Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość grażyna torbicka

poradźcie mi czym zwalczyc nadmierne pocenie się???

Polecane posty

Gość marchewka1111
staacey!!!!!!!!!!!!!!!! podobnie jak wszyscy ja tez mam problem z poceniem sie, raczej mialam, ale skonczylo sie kiedy wyprobowalam antidral;) jak przyczytalam na ulotce mozna go takze stosowac do rak i stop, wiec mozesz sprobowac. w ogole pierwszej nocy uzylam go po wczesniejszym goleniu! bol byl niemilosierny, a do placzu nie zmusila mnie chyba tylko chec uporania sie plamani pod pachami:/ efekt byl natychmiastowy:P teraz jestem duzo szczesliwsza, nie stosuje go po goleniu, dzieki czemu moge normalnie spac:D jest tylko jeden problem: przeciez nie bede go stosowac juz do smierci, nie? dlatego juz zaczynam konsultowac sie z lekarzami, zaczelam wiecej pic (ok 1,5 litra czystej wody dziennie + herbatka czy cus) i zobacze co to da. tymczasem pozrdo dla wylewajacych siodme poty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draz
ja uzywalam Etiaxil i na poczatku na prawde pomogl. lecz po pewnym czasie jakby moja skora przywykla do niego i w ogole nic to nie dawalo. i do tego bardzo mi wysuszyl skore pod pachami. ale dzis kupie Antidral. mam nadzieje ze uratuje mi zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakjd
witam wszystkich!!...jeśli chodzi o nadmierne pocenie sie dłoni to antidral jest bardzo skuteczny...wiem z własnego przykładu...od zawsze miałem problem z nadmierną potliwością rąk, nie wiem dokładnie czym było to spowodowane...po zastosowaniu antidralu moje dłonie były i są suchutkie:) antidral stosuje ponad miesiąc i jestem z niego bardzo zadowolony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doraaaaaaaaaa
ja używałam przez jakis czas Etiaxilu, nie pomógł w 100% ale ograniczył pocenie sie, potem kupiłam przez przypadek do skóry wrażliwej , i lipa, nic nie pomaga, trafiłam na to forum, kupiłam Antidrall, stosuje już 2 dni, pierwszego dnia nie pomógł za bardzo, drugiego było juz troche lepiej, kupie sobie równiez szałwie, zaatakuje ze wszystkich stron, jestem zdesperowana, idzie lato a ja sie bede musiała znowu meczyc w czarnych bluzkach, zero turkusowych , zielonych i żółciutkich, o matkooooooooo jaka ja jestem juz zdesperowana,mam tego wszytskiego dosyc, uważania na to zeby przypadkiem nie podnieśc ręki do góry jak mam jakiś inny kolor, na którym widac, a najśmieszniejszejest to ze jak kupuje jakies ciuchy, to najwazniejsza rzeczy jaka sie kieruju to to , czy jest "potna" czy nie :) zabawne nie? ale mysle ze wiecie o co chodzi, no sie zobaczy jak bedzie, chociaz nie wierze za bardzo w cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam tego Antidralu, szperałam po necie i wszyscy go polecali, więc go kupiłam... fakt pomagał na początku i był spokój, ale po ok 5 miesiącach przestal już działać:( używałam go 2-3 razy na tydzień... może za często go stosowałam, nie wiem...ale od tego czasu znowu sie męczę z potem:( wybieram sie do dermatologa bo już wole poradzić się lekarza niż cały czas chodzić w szerokich bluzach i ukrywać to... mam nadzieje że mi pomoże! Nie chcę nikogo zniechęcać bo fakt jest dobry, ale może po prostu byłam wyjątkiem, gdzie nie pomógł... mam nadzieję, że wam jednak pomoże!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just***
ANTIDRAL nic dodać nic ująć nie ma lepszego sposobu!!!!Polecam wszystkim!REWELACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matilde
ja uzywam drugi raz dzisiaj, za pierwszym razem w sumie pomogl. bylam spocona ale minimalnie, podczas gdy normalnie, po powrocie do domu powinno sie ze mnie lać pod pachami. miedzy piersiami tez bo mam spory biust. wiec miedzypiersi zadzialal rewelacyjnie! ani kropelki potu! pod pachami juz gorzej, ale rowniez bylo super! polecam goraco, mysle ze po dzisiejszym razie bedzie lepiej. a wlasnie. dlaczego trzeba go stosowac na noc? ja zastosowalam przed chwila;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcesliwy
pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widzialam
w tv teraz reklamuja jakis jakby antyperspirant ktorego sie uzywa 2 razy w tygodniu, nazwy nie pamietam wiem ze w aptekach dostepny tylko. a jeszcze slyszalam ze sa takie zastrzyki, ale nie zadne chormony ylko np lekarz w paru miejscach pod skora pachy aplikuje jakis lek i sie czlowiek nie poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matilde
etiaxil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jansuz18
a chłopacy tez moga uzywac tego ANTIDRAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matilde
oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisqa_
