Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

no to papa ja tez lecę ;-) Może jeszcze coś dziś skrobnę - póki co gołęba ci puściłem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby niebyło, ze nie sprzatamy tu...wpadlam odkurzyc :o i kawe zaparzyc ;) D..czarnemu juz nie robie, zamarznie mu zanim sie pojawi, ale chochelce w filizance \\_/D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja chętnie słodka - dziękuję czarnemu nie rób bo on to pewnie dłuuuuuuugo się tu nie pojawi ... :-( ech, życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee noooo zarobiony chłopak, nie ma kiedy się dorwać do kompa, już chyba od miesiąca żadnego maila od niego nie dostałam :-( Dobrze, że chociaz są telefony ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drag Star 650
H.U.J.N.I.A EUROPESKA DOTUJE TEN TEMAT @@___@@___@@__________@@@@@@____@@@@@@__@@@@@@ @@__@@____@@__________@@___@@_______@@_________@@_ @@_@@_____@@__________@@___@@_______@@________@@__ @@@@______@@__________@@___@@_______@@_______@@___ @@_@@_____@@__________@@___@@_______@@______@@_____ @@__@@____@@__________@@___@@_______@@_____@@_____ @@___@@___@@@@@@____@@@@@@_______@@_____@@@@@@@ _____________________________________________ _____________@@________@@___@@@@@@@@__________ _____________@@@@_____@@___@@______@@__________ _____________@@_@@____@@___@@______@@__________ _____________@@__@@___@@___@@@@@@@@__________ _____________@@___@@__@@___@@______@@__________ _____________@@____@@_@@___@@______@@__________ _____________@@_____@@@@___@@______@@__________ _____________________________________________ @@___@@___@@________@@@@@@@___@@@@@@____@@@@@@@ @@__@@____@@________@@_____@@______@@_______@@_____ @@_@@_____@@________@@_____@@______@@_______@@_____ @@@@______@@________@@@@@@@______@@_______@@@@@@@ @@_@@_____@@________@@_____@@______@@_______@@_____ @@__@@____@@________@@_____@@______@@_______@@_____ @@___@@___@@@@@___@@_____@@______@@_______@@@@@@@ H.U.J.N.I.A EUROPESKA DOTUJE TEN TEMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognitka
A co tu sprzatac, jak nikt tu nie łazi. Raz w tygodniu wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto nie łazi jak nie łazi 👄 pustka hula :-( pokoje zmieniły na inne salony 😭 a ja biedny sam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognitka
tja...biedny sam, kurcze tylko gdzie 😠 SADYSTA😠👄;) Słonko chochelka sie martwi o Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu Was mam .... 😠 Dream podglądaczu ordynarny 😡 koooooooopę lat ;-) co słychować ???? Masz kawusię D bo widzę że słodka nie zadbała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwi się ? ;-) Dobre dziecko ... :-D Dzięki za kawusię chochel Słodka no co ty - ja sadysta ? w życiu ... Ja bym muchy nie skrzywdził :-P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognitka
tja.....a kto mi kaze tak tesknic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci każę ? Maile ci piszę. Codziennie. Nie gadaj że tak cię zaniedbuję. :-0 Naści kwiatka 🌼 🌼 🌼 Nawet się przywitałem na tym waszym topiku ;-) Trujdupy paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognitka
fakt, przywitales sie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja się proponuję tam wogóle przenieść bo mi się nie chce latać w tę i we wtę. Zresztą mam jeszcze 5 minut góra a potem zmykam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zawsze tak - ja jestem to nikogo nie ma :-( jak mnie nie ma to wszyscy są :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognitka
sa sa.....ale wiesz, ktos tu spomnial dzis o kinie....bylam i ja dzis starym zwyczajem je odwiedzic :P znaczy sie dzieciaczki z cola i popcornem baluja na Harym Potterze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognitka
Kochanie.......zawsze mozesz za babrac mnie na Pottera 👄 ;) No....ja niestety tez musialm zniknąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy jeszcze ten temat ciagniecie ??? :( dream opowiadaj co tu sie dzieje? kope lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamm..........jak nie dwie kopy ;) Cóż tam u Ciebie, już myślałam ze wziąłeś sobie do serca moje rady tzn. zwolniłeś się z pracy i zamieszkałeś pod mostem........no ale laptopik do mnie nie dotarł wiec cosik mi nie grało :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.... no tak..... a myslalem.... a trudno..... i pozdrowienia dla tych co za mna tesknili :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×