Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Patrycja333

Migrena! Kto ja ma? Ratunku!!!

Polecane posty

Gość ulkaulka71
Tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ sobie zerknijcie . Jest tam namiar na dobrych neurologów. W ten sposób można sobie pomóc. Przyczyny migreny mogą być różne. Trzeba jej poszukać i ją wyeliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o leczeniu migreny botoksem? Wpadłam ostatnio na artykuł traktujący właśnie o tej metodzie i nie wiem, co mam sądzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na migrenę frimig mi pomaga, ale jest na receptę. Oczywiście czasem ból nie przechodzi i jest nie do wyytrzymania, ale trzbea jakoś przezyc niesgtety bo lekarstwa na to nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaszka
A próbowaliście terapii mięśniowo-powięziowej. Mnie bardzo dlugo leczono na migreny, a jakiś czas temu okazało się, że przyczyną jest kręgosłup i niestabilność, która tam jest. Bardzo pomogły mi te zabiegi na Słomczyńskiego i miałam jeszcze ćwiczenia stabilizujące szyję. Od tego czasu już nie mam migren takich jak miałam. rehabilitacje.org warto też może tego spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam i ja. Bardzo silne, podczas miesiączki tak bolesne że nie wstaje z łóżka, wymiotuje i nie otwieram lewego oka za którym zawsze kumuluje się ból. Próbowałam masaży, ziół i niestety tylko Cinie mi pomaga. Czy ktoś z Was też łyka te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaWi
znajoma mojej koleżanki leczyła botoxem w szwecji, najpierw super mega, a potem zatrucie botoxem. Zadnego odszkodowania, bo lekarzowi nie udowodnisz, że to od tego. Wpadłam na taki filmik na jutubie, może ten facio wie co z tym zrobić https://www.youtube.com/watch?v=bS_GSqcZTNE&feature=youtu.be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleriana7661
Trzeba koniecznie iść w takim przypadku do neurologa. Ta Psychomedic jest świetną kliniką, która zatrudnia specjalistów. Rejestracja jest tam online (przez całą dobę) oraz telefoniczna pod nr 22 253 88 88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Wydaje mi się, że coraz więcej osób ma z nią problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak zauważyłam. Myślę, że to może być wina stresu i zbyt dużej ilości elektroniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callesta
U mnie powodów było kilka: przepracowanie stres zbyt dużo komputera no i zdenerowowanie Dziwnym trafem nigdy nie miałam bólu głowy na wyjazdach czy podczas urlopu.Ale praktycznie zawsze na tygodniu, szczególnie,że bardzo dużo ostatnio pracowałam. Ciekawy artykuł jest na tej stronie: http://i-medycyna.pl/jak-zwalczyc-uporczywy-bol-glowy/ Może Was zainteresuje. Osoby które zmagają się z bólem jeśli nie chcą od razu sięgać po tabletkę mogą zacząć od masażu czoła oraz skroni. Masaż wykonuje się palcami wykonując ruchy okrężne od środka czoła nad brwiami w kierunku skroni. Taką czynność powtarza się co najmniej trzykrotnie. Masaż należy zakończyć delikatnym uciskaniem zagłębienia skroni przez około 5 sekund. Ucisk nie może być zbyt bolesny. Taki masaż naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też borykam się z migreną.Zazwyczaj jak jest zmiana pogody choć lekarze twoerdzą ,że to nie ma wpływy to namnoe tak to działa.Miszakm w Anglii i mają tu tabletki Migratin maja w składzie tryptany .to kest jedyne co mi pomaga .Kosztuja ok 10£. Za jedynie dwie tabletki. W Polsce nie dostaniesz podobnego leki bez recepty tu tak. W Polsce w miare pomagał mi Antidol(o dziwo ma byc to przeciwbolowy na zebyale mi pomogl) pozdrawiam wszystkich ktorzy cierpia na migrene:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej żonie pomógł Czapiński z Krakowa.Specjalista od migren.Drogi ale jakość kosztuje.Najgorsze jest to,że była parę razy na pogotowiu i neurolog jej nie powiedział,że migreny się leczy.Była też u neurologa Imburski Ul.rusznikarska,który również powiedział jej,że migrena to przypadłość kobiet i przejdzie jej po menopauzie.Nie zaproponował tryptanów ani nic innego.Beznadziejny. Pomaga relpax plus amitryptilinium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna9999
