Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Ja mam chlodno w biurze, wiec kawe sobie pije, a o 12 jade na pogrzeb dalekiej cioci, nie chce zeby tata sam jechal, a ja przynajmniej sie przejade do zakopanego, ale co jak co (pewnie jak kazdy) nie lubie pogrzebow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Od samego rana byłam na jakimś nudnym i niepotrzebnym szkoleniu 😠 Zmarnowałam 3 godziny! Ale jak dobrze pójdzie to będe miała w piątek wolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje bardzo ciekawe szkolenie juz sie skonczylo :( szkoda.... jeszcze 2,5h i rozpoczne weekend :D (o 17 mam autobus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to nie chcą dzisiaj szkolić :( ale za to w środę mam spotkanie nt. \"Sekty\". Ja mam już weekend :D :D :D Całuski słonka dzisiaj ponoć Polacy grają z Niemcami... wczoraj o dziwo oglądnąłem w całości mecz ;) Podobała mi się gra Chorwatów ale Brazylijczycy to cieniasy, fuuuuj. *** Koniec meczu z Ekwadorem. Piłkarze pojechali do hotelu, rozeszli się do swoich pokoi. W jednym z pokoi czeka żona Mirka Szymkowiaka. Mirek wchodzi, rozbiera się i idzie pod prysznic. Po chwili słyszy pytanie: - Mirek, gdzie byłeś ? - Biegałem... - Ale ta koszulka jest sucha i nawet nie pachnie. *** Czym się różni Rasiak od kapitana Haka? Kapitan Hak ma tylko jedną drewnianą nogę. *** Najlepsze zdjęcie Rasiaka? Zdjęcie Rasiaka z boiska. ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Lekko podłamana tym razem, bo moi ukochani Czesi przegrali :( :( :( Poza tym weekend był bardzo udany i niemal w całości spędzony na rowerku :D Życze Wszystkim milego poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati- ja sie ciesze Ghana wygrala! :D Witam, po upalnym, wspanialym weekendzie! Dzisiaj rano niemielismy pradu, wiec siedzialam od 10 do 12:30 na basenie i sie opalalam, ale teraz zostaje troche dluzej w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dooooooooobry :D w koncu moge kliknac :D wyjazd byl FANTASTYCZNY :D nawet pomimo tego, ze chodzac po skalkach zlamalam sobie kosc w dloni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zapalam światełko :D Kamorek 🖐️ Ghanuśka domyślam się, że kibicowałaś Ghanie ;) Ja zawsze kibicuję Czechom (mam czeskie korzenie :) ) Teraz czekam niecierpliwie na czwartkowy mecz- już zaciskam kciuki :) Tygrysek - złamana kość???? Oooo niedobrze. Trzymaj się cieplutko 👄 Girl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) czy ktos ma moze lod??? Kati -> nie kosc a kosteczka, paliczek (srodrecze)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis do pracy na 10:30 :) az milo, czuje sie jak na wakacjach, ale od jutra normalnie! A dzis ostatni mecz, nie wiem czy wogole to ogladac.... Kati- Czesi tezfajni, moze wyjda z grupy i Czesi i Ghana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka - to by było :D Życzę im tego, bo nieźle grali \"ghańczycy\" ;) Nienajgorzej, choć dość agresywnie, grali Amerykanie - poprawili się chłopaki :) A Włochów nie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow ostatni meczy wygralismy... :) ciekawe kiedy, tak dla odmiany wygramy pierwszy (i nie tylko...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, dzien dobry :) obcielam wczoraj wlosy, wiec jest mi lzej i chlodniej troszenke ;) nie mam badzo krotkich ale zdecydowanie krotsze niz byly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek- to czekamy na zdjecia! :) Kati- zobaczymy jak to bedzie z ta Ghana ;) A wczoraj byl super mecz Szwecja-Anglia! I znowu slonce na zewnatrz, moze pojde na basen po pracy- poplywac. A wczoraj wieczorem bylam biegac i po deszczu bylo takie fajne rzeskie powietrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) mam nadzieje ze nie zapomnieliście o mnie.. bo ja o was pamietam caly czas ( i klikam oczywiście w pajacyka).. co niestety nie idzie w parze z czytaniem i wpisywaniem sie ... nie mam pojecia co sie u Was robaczki dzieje.. ale oby wszyscy byli zdrowi i uśmiechnięci to wszystko będzie ok:) ja mam warjacki miesiąc... wyjazdy, podroże, wesela, praca, przetargi, sprawozdania, zakupy ubrań na wesela, fryzjerzy poumawiani co tydzeń brrr gubię sie juz w tym wszystkim a sadzilam ze z organizacją nie jest u mnie jeszcze tak kiepsko... żółte karteczki juz dawno odstawilam do lamusa... przerzucilam sie na system przypominacza w komórce.. ktory ustawiam na wszystkie ważne i mniej ważne sprawy ... więc teraz ciągla mi \"piszczy\" tlefon:P ściskam mocno wszystkich...