Dziewczyny! tez mialam taki problem. Pociłam się strasznie, normalnie nie moglam wytrzymac, wpisalam nadmierne pocenie sie, i glowy! ( jak na razie ), czytalam duzo o etiaxilu ( uznalam ze jest stanowczo za drogi), oraz o antidrialu, postanowilam go wyprobowac. Efekt? owszem, na poczatku troszke pieklo, ale to przez to, ze wczesniej ogolilam pachy. Np. dzis odkurzalam mieszkanie, przy tym pocilam sie jak pies, ale dzis bylam mokra, ale pachy bylu suche! CUD! Na razie bardzo sie ciesze, ale czy to nie jest przedwczesna radosc? no zreszta jeszcze zobaczymy ;>> pozdrawiam. Ps. wyprubuje go jeszcze w innych miejscach. ;PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jansuz18
matilde dziekuej bardzo za chwiel ide do apteki kupic ten praparat i jutro zobacze jak bedzie i napsize napewno dziekuej i pozdrawiam jansuz18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim,kupilam sobie antidral,i chcialabym wiedziec (bo na roznych forach sa rozne odp) czy rano jak go zmyje to mam uzyc sztyft,kulke czy spray?bo kupilam sobie sztyft dove go fresh ogorkowy bo taki swiezy zapach a czytalam na forach ze sztyft bron boze bo zalepia gruczoly i ze tlusci bluzke bo nie ma sie jak wsiaknac po antidralu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze,mam wreszcie suche pachy po antidralu!!!!!!tylko wydaje mi sie ze zaczely mi sie stopy pocic.......mozliwe to?przed antidralem nie mialam tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne
Po prostu cały pot spływa ci do stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matilde
nie-e. mi nic sie nie poci. nic a nic. ciekawe na jak dlugo hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz18
a mozecie mi napisac jak to sie stosuje czy po tym moge stosowac zwykły antyperspirant ??? i czy ten antidral stosuej sie codziennei czy raz na tydzien?? dziekuje i pozdrawiam janusz18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEST TO NERWICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszna
hej:)nie jestem sama to wspaniale...jutro ide do apteki mam nadzieje ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matilde
janusz.. wystarczy przeczytac cale forum i bedziesz wiedzial, tego nie ma duzo :> stosuje sie na noc na umyte miejsce. nie golic przedtem pach!! bo bedzie pieklo naturalnie. rano sie budzisz, myjesz sie i nakladasz jaki kcesz antyperspirant. wsio filozofii. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz18
matilde dziekue Ci za to kupiłem dzis i zobaczymy jak jutro bedzie a ty stosujesz co dzienei czy co 2 lub 3 dni ten antridal??/ dziekuje i pozdrawiam janusz18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
kąpiel w deszczówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfjkdfjhdkdkldk
tez mam z tym wielki problem. nie wiem , czy przypadkiem powinnam isc do lekarza : czasami jak jest cieplo , nawet jak mam bluzke na ramiączkach , kropelki potu spadają mi po ręce . czy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obłoczek malutki
Przepraszam, nie chce mi się czytać wszystkich stron wiec mogę się powtórzyć... Kuzynka, poleciła mi Etiaxil, tzw. zaawansowany regulator pocenia w formie kulki. Uzywa sie dwa razy w tygodniu na noc. Jest genialny, zero plam pod pachami nawet jesli jest bardzo gorąco. Nie jest tani, bo bardzo mała buteleczka (12,5 ml) kosztuje ponad 50 zł, ale naprawde jest tego warty. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol16
hej! no niestety i ja też mam ten sam problem co wy.... poprostu makabra jakas... w sql po kilku godzinach nie podnosze rąk do góry bo wiem, ze mam mokre plamy....zgroza jakas... czytałam duzo tutaj o antidralu i od dzisiaj mam zamiar go stosowac na poczatku co 2 dni a potem stopniowo zmniejszac dawke... mam nadzieje ze mi pomoże...;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klidinos
Witam wszyskich Ja jak wiekszosc mam ten sam problem z taka roznica ze moje cialo najbardziej poci sie na tylku niewiem co mam zrobic zeby ta masakra sie zakonczyla...dzisiaj zakupilem antidral, szalwie i postaram sie je wyprobowac...tylko mam jeszcze pytanie czy jezeli uprawiam sport (codzinnie rano biegam po 4km przy ktorym sie ogromnie poce) efekty antidralu beda zmniejszone??? plz o odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doomi
Hej! Jestem zdziwiona że tak wiele osób boryka się z tym problemem... Mam dokładnie tak samo jak Wy. Nie mogę nosić tych rzeczy które mi się naprawdę podobają, bo zaraz będzie widać jak się pocę...:( To jest po prostu jakaś masakra... W poniedziałek idę szybciutko do apteki po Antidral i może to pomoże. Trzymajcie kciuki :) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jetses chyba
Antidral jest super!! To jest prawie to samo co etiaxil a tańszy ito duuuuuzo. Używam na noc raz w tygodniu. Aha jak zapomne go uzyc to i tak sie nie poce :) rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×