Nie znam się na leczeniu migreny botoksem, bo tego nie próbowałam. Mogę Wam tylko polecić Cefaly, widze ze wczesniej już ktoś wspomniał o tym urządzeniu. Uwierzcie mi, że zadne leki nie były mi w stanie pomóc, tak samo domowe metody. Pomyslalam sobie, że spróbuje czegoś innego, jakiejs alternatywnej metody i zamówiłam Cefaly. Nie bylam jakos szczególnie przekonana, ze to jest mi w stanie pomoc, ba, ze cokolwiek jest w stanie mi pomóc, ale jest wyraźna poprawa, odczuwam ulge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza migrena jaką mialam to gdzieś 18 lat, teraz mam 32 i wcale nie minęły. Moja migrena jest klasyczna, mroczki w kacikach oczu,t tak do połowy, po 15-30 min ból w skroni, taki pulsujacy, czasami na jednej, czasami na drugiej. Z tego co sama zaobserbowalam to wywołuje ja u mnie słońce, nawet nie ostre, migajace światło, jak się zdenerwuje mocno. Pomaga ketonal ale jak wezmę jak tylko zacznie się ból, no i oczywiście sen, zasłonięte okna. Najgorzej jak dostanie się w pracy czy poza domem. Potrafi być mi niedobrE, ale nie wymiotuje, ze 2 razy mialam dretwienie reki i zaburzenia mowy, a mam nie regularnie, do tego często boli mnie glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja124
Ja moge polecić tylko Cefaly. Żaluje ze wczesniej sobie tego nie kupilam, bo zmarnowałam pare lat na użeranie sie z migrena bez zadnych efektów, chodziłam od lekarza do lekarza, brałam silne leki przeciwbólowe a mimo to nie bylo zadnej wiekszej poprawy. Dopiero po używaniu cefaly jest znacznie lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrycja, Tobie Celafy pomoglo, innym moze nie, ja uzywalam i mi pomagalo jak mialam to na glowie, po zdjeciu bol wracal po minucie, wiec jaki sens uzwania tego? W zamian kupilam zwykle urzadzenie do cwiczen miesni, na baterie, takie tanie gowno ze niby miesnie cwiczy, co jest sciema. Ma identyczne dzialanie jak Cefaly, ale jest 90% tansze, wiec prosze Cie nie wprowadzaj w blad. Tobie pomoglo, super, ale poza Toba nie znam nikogo innego, kazdy twierdzi ze kosztuje fortune, dziala jak te myki na miesnie brzucha, a cena zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w szoku, jak można nakładać na głowe te jak określiłaś "tanie g****o" do cwiczenia mięśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie Cefaly też pomogło, tak jak Tobie Patrycja. Jakoś rok temu je zamówiłam i nie żałuje, bo migreny nie są juz tak częste jak przedtem. Same tabletki przeciwbólowe, nawet te z kategorii silniejszych nie zawsze pomagają i warto czasem zainwestować w inne metody leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zròbcie tomografie u mnie też długo trwało to była wina zęba wyglądał na zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nakladam na glowe, jakbys miala migreny, zrozumialabys ile czlowiek jestz w stanie zniesc, by sobie pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka116
Powiem tak: czasy mamy ciężkie, więc nie da się wyeliminować czynników wywołujących migrenę typu stres, zmęczenie, niewyspanie. Ja walczę już ponad 20 lat z migrenami hard: trzy dni nieprzerwanego bólu, mdłości, światłowstręt itp. Dopiero od niedawna mam pod ręką Frimig - i wreszcie mogę funkcjonować! Więc jeśli masz migreny, to nie rozwalaj sobie wątroby nieskutecznymi lekami bez recepty, leć do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja migreny mam odkąd pamiętam, a mam dopiero 25 lat ! Zawsze dopadały mnie wtedy kiedy potrzebowałam skupienia, szczególne w szkole czy pracy.. masakra... to taki był ból, że czasem miałam ochotę walnąć głową o ścianę, albo ją odrąbać ! Nie było ze mną kontaktu podczas bólu, wtedy tylko brałam leki i jak byłam w domu to zamykalam się w pokoju i spałam i spałam i spałam, póki ból nie minął... Zaczęłam pić herbatkę konopną, którą zamawiam przez internet.. i to chyba jedyne cudo które mi pomaga. Piję od miesiąca i jeszcze bólu migrenowego nie miałam. Może i Tobie pomoze. Szukaj herbat z konopii z dużą zawartością CBD ( poczytaj o tym w internecie ) herbata jest pozbawiona THC wiec nie będziesz znarkotyzowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zolmiles skup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolovka
Wierzcie lub nie, ale ja na rzecz https://konopteka.pl/kolekcja/polecane-produkty/olej-cbd-5-10g-cannabigold-classic odstawiłam wszystkie proszki, które brałam do tej pory i dzięki Bogu, bo medycyna naturalna okazuje się o wiele skuteczniejsza! Od 3 tygodni stosuję ten olejek cbd 2krople rano 2krople wieczorem i nawet nie sadzilam, ze tak szybko uda mi sie wyleczyc migrene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×