Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość grażyna torbicka

poradźcie mi czym zwalczyc nadmierne pocenie się???

Polecane posty

Gość jagodzianaa88
dokladnie, katrem ma racje, poza tym te antyperspiranty sa bardzo bardzo silne i przez to niezdrowe jest ich dłuższe stosowanie, lepiej zaoszczędzić na tym szicie i wydac na zabieg i mieć spokoj raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milennuszka
Coś w tym jest, bo jednak nawet gdybyś użyła najlepszego deo to nie zapewni on Tobie ochrony przed poceniem nawet przez pół dnia. A jak masz jeszcze nadpotliwośc to po godzinie i leje sie Tobie spod pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACROVITA
Kup w aptece taki specjalne dezodorant w kulce. Na początku używa się ich przez tydzień a potem tylko 2 razy w tygodniu na noc. Zwalczają nadmierne pocenie bardzo skutecznie. Już po miesiącu kuracji widać wielkie zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo-vitaa
Macrovita, skoro zobaczyłaś zmiany to chyba nie wiesz co to nadpotliwość i żeby nie było, próbowałam naprawdę wielu, różnych firm itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katreeem79
Ja wiadomo dezodorant w kulce niestety nie pomaga na tego typu dolegliwości , albo jesli pomaga to na jakiś krótki okres czasu. A my potrzebujemy konkretnego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzi01
Dezodoranty w kulce to już jednak przeżytek. Teraz własnie sięga sie po coś znacznie lepszego, co na pewno przyniesie okreslone i oczekiwane efekty, jak ten zabieg z botoksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena22
Oj na zabieg to bym się nie zdecydowała, są inne skuteczne metody jak etiaxil na przykład. Nie znam osoby której by nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaśkaa
W każdej drogerii można kupić ten etiaxil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
etiaxil kupisz w aptece, nie w drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówaska
Dezodoranty w kulce to wcale nie przeżytek , a niekiedy nawet ratunek dla spoconych i cuchnących pach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perksa
Takie antyperspiranty w kulkach jak. etiaxil to zbawienie dla ciała ;) Ale tylko te apteczne, bo te dostępne w drogeriach nie nadają się do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używam etiaksilu i przez tydzień nie pocę ale kosztuje ok 50 zł a teraz kupiłam zjaji za ok 10 i też jest niezły, może i trzeba go częściej stosować niż raz na tydzień ale jest 100 razy bardziej delikatny. i pamiętajcie nie nakładamy na ogoloną skórę do 24 godz bo można dostać poparzenia a przynajmniej ja po etiaksilu dostałam strasznego jak z 10godzin po się posmarowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jeśli chodzi o pocenie to mogę poradzić jonoforezę.Sama jestem właścicielką tego urządzenia już 2lata.Wyleczyłam stopy,dłonie i pachy.Więc mogę jedynie polecić.Warto zajrzeć na strony internetowe i poczytać o Electro Antyperspirantu.Może ta informacja pomoże komuś z was.powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc chcialam Wam powiedziec jak bylo u mnie, zawsze miałam problem z nadmiernym poceniem zwłaszcza dłoni i stóp Juz miałam sie decydowac na zabieg ale jeszcze poczekałam i kupilam z allegro domowej roboty urzadzenie do jonoforezy i chociaż za bardzo nie wierze w takie wynalazki to mimo wszystko zdecydowalam sie na zakup bo koszt w sumie (niewielki 99zł czy jakos tak). O dziwo pocenie znikło całkowicie juz po 7 dniach, a wrecz teraz szukam jakiegos kremu nawilzajacego. Tak wiec polecam moze komus tez pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam jonoforezy electroantyperspirant a też bomba wyleczałam twarz i ręce nie mogą w to uwierzyć jak patrzę na siebie to wcale nie ja mokra ,spocona,teraz ....laska...fajnie podmalowana,śmiało witam każdego nie wstydzę się spoconych dłoni .Super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem w skrócie pocenie to mój najgorszy wróg,pasożyt który mnie napastuje większość mojego młodego pięknego życia,wszystkie metogy niestety zawiodły,próbowałam już wszystkiego oprócz operacji.Dlatego pytam was co stosujecie electroantyperspirant zbawi mnie ten przyżąd kłopotu pocących rąk,nóg i pach.Proszę o powaśne wypowiedzenia.Dzięki,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Już od poaru lat mam problem z nadmiernym poceniem się. Mowa tu o naprawdę nadmiernym poceniem się. Poci mi się czoło, tylnia i boczna część głowy. Czy jest jakiś lek lub zabieg na moje schorzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory pociłam się normalnie, miałam z tym okropny problem. dosłownie pot ciekł z rąk i pach coś okropnego :-0 dopóki nie zakupiłam sobie jonoforeze electro antiperspirant ,zredukowane pocenie mam do minimum. Nie myślcie,że to jakaś reklama dla tej firmy,ale jest po prostu dobry i tyle,dlatego polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zastanawiam nad wykonaniem zabiegu miradry (Elite) , polega na usunięciu nadpotliwości za pomocą wiązki elektromagnetycznej, nie czuć nic bólu a skuteczność wynosi 85-90% !!! czytałam trochę opinie w internecie i bardzo bym chciała się temu poddać i mieć problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręce są mi potrzebne jak nie wiem co ;/przedewszystkim w pracy jestem w stałym kontakcie z klijentem a to porażka.O stopy też muszę dbać aby nie śmierdziały. Najbardziej rano, gdy wstaję lub jadę autobusem, a o sytuacjach stresowych lepiej nie mówić;/Też po różnych próbach byłam całkowicie załamana,nic nie dało zadawalających efektów,dopiero urządzenie electro antiperspirant powróciło mi komfortowe życie ,to się nie da opisać....fantastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osób którym nie pomaga Etiaxil, Ziaja itp polecam prawdziwy antyperspirant na nadmierne pocenie o nazwie Everdry. Jest niesamowity. Już po 3 dniach stosowania pociłam się o jakieś 80% mniej a teraz wystarczy, że użyję go 1-2 razy w tygodniu. Co prawda kosztuje dużo 99 zł ale wystarcza na sporo. mam go już pół roku i dopiero połowę buteleczki zużyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pomocą electroantyperspirantu wyleczałam dłonie i stopy to jedyny sposób który mi pomógł próbowałam już wszystkiego nie dawałam sobie rady z tym mokrym ciałem dopiero teraz czuję się koniecznie komfortowo,bardzo polecam wszystkim jednym słowm uczucie suchości jest fantastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobraradawuja
Wejdź sobie tutaj http://potocki-pelka.pl/nadpotliwosc/ przeczytaj o zabiegu dr Potockiego. Na pewno Ci pomoże i dłonie przestaną się pocić. Nie ma się co zastanawiać. Pocenie jest normalne ale nie trzeba się z nim męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, botox daje efekty. Drogi, ale działa. Jak ktoś nie daje rady to jest jedyny ratunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pociłam się przez całe życie, czy było zimno lub gorąco.Kupując elektro antyperspirant wszystko się zmieniło.Po miesiącu używania nawet kropla potu, jakby nadmierne pocenie się nigdy u mnie nie istniało ... To wspaniałe uczucie, kiedy podaję rękę i wiem, że nikt nie czuje obrzydzenia to jest niesamowite. Mogę spokojnie powiedzieć, że moje życie elektro antyperspirant zmienił na lepsze. Polecam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc chcialam Wam powiedziec jak bylo u mnie Juz miałam sie decydowac na zabieg ale jeszcze poczekałam i kupilam z allegro domowej roboty urzadzenie do jonoforezy i chociaż za bardzo nie wierze w takie wynalazki to mimo wszystko zdecydowalam sie na zakup bo koszt w sumie (niewielki 99zł czy jakos tak). O dziwo pocenie znikło całkowicie juz po 7 dniach, a wrecz teraz szukam jakiegos kremu nawilzajacego. Tak wiec polecam moze komus tez pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×