Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zielona żabka

JAK SIĘ POZBYĆ ŁUPIEŻU???

Polecane posty

Gość zielona żabka

Hej! Mój chłopak ma straszny łupież. Używał już większości dostępnych szamponów ale pomagają tylko na chwilę. Potem łupież wraca. Macie jakieś sposoby pozbycia się łupieżu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelak
Też bym chciał wiedzieć co zrobić z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8bab na stole
Mnie też nizoral. 2 razy użyłam i po problemie. A męczyłam się z tym latami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona żabka
Jemu też na początku pomógl ale łupież wrócił i teraz nawet nizoral nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 24
A może odżywka Wax?? Do kupienia w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokert
nizoxin powinien pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokert
dodam ,że nizoral pomaga ,ale pewnej grupie ludzi.Sa tacy którym to nie pomoże łupież sie zmniejszy ,ale jak przestanie uzywać to bedzie wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona żabka
Nie żal mu kasy!! lokert ma rację. Widocznie na mojego ukochanego nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu
synowi pomogl Ocerin, minely jakies 2 miesiace i narazie nie wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak juz mow LUPIEZU
Moj facet tez mial powazny problem z lupiezem Nizoral juz nie pomagal i znajoma fryzjerka poradzila kupic ....Odzywke przeciw lupiezowa firmy Nivea Hair Care i nakladac 2ryzy w tygodniu na cala noc i rano tylko splukac woda z octem! Do mycia tez uzywac szampon przeciw lupiezowy tej samej firmy sa to niebieskie butelki mozna dostac w kazdej drogeri! Po miesiacu regularnego stosowania lupiez zginal jak reka by odjal. Powodzenia!Napisz jak zadzialalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona żabka
Dzięki! Spróbujemy Waszych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może powinien iść
do dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
systematyczne płukanie głowy ziołami (samą pokrzywą) albo specjalną mieszanką dostępną w zielarniach... zioła nie zadziałaja tak szybko jak specjalne szampony, ale ich efekt jest trwały.. ważny jest również delikatny szampon (cyzm mniej składników, tym lepiej - bo możliwe, że to one draznią głowe) odżywka WAX też jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko apteczne
Nizoral - ten szampon to antybiotyk Selsun Blue - jedyny na rynku o takim składzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łup-jeżyk
A może macie problem z twardą wodą? Może nasilać łupież i owodować wysuszenie skóry po kąpieli. ą takie filtry na prysznic, po prostu mocuje się je na pryszncu i wymienia co 1/2 roku. Kosztują ok 30 zl/za sztukę. Koleżanka mi bardzo poleca, chyba spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koreanka
Lupiez to delikatnie mówiac grzybica skory na glowie.Koniecznie trzeba w tym wypadku isc do dermatologa.Przepisze leki p. grzybicze do wcierania, szampon do mycia.Ja miałam zalecony płyn z którego nakładalam czepiec na noc przez trzy dni i po problemie.Nazwy leku nie pamiętam.Aha....teraz używam od czasu do czasu Nizoralu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona żabka
Dzięki ! Fryzjerka poleciła mojemu Misiowi szapmon Vichy. Jakiś tam odpowiedni do rodzaju łupieży. Podobno są różne rodzaje a mój chłopak ma tzw. łupiez stresowy a nie suchy. Nie wiedziałam, że są różne rodzaje łupieżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec co...
a ja mam czerwone plamy na skorze glowy:( na razie z przodu po prawej i lewej stronie,ale to okropne!!! Uzywam szamponu Dermena i takie coś???!!! Chyba kupie Nizoral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pozbylem tym ze kupilem w aptece \"ACNOSAN\" i w sklepie zielarskim mala buteleczke olejku z drzewa cherbacianego, zmieszalem oba sybstancje i smaruje glowe kazdy ranek. Lupiez czyli lojotok skory jest niewyleczalny i jest zwiazany z hormonami albo z genami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy
jest nizoral polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co
rano???I co z domu nie wychodzisz caly dzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efka24
Witajcie. Ja ostatnio też mam łupież, ale nie jest to zwykły suchy łupież ale raczej tłusty. Jak zdrapuję płaty które są mocno przy skórze, to czuję coś wilgotnego. Po zdrapanym płacie zostaje czerwona plama, a jak drapię za mocno to jest nawet krew. Pomóżcie co amm używać aby się tego pozbyć ?? Dodam, że stosowałam szampony przeciwłupiezowe m.in. Nizoxin, Head & Shoulders, a obecnie Dove. Na razie nic nie pomogło. Dziś natarłam głowę oliwką Johnson&Johnson na 2 godziny a potem umyłam głowę szamponem Dove. Zobaczę rano jak będzie wyglądać główka jak włosy wyschną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy
ja też tak miałam i pomógł mi nizoral ale nie możesz drapać głowy ani zdrapywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efka24
Dlaczego nie wolno drapać ani zdrapywać ?? Czy dlatego, że po tym zostają te czerwone plamy ?? Pani w aptece powiedziała mi, że Nizoxin to odpowiednik Nizoralu a był atańszy więc go kupiłam. Może jednak spróbuję Nizoral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co
Nie uzywaj Dove na skore z łupieżem!!!! W nim jest sama chemia! Mi od Dove zawsze sie robil lupiez,i od Pantin,takze Gliss Kur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy
Jak rozdrapujesz to właśnie powstają te plamy czerwone i później dłużej się to goi.A nizoral jest naprawdę dobry,bo łagodzi ten stan.A ja po 4 razach codziennego użytku nic nie miałam.Nie wiem jak Ty ale Ja to miałam właśnie od lakieru uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaa
Efka 24. To co nazywasz lupiezem to wg mnie lojotokowe zapalenie skory glowy. Tez to mam o na to musisz uzywac raczeja bardziej specjalistycznych srodkow. Najgorsze jest swedzenie i szybkie przetluszczanie. Dermatolog mi polecił szampon Polytar Af bardzo dobry kosztowal ok 24 zl wiec za tani nie jest. No i nieprzyjemnie pachnie. Teraz skusilam sie na szampon przeciwlupiezowy Farmony FarMed. Przydatny przy lojotoku i wypadaniu wlosow. Jestem bardzo z niego zadowolona. Glowa mnie juz nie swedzi wiec to dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×