😍 i brykam do pracy girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
girl - trzymaj sie i nie pogub w tych wszystkich sprawach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl słonko, aż dziwne, że nie męczy Cię czkawka ;) Nie zapomnieliśmy Cię :D Jesteś jedną z osób o których nie da się zapomnieć ;) 🌻 Fjuu ale mamy cudowną pogodę :D L *A *T *O!!! Tygrysku nowa fryzura no no :D zdjęcia muszą być ;) Ghana, Kati 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie srub ani drutow :) ale jutro jade na zmiane gipsu - na dluzszy (taki, ze palce cale obejmie :() za to zamierzam zafundowac sobie tez nowy, lzejszy i \"oddychajacy\" gips... zdjecia beda jak komora sie naladuje i zechce je zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Dziś mecz Czechy - Włochy więc już od rana jestem w stanie napięcia nerwowego :D Przyszłam dziś do pracy z flagą czeską wymalowaną nad łokciem ;) No i muszę szybciej wyjść z pracy, bo chłopaki zaczynają grać już o 16 :D Trzymajcie kciuki :) Paaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- no chyba juz sie naladowala :) czakam na zdjecia! Kati- ja tez jestem zdecydowanie za Czechami w tym meczu, ale trzeba przyznac, ze wlosi zmienili sposob gry i calkiem dobrze sie prezentuja... Kamorek- tak jest LATO! :D Ja juz opalona i szczesliwa! Przy takiej pogodzie od razu mam lepszy humor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Jasiu jak ty możesz palić papierosy, jesteś dopiero w 3 klasie. - A pan Lepper jak był w trzeciej to palił. - Ale on był pełnoletni. *** Powodowana nagłą potrzebą fizjologiczną zakonnica wchodzi do baru. W barze panuje standardowy zgiełk, jednak co parę minut gaśnie światło i cała sala zaczyna wiwatować. Zakonnica podchodzi do baru i pyta, gdzie znajdzie toaletę. - Tu, po lewej, ale nie powinna siostra tam chodzić. - Czemu nie? - pyta zaskoczona zakonnica. - Bo w toalecie stoi posąg nagiego mężczyzny, przykrytego jedynie listkiem figowym. - Nie szkodzi - odpowiada zakonnica. - Nie będę patrzyć w jego stronę. Zakonnica idzie do toalety. Kiedy wraca do baru, zastaje standardowy barowy hałas. Jednak kiedy goście zauważają jej wejście, przerywają rozmowy i zaczynają bić jej brawo. Zakonnica, zaskoczona, pyta barmana. - Proszę pana, o co im chodzi, biją mi brawo, bo byłam w toalecie? - Nie, biją brawo, bo została siostra jedną z nas - odpowiada barman. - Nadal nie rozumiem - mówi wciąż zaskoczona zakonnica. - Widzi siostra, ilekroć ktoś uniesie listek na posągu, w barze gaśnie światło. *** Regulamin Gnieźnieńskiej Kolejki Dojazdowej (wąskotorówki) 1. Zabrania się zbierania grzybów podczas jazdy pociągu. 2. W czasie jazdy wyskakiwanie z pierwszego i wskakiwanie do ostatniego wagonu jest surowo wzbronione. 3. Wyśmiewanie się z pieszych i rowerzystów nie jest wskazane (w końcu i tak nas wyprzedzą). 4. Zabrania się wznosić okrzyki w rodzaju \"gaz do dechy\", gdyż denerwują maszynistę i mogą spowodować u niego czasową niezdolność do pracy. 5. Reklamacje dotyczące szybkości kolejki nie będą uwzględniane, albowiem jedzie ona wolno ze względu na dobro podróżnych, a nie dlatego, że szybciej nie może. 6. Podczas jazdy nad brzegiem jeziora zabrania się łowienia ryb z okien wagonu - istnieje niebezpieczeństwo wciągnięcia kolejki do wody przez wyrośniętą rybę. 7. Kąpiel w jeziorze podczas jazdy wzbroniona. 