Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona ostro napallona

Chcę się kochać tu i teraz

Polecane posty

beatriczka.jak z Twojej perspektywy,z góry widzisz facetów.zachwycano się Koneseem.ale czy rzeczywiście mało jest takich K.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Koneserze napisz co chciałbyś wiedziec o mnie a ja postaram się odpowiedzieć tak bys miał lepsze wyobrażenie na temat mojej osoby. Chciałabym Ciępoznac bliżej i może nawiązać jakąś znajomośc. Pozdrawiam ciepło i przesyłam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszny i zalosny jestes
Ty koneserez chcesz zdobyc zaufanie ? zalosne. Jakie zaufanie ? Twoje ewentualne partnerki maja ci zaufac ze ni emasz hiv`a ? Bo jak mozna zaufac w innej sferez czlowikowi ktory rozmawia ze 150 kobietami ???!!! Ty chcesz im sprawic poczucie bezpieczenstwa ? Chyb atak jak juz pisalem, pokazesz wyniki i zobacza ze nie masz HIV`a, tylko tyle biedaku mozesz zrobic. Zadna normalna kobieta nie stworzy nigdy z toba zadnego zwiazku , poniewaz bedzie istnialo potencjalne niebezpieczenstwo ze bedziesz je zdradzal z kolejnymi internetowymi lachonami. Nigdy zadna normalna ci nie zaufa znajac twoja przeszlosc. Uschniesz z samotnosci koles. Nie bedzie mial cie nawet kto pochowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ciotke może za 3 dni
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×