze wkrotce bedziesz miec mniej biegania?? udanych zakupow, koniecznie daj znac co Ci sie udalo kupic :) Kati -> u mnie nie pada i jest cieplo, zapraszam :D kawe tez Ci dam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naaagie ciałaaa yeah Tygrysku :D maru za chwilke weekend i znikam w góry :D Całuski słoneczka moje 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony blekitne niebo i slonce a z drugiej granatowe niebo i oberwanie chmury... jutro ide na \"taniec wampirow\" - ostatnie wolne bilety udalo sie kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku proszę o relację z \"Tańca Wampirów\" :D a ja rano nie wstałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest relacja bedzie, chociaz juz wiem jak bedzie brzmiala: FANTASTYCZNY muscial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D Tak jak juz wczoraj mowilam, musical jest swietny, porywajacy, fantastyczny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekny, sloneczy i goracy dzien :D Kamorku, stroje byly wampirze ;) czyli czarne plaszcze... a inni mieli ubrania hmm gdzies tak z XVIII wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witam po weekendzie z parapetowka i grillem imieninowym! Obie imprezki bardzo fajne! :) A teraz do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Co za weekend - pogoda byla piękna, więc duzo jeździłam na rowerze:) Na Helu sa świetne ścieżki rowerowe :) I jeszcze na grila u kumpla się załapałam :D No a poza tym wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos byl kiedys w Bulgarii w Zlotych piaskach? Zastanawiam sie nad wakacjami tam i zbieram informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku uuu czyli moje ulubione klimaty ubraniowe :D aż łezka się kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu mamy lato :D oby zostala dlugo... Ghana -> nie bylam, ale slyszalam, ze w Bulgarii jest pieknie :) Kati -> ja tez jezdzilam rowerem, ale po miescie to nie to samo co nad morzem... Kamorek -> zapraszam do Warszawy we wrzesniu, beda wtedy znow grali \"taniec wampirow\", a podczas wakacji na scenie sa \"koty\" (tez sie wybieram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESI WYGRALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pavelek był boski jak zawsze :D No ale Koller i Rosicki tez byli fantastyczni :D Ciagle jestem w euforii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze godzinka w pracy :P właśnie sprawdzam poczte to kliknę przy okazji :D 🌻 huhu a ja meczyków nie lubię oglądać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ogladam imprezy wysokiego lotu- czyli MŚ i ME, naszej ligi to nie warto, czasami cos obejrze, ale w porownaniu z takim wczorajszym meczem wlochy:ghana, to nasi graja w zwolnionym tempie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasi w porownaniu z wiekszoscia graja w zwolnionym tempie i tak jakos kopac nie potrafia... poza tym obecna kadra jest malo przystojna ;) (no moze oprocz Boruca :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Grzecznie klik, klik robie :) Ktos ma moze ochote na zilmna cole?? stanowczo jest za goraco na kawe.... no chyba, ze mrozona ale takiej nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×