8. W razie trudności przy wjeździe na wzniesienia podróżni z ostatniego wagonu zobowiązani są do popychania kolejki. 9. Wnoszenie do wagonów żółwi lub innych równie powolnych zwierząt traktowane będzie jako prowokacja. *** Bacę zaproszono w karnawale na bal przebierańców. Pytają się go znajomi, za co się przebierze. - A za łoscypka. - A jak to będzie, baco, za oscypka? - A siedne se w kąciku i bede śmierdzioł. *** Ateista umarł. Porządny był człowiek, ale umarł i było to dla niego bardzo traumatyczne przeżycie. Tym bardziej, że zupełnie nieoczekiwanie znalazł się w piekle. Przywitał go Diabeł. Ateista poczuł się nieswojo, ale Diabeł był bardzo konkretny: - O, widzę, żepPan u nas nowy... To ja może oprowadzę, tu jest pański apartament. Ateista patrzy, a tu pokoje na hektary, gustownie urządzone, łóżko wodne, baldachimy, łazienka ogromna, bidety, klimatyzacja... Diabeł dalej ciągnie: - Jeśli pan jest zmęczony i chce odpocząć, to proszę się nie krępować, jeśli pan jednak sobie życzy, to oprowadzę Pana dalej... Idą, a widoki przed nimi bardzo intrygujące, dyskretny luksus, przyjemna muzyka, piękne kobiety, tu ktoś maluje obrazy, tam ktoś ćwiczy gimnastykę, przeszli koło olimpijskiego basenu, siłowni, dalej restauracje, drink bary... Ateista zaczyna się czuć dziwnie, idą dalej. Nagle dotarli do pomieszczenia przegrodzonego ścianą z bardzo grubego szkła pancernego. Za szkłem - tortury, diabły smażą jakichś nieszczęśników w kotłach z wrzącą smołą, innych rozciągają, ćwiartują, wypruwają im flaki. Szyba tłumi dźwięki, ale przez skórę czuć, że nieszczęśnicy muszą krzyczeć wniebogłosy, na ich twarzach maluje się niewypowiedziane cierpienie. Ohyda, coś przeraźliwego. Ateista poczuł się wielce nieswojo, patrzy na tę scenę za szybą, patrzy, zaczyna nerwowo drapać się po głowie i zezować na diabła... Diabeł wyczuł sytuację, macha ręką i mówi: - ...a wie pan, tym to się proszę zupełnie nie przejmować, to chrześcijanie sobie coś takiego wymyślili... *** - Dlaczego na polowaniu pan strzelał do swojego kolegi? - pyta sędzia. - Wziąłem go za sarnę. - A kiedy pan zauważył swoją pomyłkę? - Gdy sarna odpowiedziała ogniem. *** Ksiądz podczas kolędy daje 2 letniemu malcowi obrazek. Mały ogląda z zaciekawieniem a po chwili pyta: - Mas jesce? Ksiądz zadowolony z zainteresowania dziecka tematem wręcza mu następny. Malec ogląda go i zapytuje: - A z dinozaurami mas? *** Dawno, dawno temu był sobie młody człowiek, który obiecał sobie zostać wielkim pisarzem. Mówił: \"Chcę pisać rzeczy, które będzie czytał cały świat, rzeczy, które poruszą ludzi aż do głębi, rzeczy, które będą sprawiały, że będą krzyczeć, płakać, zwijać się z bólu i wściekłości!\" Teraz pracuje on dla Microsoftu pisząc komunikaty o błędach. *** Do miasteczka Z. przyjechał w czasie wakacji na spotkanie autorskie znany pisarz. Odpowiadając na pytania uczestników spotkania, wyjaśnił między innymi, że pisząc swoje poczytne książki zawsze stosuje zasadę \"czterech wątków\": - W każdej mojej powieści jest wątek religijny, arystokratyczny, erotyczny i kryminalny. Obecna na tym spotkaniu polonistka miejscowej szkoły zapamiętała to wyznanie pisarza i zaraz po wakacjach zadała swoim uczniom wypracowanie z czterema wątkami. Klasowy prymus już po kilku minutach oddał kartkę z wykonanym zadaniem. Polonistka odczytała tekst: - \"Matko Boska!!! (wątek religijny) - krzyknęła hrabina (wątek arystokratyczny). Jestem w ciąży (wątek erotyczny) ... ale z kim??? (wątek kryminalny). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna na tym spotkaniu polonistka miejscowej szkoły zapamiętała to wyznanie pisarza i zaraz po wakacjach zadała swoim uczniom wypracowanie z czterema wątkami. Klasowy prymus już po kilku minutach oddał kartkę z wykonanym zadaniem. Polonistka odczytała tekst: - \"Matko Boska!!! (wątek religijny) - krzyknęła hrabina (wątek arystokratyczny). Jestem w ciąży (wątek erotyczny) ... ale z kim??? (wątek kryminalny). ;D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×