Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

Dzień dobry 👄 \\_/DD , komuś jeszcze to dorobie ;) Kochanie, Ty wiesz na której stronie był nasz topik 😠....nic nie dbasz o nasze gniazdko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo dobra duszyczko :-) ja z miłą chęcia :-D :-D :-D Macie pozdrowienia od czarnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka właśnie co z dreamem - nie jest chory przypadkiem - tak zniknął nagle :-0 i nie pojawia się wcale ... nie kocha nas już ????? A może tak strasznie ciężko pracuje - jak moje czarnecudo ukochane* ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ 👄 aleście zapuścili ten topik - wiecie gdzie był ???????? O matko - na 5 stronie :-0 To co ??? Po kawce ? jak wy to robicie ? : D D \\_/D - kto pije w tej filżance ? :-0 Słodka - zapracowany, a zafascynowany później ;-) - szczególnie że dłuuuugi weekend zapowiada się interesująco na wyjazdach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko, dwa slowa 👄❤️ i znikam :( mam dzis urwanie glowy, moze kolo połodnia bedzie znosnie 😠 W filizance jest dla Chochli , no i zapomniales o czarnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf.........nawet sie nie przyznam na ktorej stronie topik był :o po prostu wstyd 😠 *dream*....czekam na dluuuugiego maila, ktory mi wynagrodzi tą pustkę podczas weekendu ;) A....zapomnialam o porannej kawie \\\\_/DD👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro już tu jestem to się przywitam i dołącze do kawy....słodka .... nie żebym się dopraszała, ale nie został Ci kawałeczek serniczka ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co ja mam z tobą Chochla zrobioc...zachcianki masz, na wszelki wypadek nie moge Ci odmowic :P Niedaleko mam cukiernie z niezlymi ciachami, skocze i kupie cos dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka możesz odmówić - myszy nie będziesz miała ;-) Okres mi się zbliża i męczy mnie ochota na słodkie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ 👄 dzisiaj ja wyciągam topik z 17098426 strony :-0. Nic nie dbacie, nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no....kto to zaszczycił nas swoja obecnością :P;) dzień dobry z rana👄\\_/DD..... dla czarnego ostatni raz przygotowalam kawe, w koncu ile moze mi tu zimnych stac 😠..kubków juz mi brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział, że jak nie zakwitnie do tego czasu to on wszystkie kiedyś przy okazji wypije :-P a wogóle to cześć :-) Słodka - z myszy nici, okres dostałam, już wiem czemu się tak paskudnie czuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię zimną ... :-P czarny nie lubi wina a ja lubię Trójkąt nam się kroi jak nic :-D Uzupełniamy się ;-) mam Cię wogóle od Niego przytulić bez podtekstu (ponoć 😠)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za trójkąty wogóle 😠 o tym przytulaniu nie wspomnę 😡 jak zwykle - chwilkę mnie nie ma a te już pomysły mają ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma Was to kombinujemy z Chochla jakes tam trojkąty ;) z czarnym mam pic kawe(zimną) i sluchac Bottiego, z chochla bede pila czerwone winko, pozoztsje sie tylko zastanowic co z Toba, moze na te znaczki sie jednak skusze :P Chochla.....no milutkie to przytulanko(szczegolnie przy tym wietrze dzisiejszym:o), tylko dlaczego bez podtekstów, co Ty taki pies ogrodnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ja pies ogrodnika - ja tylko cytowałam :-P Sam powiedział, że bez podtekstów :-P Z podtekstami tylko mnie przytula ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słooooodka jaka idiotka ? Jak kcesz to w trójkę możemy po tej kawie i winku się poprzytulać podtekstowo ;-) Co to za znaczki dream ma ? :-D W \"klaserze?\" :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochala...........dalej nic z tego nie bedzie po tym winku i tej kawie we troje to my sie mozemy poprzytulac tylko bezpodtekstowo we trójke :P Znaczki......no nie wiem :P nie widziałam, nie dotykalam ;) ponoc to bardzo cenne okazy........i chyba tylko w bialych rekawiczkach mozna :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×