Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwy gnój

zdradziłem kobietę na której bardzo mi zależy

Polecane posty

Gość ktośka z w-wy
Do "autora tego topiku",ale niekoniecznie do "prawdziwego gnoja". O co Ci chodzi sztywniaku?Lepiej gardzić ludzmi?Czy lepiej żyć na luzie nie obrażając nikogo i nie dołując faceta dodatkowo.Nie wiem jaki jest twój problem,bo ja nie mam żadnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie widac jak ci na niej zalezy!! Zalosny jestes. Zycze ci zeby cie kopnela w dupe bo nie jestes jej wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i doczekałam się-kolejne obelgi dla biednego \"prawdziwego gnoja\".Facet chciał się pożalić a Wy wszysce-be,wstręciuch,wstydź się,tak nie wolno,itp...Dajcie żyć.On nikogo nie zabił...serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoska durna babo
czytasz uwaznie? prawdziwygnoj i autor tego topiku to ta sama osoba zmienil nick na autora bo ktos zablokowal nick prawdziwy gnoj qwa jaka tepa baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz szczegołowo jak to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam to co było
na 1 stronie i mogę powiedzieć jedno-PROWOKACJA.Nieudolna zresztą, bo pisana przez babę.Bo żaden facet nie zwraca uwagi na to czy rajstopy ,które laska miała na sobie to te cienkie czy na jesień ,trochę grubsze......parodia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona_bardzo
nie obciągnęla mu bo nie czytała k....instrukcji na topiku mader X ja się to robi lodzika, zaraz zwymiotuje znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wieem ze nie
przeczytałam to co było - to nie prowokacja ja chyba znam te osoby z innego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wieem ze nie
przeczytałam to co było - to nie prowokacja ja chyba znam te osoby z innego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wieem ze nie
przeczytałam to co było - to nie prowokacja ja chyba znam te osoby z innego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona_bardzo
masz sie czym chwalic naprawdę masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i...jasne
pokaż mi jednego chociaż ,który zauważy ,że jego laska ma na sobie takie 'grubsze rajstopki na jesień'...kuwa ,zaraz padnę!!!!! Faceci nie zauważą nawet nowej fryzury ,zmiany koloru włosów,a ty piszesz o rajstopkach???Fetyszysta jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i...jasne
heheeeh,jeszcze się dopisujesz na pomarańczowo sam(a),że niby ktoś was zna ,żeby było autentycznie,padnę,dajcie krzesło,HIHIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do i jasne
wiesz co chyba każdy facet patszy na nogi kobiecie a jak patrzy to widzi rajstopy ale ty pewnie jestes gruba i oblesna to na ciebie nik nie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wieem ze nie
to nie prowokacja, a ze fetyszysta tez mi o tym nie wiadomo to nie takie trudne sie domyslic jak ktoś jest troche na kafeteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona_bardzo
kto jest zalosny? pomysl co zrobiles i odpowiedz sobie kto jest zalosny, gdyby cos takiego zrobil moj maz nie chcialabym go ogladac na oczy i ty mowisz ze załosni my, ale już nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor i co?Kto jest teraz fajniejszy?Ja czy ta banda żałosnych panienek,która tak na Ciebie napada?Ona są takie,bo nikt nie powiedział im,że lepiej sie śmiać z własnych błędów niż na nich uczyć.Hi,hi.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i...jasne
ja jestem gruba???to coś nowego ....mam zeza i krzywe nogi ,na które zakładam takie grubsze rajstopki.włosów też nie mam i liczę na to ,że poznam jakiegoś fascynata damskimi rajtuzkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×