Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

Gość Chochelka
ja umiem pilnować się sama - chyba bardziej czarnego trzeba pilnować bardziej ;-) ale Ty akurat nie będziesz chyba w tym wypadku dobrym strażnikiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochla......mowisz masz, ja sie chetnie zaopiekuje czarnym, będe sie nim opiekowała jak pies wlasnym ogonem :P;) *dream*.......nie pracuj tyle.......i nie kaz mi tesknic 👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
zmieniłeś już nicka :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
My ? Nic - grzeczne byłyśmy ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
ej czarny ... 😠 moze dokończymy rozmowę ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
jak kalafior ? Ja właśnie sobie w kubeczek wlałam pasci mojej siostry w sensie zupę :-) Chcesz kawałek ciasta ? Znaczy jak tam u was mówią: placka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
który temat - o robieniu SOBIE dobrze, czy o wiązaniu ? ;-) a może jeszcze jakies propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
Maila mi na jutro napisz - nie zapomnij bo mi będzie rano smutno znowu :-( Znaczy Ty w poniedziałek pracujesz, tak ?> Znaczy możemy rozmawiać przez telefon normalnie ? A może jedziesz przypadkiem do Częstochowy ? ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
*kochanie jeśli zajrzysz ... kiedy kończyłam maila miałam małe audytorium więc było trochę oschle - bez *kocham i bez *tęsknię i bez buziaczków i uścisków :-( Więc mam nadzieję, że tu zajrzysz bo dokańczam Ci maila :-D *kocham Cię i strrrrrrrrrrasznie już tęsknię*, chociaż dopiero co odłożyłam słuchawkę ... nie mogę się doczekać poranka i tej magicznej godziny 8.05 :-P Oczywiście żeby Ci nie było przykro, że Ty mi taaakie pocałunki a ja Ci uściski i buziaczki, to dzisiaj dostaniesz takiego buziaka, wiesz gdzie, że aż Ci jutro rano opowiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie chochelko - słodka patrz i ucz się jak się maile kończy ;-) słodka 👄 na miłą noc - masz maila w skrzynce ❤️ dziękuję ;-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....na dzień dobry 👄;) Acha....chochla, oferta korepetycji nieaktualna :P......Ty tez nie bylabys dobrą nauczycielką w tym przypadku, moze lepiej niech *dream* sie korepetytuje u czarnego :P;) Kochanie....a mnie jak idzie...? *kocham Cię i strrrrrrrrrrasznie już tęsknię, i buziaczkii usciski i.....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka---------------
Ty rzeczywiście jesteś idiotką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka---------------
Skoro Ci to odpowiada... Kto chce być postrzegany jako żałosna osoba? Obserwuję Twoje wpisy i wybacz, ale jesteś żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka---------------
Wybacz, ale nie jestem fanem głupich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka ----------- a niby dlaczego słodka jest idiotką według ciebie ? na tym forum 5/6 osób to idioci - tytaj wszyscy mają jakies maski. Nie wiesz jaka słodka naprawdę jest i mogę ci zagwarantować, że nie jest ani idiotką ani żałosna. Ja też nie lubię idiotek :-0 - chyba byśmy wtedy nie rozmawiali, co nie ? 😠 😡 i jesli masz ochotę kogoś obrażać to sobie poszukaj innego topiku 😠 słodka baaaaaaaardzo dobrze ci idzie ;-) Dzień dobry 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle nie dyskutuj z orangami którzy nie mają odwagi napisać pod własnym czarnym nickiem :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka---------------
Dream, pozwolisz, że będe miał własne zdanie na ten temat. Nie lubię głupiutkich idiotek. Ty lubisz, twoja sprawa. Zdania jednak o niej nie zmienię. Pomarańczowy nick wcale nie jest gorszy od czarnego. Każdy zresztą może się wypowiedzieć na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka---------------
Słodka, mam przytoczyć Twoje nachalne maile do mnie? To byłby dowód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×