Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LOOOL

ZAFASCYNOWANY NIEZAFASCYNOWANA KOBIETĄ NA FORUM

Polecane posty

wypraszam sobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jaka SPRZATACZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! siakies oczoplasy masz chyba - ja smigam w mini sukience z wielkim dekoltem , ponczochy kabaretki i szpilki - koniecznie z okraglymi noskami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz 🌼 ma przeprosiny wez bo zaraz wyparuje razem z tym olejkiem...jak tak ubrana obok mnie chodzisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie paruj - ide sie przebrac - spodnie z dresu i polarek :P kolejny kwiatek upiekszyl twoj pokoj - juz kilka ich w wazonie sie uzbieralo :), ladnie sie komponuja, takie kolorowe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez ide sie ubrac :P i ide cos zjesc..bom glodny... jednak za niedlugo powroce...a Ty dobrze gospodaruj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygotowalas mi obiad...????? 🌼 na srodek stolu :) 🌼 dla Ciebie drugi :) a ja chcialem isc do Baru mlecznego ;-) hyhyhyyhyhyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpur🖐️ jestem na dobrej drodze...ale pewnie znowu nie wypali a Ty gdzie znalazles??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad????? kolacja przy swiecach !!!! a w barze mlecznym to tylko bys zapchal zoladek mąką z pierogów :P a tu czeka pieczen nadziewana sliwkami, ryz i salatka ze swiezych pomidorow i salaty... no i deser - tort z bita smietana i truskawkami - moja speciality :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka20
LOOL I SŁOMIANA WDÓWKA !! widzieliscie sie nawzajem ze takie play itp Lool ładnyjestes !! zajęty ??? odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomiana wybacz...musialem oddalic sie od komputera 🌼 Czarnulka...nie nie widzielismy sie...tak sobie tylko milo rozmawiamy zabijajac nude.. co do mnie....w obecnej chwili jestem wolny ;-) czemu pytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka20
a wiesz no ładny jestes ! widzialam cie własnie w fotce ❤️ całuski Lool ! jestes ładniutki tylko ciekawe jak z twoim charakterem ??? :) bo ja wlasnie zerwałam z chłopakiem ktory mnie uderzył :( jak był pijany ale i tak to go nie usprawiedliwia :( no wiec odpowiedz na pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje z powodu faceta... co do mojego charakteru..to duzo Ci nie powiem... praktycznie nic...bo nie umiem mowic o swoim charakterze....trzeba by mnie poznac dzieki za mile slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowka. i pijemy za poczatek mojej pracy......weeeeeeeeeeeeeeee haha oblalem Ci szampanem....nie no dla mnie wygralas wybory mis mokrego podkoszulka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio nie wstydz sie... lepiej zaproponowac niz pozniej zalowac ze sie nie zaproponowalo;-) ...prysznic czy ... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubisz szampana prosto z ....... ciala kobiety? no to - ................... - smacznego teraz masz szanse zademonstrowac swoja znajomosc jezyka francuskiego, ktorym taaaaak sie chwalisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka20
"lool " a jakie dziewczyny lubisz i ile masz lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowka zaraz zobaczymy....dokad wlecial ten szampan... najpierw wysusze Cie dokladnie jezyczkiem na karku...pozniej ramiona i nizej.....oho na piersiach jest strasznie duzo szampana :P trzeba sie zatrzymac na dluzej...mhmmm...czy te dreszcze to z zimna Cie tak przechodza ?? co do Czarnulki...to czuje ze ktos mnie wkreca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreszcze.....mrrrrrrrr...... kominek tyle ciepla daje ze nie moga one byc z zimna..... na piersiach... juz go nie ma ... splynal nizej ;) jeszcze nizej... jeszcze nizej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzem ze masz dobra pamiec ;-) Racja nie ogladam tego pseudo meczu.....nie zasluguja zebym ich ogladal :P Ale jestem potwornie zmeczony dzisiejszym dniem Czemu dzisiaj nikogo na kawe nie zaprosilas rano ?? 🌼 we wlosy Ci wkomponuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiaty we wlosach....... potargal wiatr..... ja tez dzis siakos zmeczona jestem.... czemu na kawke nie zaprosilam - dzis sie obijam :P bo pod prysznic musialam isc sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niemozliwe....trzeba bedzie isc wczesniej spac... bosmmy oboje zmeczeni....:p IDe sie wykapac...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×