Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zielona żabka

JAK SIĘ POZBYĆ ŁUPIEŻU???

Polecane posty

Gość zatańczmy!
a_grestowa a o co chodzi z tym analizatorem skóry głowy? :> wkładam głowę do kompa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarysiaa
Moim zdaniem szczotka anty dandraff therapy z Donegala to hicior, jesli chodzi o walke w łupieżem. Mnie pomogła, mojej mamie i tacie także. Dlatego polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakiś czas temu też miałam problem z łupieżem od odżywek z alkoholem. Pani w aptece poradziła mi zakupić szampon firmy Healing "Catzy" - dostępny tylko w aptekach, koszt 12-18 zł. Zawiera pirytonian cynku i używa się go zamiast normalnego szamponu. Spróbujcie, bo nie jest drogi a używam go i ja, i kilka osób, którym go poleciłam i wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaNuLkaAa
mnie rzypadla do gustu fajna szczotka z Donegala anti dandruff therapy eeee pozbywa sie łupieżu nawet nawet no plus do tego szampon przeciwłpieżowy ale kupiony w zwyklym kosmetycznym, nie apeczne.zobaczcie szczotke http://www.donegal.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatańczmy!
szczotką na łupież? pomasujesz go to się zrelaksuje i przestanie być upierdliwy? może piwko mu postaw i mecz włącz? łupież to facet w końcu, na pewno się uspokoi po czymś takim... łupież to choroba, więc albo do dermatologa albo przynajmniej szampon APTECZNY. Szampony kosmetyczne to jak leczenie zapalenia płuc cukierkami miętowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
poległam :D ja też uważam, że łupieżu się nie pieści tylko leczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuupaczek
zatańczmy - rozwaliłaś mnie :D No ale masz rację. Kosmetyki tu niewiele zdziałają. To tak jak z opryszczką niektórzy chcą ją kamuflować, a tu trzeba leczyć !!! Tylko produkty apteczne w takich sytuacjach !! No i potwierdzam skuteczność Pirolamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoczątko
Przewlekły łupież może oznaczać łuszczyce! W takim wypadku warto powalczyć przy pomocy clobexu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuksiK
Witam mam 14 lat chłopak : tez mam straszny lupiez i bardzo szybko mi sie glowa przetluszcza mam gorki na glowie (lojotok) spore nawet i pruboje ich nie drapac prorubowalem nacieranie glowy oliwka i wode z octem nic nie pomagalo slyszalem ze head & shoulders jeszcze to pogarsza wiec juz nie wiem czego uzywac by lojotok znikl mam czerwone plamy na glowie i mnie swedzi jeszcze nie prubowalem nizoralu ale chyba musze go uzyc zobacze jakie beda efekty ale chetnie bym prosil o jakies rady. Ps: bardzo sie sypie z glowy (sniezyca) xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpee_08
Mi też się po nim pogorszyło i powiem ci, że też miałam problem z łupieżem, a że mam ciemne - czarne - włosy to było to bardzo widoczne. Będąc w aptece pani poleciła mi szampon melaleuca i powiem Ci szczerze, że po paru myciach zauważyłam efekty. Teraz nie muszę się już denerwować czy przypadkiem nie mam łupieżu - to strasznie krępujące przecież jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arntor
Wiem, że wątek stary ale na pewno ktos jeszcze to przegląda ;) otóź tez miałem problem z łupieżem, sypkim i tłustym ( takie płaty skóry schodziły w obwodzie jakis 1 cm ) i wiecie co mi pomogło? szampon dziecięcy bambino, po dwóch myciach tym oto szamponem mi calkowicie zniknął, mam nadzieje, że to komuś pomoźe ^^ naprawde warto, szampon kosztuje tylko 5-6 zł a pomaga natychmiast, nie męczcie się z tymi szamponami przeciwłupieżowymi bo one nic nie dają, a tylko pogarszają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Hej. Słyszałam, że dobre są kosmetyki z linii Melaleuca. To są takie australijskie specyfiki na bazie naturalnych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Hej. Słyszałam, że na łupież dobre są kosmetyki z linii Melaleuca. To są takie australijskie specyfiki na bazie naturalnych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest? Jak masz łupież kup apteczny specjalistyczny szampon, przejdzie. Nie wiem co stosowałaś ale spróbuj ELESTABion T, jest dość wydajny mimo, że butelka niewielka. Pamiętaj by dobrze spłukać włosy wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15-115 SPA Warszawa
Najlepiej udać się do dermatologa. Ogólnodstępne szampony drogeryjne leczą łupież suchy kosmetyczny a trzeba wiedzieć że łupież występuje w kilku odmianach. Jeśli na skórze głowy tworzą się zrogowacenia i duże płaki naskórka które powodują przetłuszczanie włosów to do czynienia mamy z łupieżem tłustym tutaj mogę zalecić wypróbowanie szamponu Loreal Expert Instant Clear- jeśli łupież nie ustanie konieczna jest wizyta u dermatologa który stworzy preparat witaminowy do wcieranie w skórę głowy. Proszę nie lekceważyć problemu bo nie leczony łupież może prowadzić do poważnych schorzeń skóry za czym idzie łysienie i wypadanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morlinka123
Ja się pozbyłam łupieżu dzięki Zozin-Med. Jak się okazało ma identyczny skład jak Nizoral, tylko jest dużo tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie Nizoral też nie działał, a wiele osób go zachwala. Jedynie zauważyłam, że dzięki niemu nie przetłuszczają mi się włosy u nasady. Teraz jestem na etapie testowania Dandrene (dokładniej to tego http://www.vitalab.pl/144,dandrene.html) i efekty o niebo lepsze. No, ale cena trochę zwala z nóg. Pocieszam się jednak, że jak już zwalczę łupież, Dandrene będę mogła stosować doraźnie :D Jak narazie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guśka13
Ja dużo razy używałam NIZORALU, ale po nim warstwa łupieżu stawała się jeszcze grubsza!!! NIE polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0sweetness0
Kiedy łupież staje się tak uciążliwy i powracający należy udać się do dermatologa ,gdyż może to być początek łuszczycy i innych nieciekawych rzeczy Uroda - Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje z STYLOWI.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derominka
Ja polecam wszystkim szampon Pirolam - u mnie po 4 tyg. stosowania łupież poszedł w niepamięć. Teraz stosuję ten szampon raz na tydzień i skutecznie zapobiega nawrotom. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonamartynka
Długo walczyłam z łupieżem. W końcu mi przeszło, nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy powód, ale równolegle ze stosowaniem płukanki z pokrzywy. Tutaj opis przygotowania takowej: www.Sposoby-Na-Lupiez.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet196cmC
to zalezy jaki masz lupiez :D moze byc mokry a to wielkie swinstwo ja polecam mydlo siarkowe i zmienic diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezłupieżowy
Miękka woda niweluje problem łupieżu. Polecam zastanowić się nad zmiękczaczem wody. Są różne marki i modele, np. Denver, WaterMark, Waterfilter itd. Model zależy od zużycia wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samumenco
ja polecam Dandrene, jest bardzo skuteczny, w moim przypadku szybko uporał się z tym problemem. tu info jak ktoś chce o nim poczytać http://nplink.net/51GlVVBh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×