Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwy gnój

zdradziłem kobietę na której bardzo mi zależy

Polecane posty

Gość Carene
A tam nie chcesz...teraz nie chcesz ale masz takie zapedy i raczej Ci nie przejdzie. Nie wyplakuj sie juz prosze bo wszyscy wiemy ze za pare dni pozbedziesz sie wyrzutow 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulek* nie spalam cała no,c ale szczegółow nie przeaczam;) \"Wtedy zorientowałem się że nie ma na sobie rajstop\" ja zakupy robię w tresco hehhehe Rudy Chochlik pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zla kobieta
aha i nie pisze tego zeby mnie ktos zaraz blotem obrzucil... zajmijcie sie swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carene
Co do orgazmow, a i owszem mam rozne z ta roznicą ze sprawca ich jest moj mąz, a nie lawkowicz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekaawiona_bardzo
taki mocny orgazm jak trzęsienie ziemi z k......bez rajstop, gdzie wanna bo bede zygać znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagonka
do zła kobieta- nie wiem jak z tym żyjesz, nie wiem jak możesz patrzeć w oczy swojemu facetowi i mówić, że go kochasz, ja bym nie umiała odeszłabym wsółczuje ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annulka
też mam 35 lat , mój mąż zrobił to samo....Ale ja dowiedziałam się , przypadkiem ,ale dowiedziałam się i nie wybaczyłam mu tego, że nie od niego. Na Boga mężczyzno gdzie tój honor....skoro mogłeś to zrobić to zachowaj się jak facet i potraktuj żonę poważnie.Jak kiedyś się dowie , wtedy nie wybaczy tego na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwie
zaciekawiona ale dlaczego??? przecież "było wspaniale chodzi mi o to że było mi bardzo dobrze" nie wazne, gdzie wazne z kim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagonka
do autora topiku-współczuje, nie wiem jak możesz teraz całować żone i mówić że ja kochasz, kłasć się obok niej, przytulać i kochać się z nią, naprawde współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carene
Autor...troche zyje na tym swiecie, nie zapieraj sie ze tego wiecej nie zrobisz, tymbardziej ze miales odwage i nie miales oporow zeby to zrobic, a to sa cechy ktorych nie pozbedziesz sie, bo po prostu taki jestes. Wystraszyles sie bo to byl pierwszy raz. Jeszcze zycie przed Toba i nie raz bedziesz mial okazje a poniewaz przeskoczyles juz raz "barierke" nie zaklinaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zla kobieta
do nagonka...nie oceniaj bo nie masz do tego prawa, ale co do jednego masz racje- nie zyje mi sie z tym dobrze, ale zycie toczy sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora topiku
doskonale rozumiem, jak się czujesz. Wiem, że Ci jest bardzo ciężko, ponieważ zdradziłeś żonę, wiem, że to nie było zamierzone - po prostu zadziałało wiele czynników... Rozumiem również, że seks z tą kobietą mógł Ci sie podobać, bo nie dość, że była to pierwsza kobieta, z którą spałeś od 10 lat oprócz żony, to dodatkowo jeszcze fakt, że stało sie to nak nagle i w takiej dodatkowo scenerii, spowodował, że było Ci znią dobrze. Tak więc - wszyscy krytykujący - nic się w tym opowiadaniu nie wyklucza. Można miec kaca moralnego, a jednocześnie można powiedzieć, że ten pozamałżeński seks nam sie podobał, a juz zdecydowanie można założyć, że to sie nie powtórzy. Jeżeli mogę coś zasugerować, chociaż wiem, że nie prosiłeś o radę, to proszę, nie dopuść do tego, by dowiedziała się o tym Twoja żona. Będzie bardzo cierpiała i całkowicie straci do Ciebie zaufanie. Bądz dla nie j dobry, codziennie staraj się jej to wynagrodzić, badz dla niej najlepszym mężem na świecie. Nie cofniesz czasu...spróbój z tym żyć... Życzę Ci wszystkiego dobrego i powodzenia... Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zachwycona tym,że mam kaca moralnego..Cos niesamowitego..Nie spotkałam się,żeby facet po seksie żałował tego czynu..Życze ci ,abys o tym zapomniał i żeby więcdj się nie powtórzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekaawiona_bardzo
