Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda999

Naprawdę facet nawet jak bardzo chce to nie może zapanować nad wzwodem ???.

Polecane posty

buaahaah nudna jestes jak flaki z olejem... w seksie potrzebna jest wyobraznia... kochac to mozna sie na emeryturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhaha
i kim jesteś?? pewnie za trudne pytanie dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoska z wawy
o tak-prosze opisuj jeszcze!!jestem juz cala wilgotna...blagam jeszcze jeszcze, plisss. nie odmawiaj napisz jeszcze chociaz dwa zdania.PROSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zlituj sie nade mna-spraw mi ta przyjemnosc. oł je!!BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM BLAGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tandetny bzdet....BlleeeeTaraz to już ci wyobraźni nie wystarczyło. A znasz kolory?Ja jestem w czerni-a ty?Podszywasz się i nawet nie wiesz jak to zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne dziewczyny
i ch topik odświeżany :D:D:D nie mogłam sobie odmówić przyjemności :O wiecie, ja wieczorami wychodzę z moim mężczyzną zazwyczaj, nie siedzę w domu samotnie i nie czyham na facetów na forum :D.... poza tym nie jestem licealistką :D juz dawno a jak wy się super denerwujecie, jakie agresywne jesteście :D:D:D niezła zabawa tak was podpuścić, całą dobę potem o tym mówicie, jednak coś was boli biedule :O piszcie sobie dalej, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truten-sorki,ale towarzystwo tu nie dla mnie.Jakieś głupki powłaziły na topik i nie chce mi się już nawet pośmiać ,bo nie ma z czego.Może bedzie jeszcze jakaś okazja to się spotkamy...a może nawet nie na necie;)kto to wie...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozniej takie stare dewoty dziwia sie ze ich faceci je zdradzaja, a pewnie bo jak taka ktoske spotkaja na swojej drodze do dopiero wtedy czuja ze zyja! nudne babska... zgasic swiatlo rozlozyc nogi 3 minuty i nyny! Mietosil kiedys ci cipke jezykiem? wiesz o czym my tu mowimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoska z wawy
nie chcialam sie podszywac tylko uzmyslowic ci jak sie zachowujesz na tym topiku. milych podniet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne dziewczyny
bo jesteś głupia i tyle, dajesz się tak łatwo sprowokować :D a poza tym radzę : na naukę ortografii niegdy nie jest za późno, i nie mów mi tu o inteligencji, gdzieś w wiadomościach słyszałaś o czymś takim? :O:O:O :D:D:D:D wesoło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truten-Ty im nie tłumacz,nic i tak nie dociera.Żałuję,że nie możemy pogadać jak normalni,cywilizowani ludzie.Ciągle te dewoty przeszkadzają.Może jutro tu będzie więcej luzu,bo polecą do kościoła,a po kościele będą się bzykać przy zgaszonym i bez podniet.Miłej zabawy wy głupiutkie zdewociałe dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne dziewczyny
nigdy ooooo sorry :D ja to robię po prostu i mówię podczas sexu a nie napalam się beznadziejnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez znikam, nie mam zamiaru sluchac cnotliwych bab... Do zobaczenia ktoska gdzies tam;)) odliczam sekundy aby choc czesc moich fantazji wcielic w zycie... a te pindy nawet nie wiedza co traca! i dobrze im tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak kiedyś już myślałam, że to musi być prawda, że faceci gdzieś fantazje swoje muszą spełnić i szukają swojego ideału przez całe życie, żeby odpowiadał we wszystkim, wiadomo, że nie wsyscy faceci tacy są, ale Truten masz rację, że jak facet jest z babką spełniony w seksie to nic mu więcej nie potrzeba, a tak to marzy, żeby np. mu brała do buzi (nie tylko !), ale ogólnie ja też tak mam, że jak jest seks wspaniały to wszystko inne też jest ok., jadę bez zahamowań, a miałam wcześniej tylko 2 facetów którzy byli mężami i na pewno nie jestem taka jak opisują \"dziewczynki z Radia M.\" Jestem z chłopakiem, z którym 1 raz w życiu odnalazłam się w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy Chochlik
No cześć dziewczyny i Truteń. Ja tu widzę niezły burdel, siostro ... ale nie chodzi mi o sex w tym wypadku, tylko o te biedne kobiety dla których sex zamyka się w pozycji klasycznej + 2-3 inne i koniec na tym. Pod kołderką i we flaneli ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudy Chochliczku a wiem, że są takie co to tylko pod kołderką i w jednej pozycji,...albo modlą się aby do seksu nie doszło, bo to bo tamto, a takich osób jest tysiące. Ale prawda jest jedna, ja taka nie jestem i wiem, że w tym poglądzie nie jestem odosobniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę. Ja tylko na chwilkę. Wczoraj już nie miałam czasu żeby się dalej kłócić z tą jędzą która wiecznie mnie atakuje i dlatego sobie poszłam.Widzę że nasz mały oszust Rudy Chochlik wrócił.Witam i ciebie cieplutko.To jak-kim Ty jesteś? Witam Anastazję. Witam Jagodę,której dziś pewnie z nami nie będzie. Jagoda-jutro pewnie tu wstąpie i pogadamy. Truteń-ja dalej Ciebie szukam.Szkoda ,że bezskutecznie... Pozdrawiam.I ściskam.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam wcześniej.Dziś jest niedziela,więc nasze wszystkie święte,cnotliwe licealistki pobiegły do kościoła.I zostałam sama. Truteń-jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ ktoska:) widze, że pojawil sie moj dobry kumpel rudasek 🖐️ \"stary\" ja teraz mam chwilkę:) ale byc moze mala, bo chyba skoczymy z moim kochaniem na czacik:) jesli sie zgodzi i odpowie na maila:) a buhaha się nie przejmuj ktoska:) ona tak juz ma:) pozdrufka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobo..
kurde zróbmy sobie wirtual sex zamiast gadać o pierdołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truteń to do Ciebie. Mam nadzieję,że jutro się tu spotkamy?Mam też nadzieję,że dasz jakieś wskazówki,bo ciągle liczę na to,że to ja wygram tą romantyczną podróż. Czekam... Odezwij się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co mi sie wydaje
to mozg steruje calym cialem, wiec rowniez kutasem u faceta. Jesli wiec dojdzie do mozgu sygnal podniecenia, to kutas stanie. Jesli facet jest zmuszany na sile, bez wlasnej checi, to nie stanie mu, bo nie bedzie podniecony. Jesli natomiast choc troche go cos jara, to kutas stanie i nie ma na to mocnych. Tak wiec jak zobaczycie jak staja kutasy waszych facetow na widok jakiejs obcej laski, to badzcie pewne, ze facet sie podniecil i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to mi się podoba-zwięźle i na temat. Kolego,bądź koleżanko-Jagoda będzie zadowolona że podtrzymujesz temat(w przeciwieństwie do mnie;p.Ale ona mi to wybaczy... Pozdrawiam tego kto to napisał. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×