Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zielona żabka

JAK SIĘ POZBYĆ ŁUPIEŻU???

Polecane posty

Gość Ania3265436353
ja przez pare lat mialam lupiez i zadne szampony mi nie pomagaly, ostatnio znalazlam domowy sposob ktory odrazu mi pomogl :) tutaj mozecie go zobaczyc https://antylupiez.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dandrene jest innowacyjnym szamponem przeciwłupieżowym o właściwościach leczniczych. Zawiera aż dwa składniki imidazolowe (przeciwgrzybicze) i całą gamę substancji pielęgnujących skórę głowy i włosy. Szczególnie doceniają go osoby z uporczywym łupieżem, łupieżem pstrym i łojotokiem na skórze głowy. Bywa również przydatny w łagodzeniu objawów innych dermatoz. http://nplink.net/tm4etkog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz7778
Ja wiem jak pozbyć się łupieżu po z nim długo walczyłem jedyny środek to szampon loreal z aktywnym Selenem ja takie posiadam bo kupowałem Vichy z Selenem ale kosztuje 50pln a ja kupuje po 25pln za 400ml jakby co mogę pomóc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lived
Moja głowa bardzo dobrze zareagowała na szampon Elastabion z Floslek. Rezultaty było widać już po 10 dniach stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miała bardzo dobre doświadczenia z szamponami Chantal, zwłaszcza z serią Sessio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry szampon przeciwłupieżowy powinien zawierać mikrozłuszczający kwas lipidohydroksylowy http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/M/Malassezia-furfur-gl148-w9142.aspx . Jesli to nie pomaga warto zgłosić się z problemem do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakie macie doświadczenia, ale u mnie nie sprawdziły się reklamowane w tv szampony przeciwłupieżowe. Tzn miałam tak, że niby zmył się rano łupież, ale już wieczorem z powrotem miałam powtórkę z rozrywki. Tragedia jakaś. Postanowiłam wybrać się do trychologa w Bolesławcu, gdzie polecono mi serum oczyszczające do skóry głowy BIONIGREE BASIC_01. Co ciekawe, to nie jest szampon do włosów, a kosmetyk który nakłada się bezpośrednio na suchą skórę głowy!!! Muszę przyznać, że po dwóch użyciach nie było mowy o łupieżu. Potwierdziło się to co pani trycholog mówiła, że zwykłe szampony przeciwłupieżowe nie rozwiązują problemu, a tylko usuwają objawy. Teraz już wiem, że głupotą jest kupowanie tanich przereklamowanych bubli. Lepiej kupić 1 droższy produkt, który od razu upora się z problemem. Nie będę zachęcać Cię do kupienia bo nie mam w tym interesu, ale wiem co to znaczy gdy "sypiesz się" i wszyscy to widzą... Sama przez to przechodziłam i nie życzę tego nikomu. O tym kosmetyku tutaj znajdziesz więcej informacji: https://www.bionigree.pl/artykul/13-serum-oczyszczajace-do-skory-glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele szamponów likwiduje problem łupieżu, ale tak naprawdę jego przyczyna pozostaje i on powraca..Dopiero szampon Pirolam skutecznie wyleczył mnie z tej wstydliwej dolegliwości.Włosy stały się wreszcie czyste i miękkie w dotyku a łupież nie wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też spróbowałam tego szamponu Pirolam i pomógł! a żaden inny nie dawał rady, więc jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam szampon Pirolam z przeciwzapalnymi właściwościami, dzięki którym nie podrażnia skóry głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dbajcie o prawidłową pielęgnację. Mam na myśli to - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/?p=568 Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, jakie klimaty wam odpowiadają. Generalnie jednak odpowiednie dopasowanie kosmetyków to podstawa dla sukcesów walki z łupieżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybki w działaniu i bardzo skuteczny okazał się szampon pirolam, który sobie w aptece niedawno kupiłam. Traciłam już nadzieję, że pozbędę się łupieżu, a dzięki temu szamponowi się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/?p=568 Bardzo dobrej jakości kosmetyk swoje kosztuje, ale systematyczność stosowania totalnie odwraca tutaj sytuację. I z czasem po prostu łupież znika. A jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam różnych rzeczy, ale skuteczny okazał się dopiero szampon pirolam. Po dwumiesięcznej kuracji udało mi się całkowicie pozbyć łupieżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon Biotar z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łeb uciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działajcie zgodnie z tym, co jest opisane tutaj - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/?p=568 Dobre kosmetyki + systematyczność to takie podstawowe kroki. I w większości przypadków to powinno pomóc. Możecie kombinować z przeróżnymi metodami, ale w praktyce to nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza34
na łupież jest bardzo prosty sposób. wystarczy odpowiedni szampon. ale nie taki ze sklepu. mi pomógł szampon Pirolam. trwale pozbyła się mojego łupieżu i do tego odżywiał moje włosy podczas stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem bardzo zadowolona z pirolamu. Dłuższy czas próbowałam się go pozbyć, ale zniknął dopiero po tym jak zaczęłam używać tego szamponu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka789
mnie łupież towarzyszył od kilku miesięcy, używałam szamponów z drogerii i niewiele mi dawały. dopiero leczniczy szampon pirolam mi pomógł i to w dwa tygodnie :) jednak używałam go przez 4 tygodnie, jak zalecają, a później jeszcze przez 3 miesiące, profilaktycznie, by problem z łupieżem pożegnać raz na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratkaTu
Sama przetestowałam masę szamponów i niby działały, ale za chwilę łupież nawracał. Dlatego zdecydowałam się na szampon z apteki - pirolam. Sporo czytałam o nim w necie, a że wcześniej nie stosowałam niczego z cyklopiroksolaminą to uznałam, że warto go przetestować. I działa bardzo dobrze, bo nie dość, że poradził sobie z łupieżem to jeszcze poprawił stan włosów i złagodził podrażnienia na skórze głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używam pirolamu, bo nijak nie mogłam pozbyć się łupieżu. Dopiero parę dni, ale już widzę, że jest lepiej, że łupieżu jest mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×