Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

zauwazylas mnie???? :-)) slonce kochane????? kobieta zmienna widze jest :-P calkiem niedawno bylem fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!! o tempora! o mores! łycha wisisz..... o matko jaka szczerosc :-) zakocham sie w slodkiej :-) a co! slodka....mogem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Ty moją zazdrość na próbę wystawiasz ? 😠 nigdy Ci moja szczerość nie przeszkadzała ... a jak i na czym mnie powiesisz ? ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiesze cie do gory nogami... na czym jeszcze nie wiem ale zapewniam ze beda to odczucia extremalne :-) masz jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprowadzam klientowi \"ogolne zalozenia i wytyczne do wprowadzenia optymaliacji procesu produkcji\" tak sie ladnie nazywa a pierdoly takie ze az smiech... i musze w zwiazku z powyzszym pare rzeczy ze strony netowej mojej fabryki sciagnac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he ściągnąć ? fajną masz stronę firmową ... ;-) zawieszoną na serwerze tlenu :-D Dlaczego się rano nie przyznałeś ? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochla monitor tak stoi ze za cholere gosc nie zaczai co robie, a miny moje powazne i utyskiwanie na problemy ze zrobieniem tego co robie zniechecaja go do blizszego zapoznania sie z tematem :-) nie powiedzialem bo nie wiedzialem :-) ponczocha???? o taaaaaak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopke zem se sporzadzil :-) hehe wpisze cos zobacze jak wyglada oczywiscie jestes jedyna piekna kobieta ktorej nikomu nie zostawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochla czytaj ze zrozumieniem :-P papatki *cie kocham slodka idiotka o zesz ty nawet sie przywitac nie przyszlas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny.....gdybys sie zaanonsowal jaknajbardziej wpadlabym sie przywitac;) ...moze nei tylko przywitac ale ciii.bo mnie chochla zdzieli jeszcze czyms :p;) rzecz jasna ze ja tez teskniłam.....:p;) no i na duchu podtrzymywalam chochle ;) *dream*....gdziez Ty u diabla jestes 😠....nie wiesz ze tesknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh słodka ja Cię niczym nie będę zdzielać - czarny jest duży i swój rozum ma ;-) I jeśli uzna, że chce się przywitac bardziej to ja nie zamierzam ingerować, ale mam nadzieję że mnie *kocha i nie będzie chciał :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko zaglądam, widzę że się stare towarzystwo odzywa - jakieś dreammy, czarnenicki ... słodka ty nie bądź taka do przodu bo jeśli nie od chochli to ode mnie możesz dostać ..... ... paskiem na gołą dupę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoka idiotka
M....Słonko.....wreszcie Cie sprowokowalam do wynurzenia sie na swiatlo dzienne :p Jesli delikatnie.....mogloby byc ciekawie 👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nie dzieje sie :o wszyscy zapracowani czy co ?? A.....wlasnie........jak tam pozycje, do kalendarza ? Mam nadzieje ze to tym jestes tak pochloniety a nie tylko........ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba słodka - tylko tym ............ i ............ jeszcze kimś :-P tyle pozycji, 365 toż to kupa roboty ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×