Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda999

Naprawdę facet nawet jak bardzo chce to nie może zapanować nad wzwodem ???.

Polecane posty

ktoska:) truten urzeduje na topiku o lwach:) przed chwila tam zajrzalam:) a buhahahaha jest biedulka chora:( wiec jej wybaczam amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja. Widzę,że znasz tą co nie ciągnie druta.Jakaś następna święta.Ja wiem tylko,że coś z nią nie za halo,bo mówi,że lubi to robić nie czytać.Więc co ty buahha robisz z tym swoim gościem?Patrzycie na siebie? To jeszcze nie seks.Pomyliłaś topiki.Wejdz tam gdzie mówią coś ciekawego o lalkach Barbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhaha
przyjmij moje serdeczne gratulacje jeżeli dla ciebie seks bez obciągania to nie seks to chyba będąc kolebce uderzyłaś główką o jego stalową ramę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłaś w 10. Dla mnie seks bez obciągania to nie seks.Ale widzę ze dopiero się o tym dowiedziałaś.Widzisz,jak ma sie więcej niż 15 lat to nie myśli się w łóżku tylko o sobie,ale i o tej drugiej osobie.Ciekawi mnie,czy ten twój małolat zrobił ci kiedyś minetkę?Napisz,pośmiejemy się trochę.Trzeba topik rozkręcić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe smierc podszywaczom!!!:) Wiesz co bym zrobil gdybym zlapal taka babeczke ktora sie podszywa? zlapalbym ja za wlosy mocnym ruchem rzucil na podloge, wyciagnal fiuta i kazal patrzec na niego i blagac zebys nie musiala go ssac... i co potem zdarbym z ciebie ubranie i majtki, chwycil kutasa w dlon i uderzal nim w twoja cipe... posuwal nim miedzy twoimi wargami... wpychal jadra ile mozna... a jak bys juz byla wilkotna wzialbym twoje nogi wysoko i wsadzi kutasa az po zame jadra.... taz zebys jeczala z rozkoszy.... i co ostrzej? ze mna jak z dzieckiem jak chcesz tak masz;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhaha
zapewne twoja wątpliwa uroda sprawia, że nie obciąganie to jedyny sposób żeby zatrzymac przy sobie faceta; nie masz zadnych argumentów (ni to w postaci urody, a tym bardziej inteligencji) więc obciągasz. ja moge ci jedynie zyczyc milego czyszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaha No to mnie teraz oświeciłaś.Kurcze nie dość że jestem brzydka,szmata,brak mi inteligencji i co tam jeszcze nasprobałaś...nie wiem.To jeszcze obciągam mojemu facetowi.No nie,a twoja matka też jest brzydka,głupia i szmata,bo obciągała twojemu ojcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahaha Mama zawołała cie na obiad?A rece umyłaś?Bo pewnie zrobiłaś sobie dobrze jak czytałaś opowiastki Trutnia o hardcorowym seksie we dwoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem tu zagladam, czasem gdzies gdzie mnie zaciekawi... ogolnie mowiac mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhaha
to naprawde niesamowite jaką dumą napawa niektóre kobiety trzymanie prącia w ustach. ciekawe co tam jeszcze wkładasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaha nigdy nie trzymalas penisa w buzi? nigdy nie spojrzalas na mine faceta wtedy? nie widzialas jak przezywa rozkosz? nigdy nie czulas jak rosnie ci w ustach? bedna jestes.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mium
i rzekł Bóg do Mojrzesza :``..............``

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze, prosze... chwile mnie nie bylo:) a tu ciekawe dyskusje:) a ja teraz stawiam SZAMPANA... to moj 900 wpis:D przygotowac szklo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhaha
podobne miny ma jak wkłada penisa do odbytu, stosuje techniki ręczne i inne i o czym to świadczy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasna buahaha przecież ma 15 lat więc jeszcze nikt nie włożył jej penisa do buzi.Narazie doszli do wkładania do buzi gumy do żucia mamba.HIHIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno lecz sie
nie wiem co ty masz z tymi licealistkami-czy naprawde wydaje ci sie ze nie ma zadnych doroslych, dojrzalych kobiet i w dodatku nie dziewic ktorym wydaje sie zalosne slinienie sie na forum pod wplywem kiepskich opowiastek erotycznych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiatczy to o tym ze brakuje ci kutasa w buzi, spermy na ustach i jeku rozkoszy zadowolonego kochanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, ale jak bede cie lizal, tarmosil two lechtaczke to mozesz do mnie mowic - o tak pawle ssij mnie ssij;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhaha
ostrej jazdy? :) naprawde przykre > widać twój facet cię najzwyczajniej w świecie rżnie, jak przydrogową tirówkę ja wolę się kochać :) i nie chodzi tu tylko o semantykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahaha Rżnie mnie,aż wióry lecą,a ja jęczę i skomle ale proszę o więcej....Bo tak lubię.Lubię wkładać jego wielkiego penisa do buzi,lizać jego główkę i przyglądać się jak jego nabrzmiałe żyłki coraz to mocniej pulskują...a ja ciągnę,liże i mlaskam głośno.Póżniej liżę jego jądra ...wkładam je całe do ust i tarmosze leciutko,żeby nie sprawić mu bólu...a ręką obciągam jego wielkiego druta i czujęjak rośnie i rośnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×