Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwy gnój

zdradziłem kobietę na której bardzo mi zależy

Polecane posty

Gość Wielbiciell Romana
wlasnie o tym mówię:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allternatywy4
już się wpisalem z 6 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona_bardzo
autor pewnie robi to samo, a gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge powiedzieć bo kryminał się skończy i już nie będziecie mnie wyzywać od najgorszych... Dlatego czekam znowu na grad obelg,bo w końcu na tych topikach to mało gdzie nie \"lecą\"obelgi i wyzwiska. Chyba zacznę się do tego przyzwyczajać. Ale możesz zgadywać gdzie jest Autor no i ja oczywiście. Poszukiwany,poszukiwana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoo dziwne
że tak mowisz o autorze, przeciez go nie znasz, nie widzialem cie tu wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE ODCHODZ
ja cie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefanek krótkonogi
ten ktoś nazywa siebie śmierdzącym gnojem i słusznie - bo on lubi jak go się obrzuca wyzwiskami i pewnie wtedy wali gruchę a Wy wszyscy Państwo mu piszecie - wstyd i wstyd jeszcze raz wstyd onanista pier---ony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanek Trochę poleciałeś... Idę sobie,bo jakoś zaczyna się tu niemiło robić... Żegnam tego co mnie zna.Pozdro. P.S. Ona się nazywa \"prawdziwym gnojem\",a nie śmierdzącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,chyba lekturki się od początku nie czytało...;( On nazywał się \"prawdziwym gnojem\".Ja wiem,bo jestem tu od początku. Więc proszę Cię-nie wprowadzaj w błąd nowo przybyłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gnoja
wyluzuj czlowieku! nie oczekuj racjonalnego myslenia od bywalczyn tego forum! one Cie zgnoja, wyzywajac sie na Tobie za wszelkie krzywdy i pseudokrzywdy jakich doznaly od jakis tam swoich bylych i obecnych:) stary, glupio wyszlo i tyle! czasami jest tak ze czlowiek nie wie jak ma zareagowac, czasami nie wie jak ma odmowic, czasami nie wie czy chce odmowic zanim juz nie bedzie za pozno! dziewczyna Cie poprostu uwiodla i tyle... mogles sie wykazac silniejszym charakterem i asertywnoscia, ale sadze ze nawet nie bardzo miales czas zeby pomyslec. w takich sytuacjach czesto wogole sie nie mysli, nie istnieje zaden swiat dookola i kobiety doskonale o tym wiedza bo same tez tak maja! nie mow swojej kobiecie, bo w jakim celu? mialbys w ten sposob uspokoic troche swoje sumienie? to Twoja wina i Ty cierp, a nie obarczaj cierpieniem swojej kobiety ktora niczemu nie jest winna! zapewniam Cie jeszcze ze odpokutujesz te historyjke z nawiazka! a do idiotek latajacych na miotlach z kolkiem w reku moge powiedziec tylko tyle: niech pierwszy rzuci kamieniem ten ktory jest bez winy! oraz moge dodac zebyscie sie zastanowily nad tym, czy jesli Wy zrobicie kiedys cos glupiego, cos sprzecznego z Waszymi zasadami, ale tak poprostu jakos wyjdzie i tyle, to chcialybyscie byc wyzywane od gnojkow i takich tam? kazda nieskazitelna idiotka jaka tutaj sie wypowiada jest smiechu warta, bo albo z domu nie wychodzi i tyle wie o zyciu co w serialu zobaczy, albo ledwo co z pieluch wyrosla i jej poziom intelektualny jest rowny jej doswiadczeniu zyciowemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanka.Kurcze,chyba się pogubiłam już troszkę-kogo obraziłam? Nie wiem.Myślałam,że nikogo.Ale jeżeli tak-to sorki. Alanka-sprostuj,bo jakoś nie wiem o co chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opis taki
ze nic, tylko zwalic sobie gruche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś jedynym facetem który
po zdradzie ma wyrzuty sumienia! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
DO AUTORA TEGO TOPIKU : nie będę oceniać tego co zrobiłeś w kategoriach moralnych, z innej strony podejdę do tego. Zadbaj teraz o żonę i o jej zdrowie, bo pomimo prezerwatywy mogłes cos załapać ( np. HPV, wirus bardzo niebezpieczny dla kobiet, który w perspektywie lat moze byc przyczyną raka narządów płciowych, lub jakies inne świnstwo), radzę nie współżyć z żoną do czasu aż się nie zbadasz i nie będziesz pewny wyniku....chociaż teraz bądź odpowiedzialny żeby drugi raz ją nie skrzywidzić tym razem fizycznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawdziwyXXfacet
Dość milczenia. Powiedzmy sobie szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiu
Czy ktoś tu z faktu doprowadzenia do miłego łaskotania w okolicach penisa przy pomocy waginy robi problem?Przecież to tylko reakcja fizjologiczna.A wy tu zaraz dorabiacie ideologię.Facet masz problem a niech Cię...Jak się wysikasz z dużą ulgą i odczujesz z tego przyjemność, a zrobisz to w domu u koleżanki-też będziesz miał wyrzuty sumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuuuunia
straszne czemu wy qrwa tylko penisami myślicie?qrwa czemu? -> przylanczam sie do tej odpowiedzi!! A tak wogole to jezeli nie masz swojej zonie nic do powiedzenia to czemu z nia jestes?? Typowy facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam tylko jednego w tej histori , piszesz , że 10 lat jesteś wierny żonie , a wcześniej , że ona ma 25 lat ? to miała15 jak się ożeniłeś z nią czy jak zaczęliście seks uprawiać ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe jest głupie
nie kumam po co zadajesz pytanie jak facet ostatnio byl tutaj w pazdziertniku ubieglego roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×