Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam, klikam i do roboty znikam :) Przede mną ciężki i nieprzyjemny dzień :O Niestety na imprezie nikt zdjęć nie robił, a i sama impreza udała się raczej średnio... No trudno ;) Paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D przede mna ciezki tydzien... nie tylko duzo pracy ale i ani jednego wolnego popludnia/wieczoru... Kati -> nie bylo nikogo z aparatem?? :( buuuuu szkoda... Lula nie wybierala sie z Toba do pracy rano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki moje:) klikam z domku bo w pracy mamy juz ograniczony dostęp do internetu... a na dodatek mam goraczke.. chyba mnie coś bierze...:( paa 🌻 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada snieg, pada snieg... Girl -> czapka, szalik, rekawiczki, goraca herbata... prosze, uwazaj na siebie ❤️ Kati -> a co sie wczoraj dzialo?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) tak tak Tygrysku.. niech chociaż wieczor będzie spokojny i mily:) 🌻 mam ciagle ta glupia gorączke... jutro ide na badania... klikam klikam...:) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wieczór był miły i w ogóle ok ;) Przede wszystkim okazało się, że moja mama, która wczoraj poszła do szpitala na zabieg koronarografii, jest już po i wszystko ok (a zabieg planowany był dopiero na dziś). Całe szczęśćie, że się pospieszyli, bo w ostatniej chwili rozbili jakiś niebezpieczny skrzep. Poza tym była u mnie wczoraj projektantka, zeby wziąć wymiary na nową kuchnię :) No a poza tym żyje już urlopem :) Okazało się, że mam do wykorzystania jeszcze 6 dni i musze iść na urlop przed końem roku :) No więc od piątku do Świąt odpoczywam ;) A teraz znikam - jestem dzis krócej w pracy, bo mam wizytę u endokrynologa i może uda mi się załapać z tata na \"odbiór\" mamy ze szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lubie, same dobre wiesci z rana :) a moj wieczor byl na sportowo, wiec tez milo :) Girl -> jak sie czujesz?? wyspalas sie chociaz?? Kati -> ciesze sie, ze tyle pozytywow u Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i klikam :) Mama wróciła do domku i wszystko ok :) A ja jutro zaczynam urlop :) Więc jeśli możecie to kliknijcie czasem za mnie ;) Może jak będę u rodziców, to uda mi się tu zajrzeć na chwilkę :) Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem 😴 ma ktos jasiek pozyczyc?? okrutnie spac mi sie chce... bylam wczoraj na filmie \"borat\" (wygralam bilety) i sama nie wiem... niby smieszny, ale nie caly... tzn mnie po prostu nie bawi antysemicki, glupi dowcip... Kati -> dobrze, bede klikac i w Twoim imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Klikacze :) Wczoraj bylam na przedpremierowym pokazie filmu \"Holiday\" - taka tam lekka komedia romantyczna :) Milego dnia, weekend tuz, tuz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) ja tez sie ciesze ze juz weekend nadszedł... przyszly tydzien oczywiście będzie pełen bieganiny i załatwiania wszystkiego przed swietami.. ale jakoś to przetrwam... planuje wziąść urlop po świetach i wrocic do pracy dopiero po nowym roku:P mamy juz nawet zarezerwowanego sylwestra w knajpce....najgorsze jest to ze nadal wieczorami dokucza mi goraczka... ale mam juz leki jesli jedne nie pomogą to będe dzialać dalej.... trzymajcie sie zdrowo robaczki 🌻 😍 girl ps.oczywiście klikam klikam w pajacyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) .. weekendowa Kati.. i weekendowy Tygrysek :) 😍 klik klik girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku, a co to ma znaczyc \"klik\" i nic wiecej?? a gdzie jakies opowiesci, historyjki, dowcipy chociazby?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc robaczki:) klik klik... i normalnie Tygrysiu ja tez nie mam nic wiecej do napisania:) u mnie po staremu... tyle ze ponoc w pracce szykuje sie fajna wigilia w piatek o 11.00 a potem kobietki maja byc zwolnione do domu... no i nie mam fajnego prezentu dla mojego robaczka.. ale jeszcze cos wymysle..:P buziaki for @ll 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! czyzby przyszla zima?? jest zdecydowanie chlodniej... Girl -> ech fajnie.... u nas sie nie szykuje, zeby nas wczesniej puscili... ale to nci, bo wiekszosc ludzi ma urlop (w tym szefowa), wiec bedzie cisza i spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×