Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

Witam 🖐️ D D D Nie tyle lepiej doinformowana, co zaznajomiona z cennymi okazami :-) w filatelistyce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to namiętna - wiesz jaki mam klaser ? :-D :-D :-D Najbardziej lubię lizanie znaczków ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w klaserze same białe kruki ;-) nikomu nie pozwalam dotykać - no chyba że przez papierek i w rękawiczkach ... dlatego tak mi się z dreamem skojarzyło ... :-P Co tam dzisiaj u Ciebie słońce i co u Pana Notorycznie Nieobecnego ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ znowu ja topik wyciągam :-0 D D Dreamowi nie robię bo jego zimne kawy tez tu stoją i stoją :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognitka
zyjemy zyjemy...ale co to za zycie :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognitka
no no.....to moze zaczac grzac, szkoda gardła juz lodowate są :P ;) spoksik, wszystko jest Ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognitka
słodkiej nie ma, ale ja jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skarbie, fajnie ze obie jesteście :-D co słychać ciekawego ? Widze że jednak penicylinka już jest ... :-0 wy tu czasem sprzątacie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo słodka - gdzie ty jesteś 😠 podrajcowała mnie i poszła ... :-0 widzę że tu się nic nie dzieje - musiałem przez \"szukaj\" znaleźć ten topik bo normalnie kartka po kartce się nie dało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka ignorujesz mnie to sobie idę :-( oj czekaj, jeszcze będziesz chciała, żebym przyszedł zimną kawę wypić ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam od razu ignoruje:o , po prostu mialam towarzystwo.....i nijak nie mogalam pobyc tu.... Slonko......co to w ogole ma znaczyc?? wpadasz raz na ruskli rok i opieprzasz nas , ze nie sprzatamy 😠 a niby po co mamy sprzatac... Kochanie....wolalabym byś pijał gorącą kawę ;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak sam nie zrobię to się chyba nie napiję :-D D D D - -chociaż chochla to już chyba gdzie indziej tę kawę pije ... a i dobrze ;-) Będziemy sam na sam o ile się pojawisz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he powiem więcej - niejaka incognitka tez tam się pojawia No cóż, temat ma zbyt dużo wpisów jak na zwykłe porady, pomyślałem więc, że coś tam się dzieje i wchodzę i czytam i patrzę i oczętom moim pięknym nie wierzę: Chochla i Incognitka ... tia, że się od razu nie domyśliłem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyms musialysmy sie zajmowac skoro nie wami to.....:P sam rozumiesz....;) Kochanie...co Ty masz tak duzo czasu, zeby jakies 40 stron topikow czytac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytałem pobieżnie - widziałem jak tam chochla walczy ostro - swoją drogą ona nie taka święta jest - a czarny ? :-P potem się zrobiła dyskusja ogólna i szybko się czytało :-) teraz się do wierszyka dopisałem :-) ale poezja - sam siebie przeszedłem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×