zygłam sobie juz mi lepiej:classic_cool:zalosne to wszystko, załosne cudowny seks z k......bez rajstop na parkowej ławce, załosne, ale ty nie piszesz ze zone zdradziles moze tu tkwi takiemnica i ktoś ci kazał coś pisac tak czytam o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekaawiona_bardzo
wlasne schne dlaczego ma kaca? nie tylko o zone tu chodzi, coś sie tu nie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagonka
do zła kobieta- nie oceniam ciebie nie mam prawa, nie obraziłam ciebie ani nie napisałam nic niemiłego, każdy jest inny i moze ty jakoś umiałaś sobie z tym poradzić, ja bym nie umiała. pytam tylko jak dajesz sobie z tym rade? i czy myślisz, że kiedyś bedzie ci łatwiej, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie chcialabym
miec takiego kurwiarz*, nastepny samiec ktory mysli tylko kutasem, a teraz wielkie opisywanie, ze on zaluje, ze nie zrobi tego wiecej.................zygac sie chce...............nastepna mu usiadzie na kolana i znowu mu stanie jak samcowi, jak zwierzakowi :P splunac tylko na takich :P szkoda mi twojej zony, albo lepiej niech zrobi to samo co ty, tak by bylo najlepiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekaawiona_bardzo
mnie też niedobrze było, ale sobie zwymiotowałam dwa razy porzadnie juz mi lepiej, moge tak jeszcze długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję, bardzo współczuję, sama paliłam takie numery kilka lat temu, teraz zdrada nie mieści mi sie w głowie, ale kiedyś.... No cóz, jeżeli nie wyssałeś tego z palca (nie wiem czy wiesz, ale zdjęcie przez kobietę rajstop w środku nocy o tej porze roku może przepędzić najwiekszą chcicę i zadaje sobie pytanie, czy rzeczywiście znalazła się taka kobieta, która sie na taki krok zdecydowała - nie mówiąc o Twoim wzwodzie w temperaturze stopni kilku na plus) to radzę nigdy nie mówic o tym żonie Bedziesz miał przesrane, to fakt, ale lepiej, zebyś przesrane miał jedynie Ty niż Wy oboje. Nie łam żonie serca. Gdyby mój mąż, którego kocham obłędnie i nad zycie, zdradził mnie i przyznał sie do tego, świat by sie dla mnie skończył, mimo, ze nie mam lat nastu. Bo są jeszcze kobiety, które kochaja i ufaja bezgranicznie. Panowie, jeżeli nie potraficie powiedzieć NIE (a przyznaję, sytuacja z męskiego punktu widzenia nie sprzyjała wypowiedzeniu tego słowa) przynajmniej zachowajcie prawde o tym co sie stało dla siebie. Po jakims czasie zapomnicie i uchronicie czyjeś serce przed złamaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka - Odrazu widac,ze nie spałas cała noc:P:P na samym poczatku opisu jeszcze raz Ci pisze............RAJSTOPY MIAŁA:P:P Widac,ze przeczytałas tylko koniec opowiadanka,jak juz sie bzykali:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
Do prawdziwego gnoja-sam tak się nazwałeś. Słuchaj,fajna ta historia.Serio.Podobała mi się.Napisz skąd jesteś,bo o takich numerkach jeszcze nie słyszałam.Laska musiała być bardzo na Ciebie napalona.Ładna była?A Ty jesteś przystojny?Napisz...Bo to fajne historia.A,i nie potepiam Cie,chociaż sama jestem żoną.Dziwne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jesteś typowym facetem !!!!!! wszyscy jesteście tacy sami !!! niby tak kochacie swoje kobiety obiecujecie im cuda na kiju a zobaczczycie pierwszą lepszą laskę i musicie ją przelecieć !! żałosny jest zarówno ty jak i twoi koledzy po fachu bleeeeeeeee ps : biedna ta twoja kobieta jakbym wiedziała która to to bym jej powiedziała zeby uciekała od ciebie gdzie pieprz rośnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy Chochlik
Biedny facet, takie pomyje mu na głowę tu wylali za jeden numerek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
Oj,biedny.Ale przynajmniej laska była jakaś konkretna.Tylko mało pikantnie było.Nie obciągnęła mu...Eeeee,tylko numerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
A gdzie się wszyscy podziali?Taka fajna historia i nikt nie obrzuca błotem autora topiku?Co z Wami?Ruda-my popieramy tą historie-prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś rzeczywiście
jednym wielkim gnojem i kolejnym facetem-świnią. Wystarczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
ja tak.dobrze się bawię,a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×