Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Elaaa

blizny potrądzikowe - kto je zlikwidował - jak ????

Polecane posty

Gość gość
2018.06.28 Zabieg 1540 starlux u niektórych osób daje efekt już po pierwszym razie, ale u innych potrzebne są 3-4 powtórzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam na peelingi chemiczne do kliniki medycyny estetycznej Skopia w Krakowie, efekt niesamowity! Mnóstwo blizn jest już niewidocznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A plastry? Ponoć też dobrze działają na rożnego rodzaju blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreat
Zanim pójdziesz do jakiegoś lekarza, w wolnej chwili możesz przeczytać sobie http://wszystkoobliznach.pl/ skąd się biorą blizny na twarzy, dlaczego nasza skóra jest czasami nie do okiełznania, co za tym stoi. Myślę, że dzięki tym informacjom wiele się nauczysz i wyciągniesz wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anti Aging Floslek, potem długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale rozumiem ten problem, ponieważ sama męczę się z bliznami po trądziku już kilka lat, a dopiero od niedawna zaczęłam widzieć rezultaty po stosowaniu olejku bio oil, który poleciła mi moja kosmetyczka. Miała racje- blizny zaczęły robić się mniej widoczne, a cera nawilżona. w dodatku przyjemnie pachnie i ma praktyczne opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.07.18 Czyli jest dla mnie nadzieja ze zabieg pomoże już za pierwszym razem, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabieg laserem frakcyjnym CO2, dr Migała z Kliniki Sfera - http://www.klinikasfera.pl/. U mnie kilka zaledwie kilka zabiegów dało naprawdę wspaniały efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzieeeee przestancie się reklamować ,a przynajmniej róbcie to w inteligentny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku blizn potrądzikowych najlepiej sprawdza się laser. Ja też miałam z tym problem i udałam się do dr Katarzyny Mierzwińskiej z Dermapoint na zabieg laserowy. Był on bardzo skuteczny - teraz nawet nie muszę używać bardzo kryjących podkładów, bo blizny są niemal niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiabasia88
U mnie bardzo skuteczna okazała się karboksyterapia. Moim zdaniem to jeden z bardziej skutecznych zabiegów jeśli chodzi o usuwanie blizn wszelkiego pochodzenia. Ja chodziłam na zabiegi w salonie COCO-TIME we Wrocławiu http://www.coco-time.pl/. Szczerze polecam to miejsce, rozbudowana oferta, nowoczesny sprzęt i atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość viola
u mnie na blizny zadziałał olejek bio oil. zaczęłam go stosować i po czasie można było zauważy, że bledną. stosowałam go regularnie po 3 razy na dzień i pomogło. przy okazji cera moja była nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.06.28 Daj znać jak u ciebie poszedł ten zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić usuwanie blizny potrądzikowe laserem frakcyjnym w Dermapoint w Gliwacach , bardzo dobry efekt praktycznie brak już blizn więc jestem bardzo zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.09.12 Jestem już po pierwszym zabiegu starlux 1540 u dr Krajewskiego i efekt jest super - lepszy niż się spodziewałam. Muszę przyjść jeszcze raz, wtedy będę zadowolona z wyglądu skóry na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, że u ciebie też wyszlo:) Dr Krajewski to dobry specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam niestety ogromne doświadczenie w tym temacie... Chociaż wolałabym nigdy nie mieć, bo to zatruwa życie jak mało co :( U mnie najlepiej zadziałał zabieg laserem CO2 w gabinecie medycyny estetycznej Kaczyńscy Clinic. Efekt jest najlepszy ze wszystkiego co stosowałam. Niedługo wybieram się na kolejny raz, więc postaram się dać znać czy warto - ale lekarz mówil, że na pewno kilka serii zrobi lepszy efekt niż jedna. Ogólnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, laser frakcyjny CO2 daje sobie radę z bliznami potrądzikowymi :) U mnie zdało to egzamin, faktycznie już po kilku zabiegach widać dużą poprawę. Ja akurat chodzę do dra Migały w Klinice Sfera (http://www.klinikasfera.pl/), jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tak doświadczonego lekarza, bo wiem, że to dużo znaczy w przypadku tego typu "mankamentów urody".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam na blizny olejku bio oil, nie sugerowałam się tym co jest napisane- bo są dobre jak i złe opinie. postanowiłam sprawdzić na własnej skórze i ja przyłączam się do dobrych opinii na jego temat. olejek spowodował, że blizny po jakimś czasie były coraz bledsze, mniej widoczne. jego zaletą jest to, że nie podrażnia skóry i wyrównuje również jej koloryt. ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga! Ludzie jak wam nie wstyd reklamować się na takich portalach ŻERUJECIE na czyimś nieszczęściu polecają zabiegi których jedynym efektem jest wyddanie kasy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwerta

Nic nie pomagało, w końcu poradziłam sobie z tym problemem w salonie Estela, dzięki laserom. Wiadomo, od razu nie miałam stuprocentowo czystej twarzy, ale stopniowo przebarwienia się rozjaśniały, blizny znikały. Bardzo polecam. Stosowałam też kwasy, ale nie były tak skuteczne. Tutaj można zobaczyć zabiegi i ich ceny http://salon-estela.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panitradzik

heeej laski,czytam tutaj na forum, ze wieele z was miała/ma ogromny problem z śladami po tradziku :((, Niestety ale mnie też to dotkneło i na BARDZO długi okres czasu oszczepiło. Kremy, jakieś taam żele i inne magiczne mikstury niewiele dawały. Pare miesięcy temu trafiłam na to, ze można takie blizny usuwać zabiegami, że to najlepsza metoda a przede wszytskim najszybsza i taaak traafiłam do dr beaty dethloff i jedyne co mi się ciśne po akcji " Plasma IQ " to MAGIA! Po 2 powtórzeniach tego zabiegu moja skóra na twarzy były równa. ZERO ale to zero śladów po przeszłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda00

no niestety kremy i inne specyfiki tego typu nie działają ;/ ja byłam na zabiegu Carbolift w SC Beauty Clinic , który jest połączeniem karboksyterapii i mezoterapii mikroigłowej i jest bardzo skuteczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaBud

Blizny potrądzikowe to nie jest prosta sprawa. Czasem taka przebudowa skory trwa kilka miesięcy. Wg mnie najkuteczniejszy jest zabieg RF mikroiglowej w połączeniu z ESTGEN, ewentualnie sam dermapen z ESTGEN. Jeśli szukacie potwierdzenia czy zabieg estgen działa możecie zobaczyć zdjęcia na facebooku, bo już wiele ganinetów publikuje zdjęcia swoich osiągnięć albo na stronie producenta www.estgen.pl Jest tam także lista gabientów, w których można wykonać zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam dosyć duże blizny i przebarwienie, leczenie dermatologiczne nie pomagało tak jakbym tego chciała, dlatego też wtedy postanowiłam nieco bardziej zagłębić się w temat, natrafiłam na stronę int. Kliniki Krajewski poczytałam trochę o zabiegach laserowych i zdecydowałam się na jeden z nich, oczywiście po pierwszym różnica była niewielka, ale już po czwartym na mojej twarzy pojawił się duży uśmiech 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flota

Jesli ktoś z Was jest z Krakowa, lub szuka kliniki, gabinetu który zajmuje się takimi zabiegami, to z czystym sumieniem od siebie mogę polecić centrum laseroterapii Neonia. Sama korzystałam z ich usług i jestem naprawdę w pełni zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata_Malcz

zarówno trądzik jak i blizny po nim leczyłam w klinice Estetica Nova w tym roku. walczylam z nim dlugo, gdzieniegdzie zostal, a niektorych miejscach mialam blizny. bylo to dla mnie okropne, codziennie myślałam o tym, ze na twarzy mam "krosty". cieszę się ogromnie, że trafiłam na sprawdzonych ludzi, którzy od początku do końca rozmawiali o moim problemie i polecili mi profesjonalną kurację. mialam robiony peeling prx t33 - i zawsze bedę powtarzała, że warto. Żadne kosmetyki, maści i inne w moim przypadku nie sprawdziły się w 100% co ten zabieg! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka

trądzok męczył mnie baaaardzo długo. Straszne doznanie, za młodości trądzik zrobił mi wiele złego, ale wtedy Dethloff i jej klinika podali mi pomocną dłoń! Akcja "osocze bogatopłykowe" powiodła się! Nic a nic nie boli! A pożytko duzo, cenowo okej, więc jestem zadowolona. A efekt BOMBA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×