Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Elaaa

blizny potrądzikowe - kto je zlikwidował - jak ????

Polecane posty

A mnie na blizny pomogło stosowanie kolagenu oraz laseroterapia. Należy pamiętać, aby wybrać porządny i sprawdzony salon kosmetyczny. Ja wybrałamklinikę urody we Wrocławiu! Tutaj przeczytasz więcejhttp://annapikura.com/kosmetologia_laseroterapia.html Mialam kilka sesji i jestem mega zadowolona! Laser także zapobiega nowym wypryskom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również stosowałam linerase, ale z myślą o pozbyciu się lekko wiotkiej skóry i generalnemu odmłodzeniu. los chciał, że kilka miesięcy przed zabiegiem miałam mały wypadek i została mi brzydka różowa blizna na dekolcie. dosłownie przez przypadek idąc do dermatologa z myślą o odjęciu sobie kilku lat pozbyłam się zmarszczek oraz tej blizny! po 4 seriach jest prawie niewidoczna! ten preparat jest naprawdę wszechstronny i daje super efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bermotr
U mnie po aplikatorze na wypryski HB nie pozostały żadne ślady. Wprost przeciwnie, cera wygląda super, trądzik już nie wraca, wszystko wygląda dobrze. Żeby realnie dać sobie odpowiednie zmiany trzeba przede wszystkim być systematyczną i wtedy trądzik jest na stałe do wyeliminowania. Tak było u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bardzo pomogly kwasy i mezoterapia. zrobilam sobie serie w mad clinic w wroclawiu i blizny sie bardzo splycily, pod makeupem praktycznie niewidoczne. trzeba tylko byc systematycznym i sie nie zniechecac bo rezultatow nie bedzie po jednym zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moją twarz uratowało linerase. myslałam, że nigdy nie pozbędę się blizn potrądzikowych, a dzięki temu preparatowi się udało! dodatkowo kondycja mojej skóry poprawiła się o milion procent. polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie polecić jakiegoś dobrego lekarza co robi linerase na blizny najlepiej jak z małopolski ale jak nie to tez może być ,byle by naprawdę znał się na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o laser chodzi, to ja polecam dra Migałę z Kliniki Sfera w Wawie, http://klinikasfera.pl - tu znajdziesz namiary i cennik. Możesz też sprawdzić opinie o nim, jest naprawdę świetnym specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi blizny po tradziku bardzo zmalały po zabiegach dermapenem, które miałam robione w Poznaniu w salonie Beauty Premium. Miałam specjalne ampułki, ale nie pamiętam z czym, jak powiesz, że na blizny potrądzikowe to dostaniesz te same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również mogę polecić linerase! preparat bardzo spłycił moje blizny, a niektóre całkowicie usunął. wcześniej nie wychodziłam z domu bez tony podkładu, pudru i korektora (nawet w lato na plażę) - do tego stopnia źle się ze sobą czułam. teraz zdarza mi się wyjść z domu bez żadnego makijażu i już się nie wstydzę, pokochałam siebie na nowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy widzieliście efekt po linerase,bo ja miałam teraz 3 i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza5
Ja likwidowałam. Najpierw próbowałam jakimiś kremami to bywało nawet gorzej. W końcu zdecydowałam się na zabieg karboksyterapii w Akademii Kosmetologii www.karolinamartin.pl. Mają carboxytherapy dual mc2 podobno jedna z lepszych maszyn na rynku do karboksyterapii. Przyznam że blizn już nie widzę. Efekt naprawdę świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panimama1
Nie wiem czy słyszałaś o leczeniu blizn laserem? Moim zdaniem jedna z skuteczniejszych metod, a przede wszystkim nie bolesna. Możesz tutaj sobie poczytać o gabinecie Moja Estetyka w Rzeszowie, wiem że mają te zabiegi w ofercie : http://www.mojaestetyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeti i blizny
Próbowałam już różnych zabiegów, bo zwykle oddaje sie specjalistom i na dzień dzisiejszy dla mnie najefektywniejszym zabiegiem na blizny po trądziku twarzy jest zabieg Radiofrekwencji mikroigłowej robiłam w Krakowie w Rubinkiewicz med clinic. U mnie efekt jest bardzo dobry i blizny zmniejszyły się kolosalnie a przy tym nie musiałam chować się tygodniami w domu, bo rekonwalescencja była szybka, nie to co po laserze frakcyjnym(po którym zrobiły mi się przebarwienia). Po zakończeniu serii którą robiłam minęło trzy miesiące i teraz widzę chyba już pełen efekt, bo na efekt się chwile czeka ale teraz już ich prawie nie widać. A ... i po każdym zabiegu dodatkowo robiłam kwas TCA15%(trochę szczypało ale warto bo pozbyłam się tych przebarwień po laserze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogły zabiegi oczyszczające w Centrum Atena w Nysie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza66
Laserem można wiele zdziałać. W salonie Vici Clinic dysponują wspaniałym laserem ResurFx. Ilość zabiegów uzależniona od wielu czynników, decyzję podejmuje lekarz ale 3 do 5 to optymalna liczba. Warto skorzystać, a w Vici na pierwszy zabieg dostać można 50% rabat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku warto spróbowac mniej inwazyjnych metod. Mi pomogły peelingi lekarskie. Miałam kilka zabiegów w http://lagunaestetica.pl/ w Gdyni. Jakby ktoś był z tych okolic to bardzo polecam tę klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obecnie staram się leczyć takie blizny wszelkimi możliwymi naturalnymi kosmetykami, produktami. Typu witamina A czy E, wszelkie olejki, a czasem nawet wyciskam sok z cytryny do tego dodaję miód, który ma właściwości antybakteryjne i widzę,że moja cera znacznie się poprawiła. Wcześniej używałam wyłącznie drogich kosmetyków, które czasem mnie zapychały. A ogólnie zauważyłam,że jak piję dużo wody i pamiętam o odpowiednim nawodnieniu to stan mojej cery wygląda znacznie lepiej. Niestety cera trądzikowa ma to do siebie,że ciągle trzeba o nią bardzo dbać z każdej możliwej strony. Od zewnątrz i od wewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BettyEM
Blizny po trądziku to była moja zmora przez dłuższy czas, ale koleżanka namówiła mnie na zabieg laserem Pearl i dzięki jej za to ! Blizny są teraz prawie niewidoczne - wcześniej nigdy nie wyszłabym z domu bez makijażu, a po tych zabiegach nawet zdarza mi się i się nie krępuję. Jeśli poszukujecie dobrego miejsca gdzie można takie zabiegi wykonać to polecam klinikę medycyny estetycznej w Warszawie PROFEMED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam .jestem w trakcie likwidowania blizn potradzikowych ..zakupilam kwas tca 15 % i robie sobie juz 2 zabieg tym kwasemw domu .podam linka filmiku na ktorym sie opieralam i jest super .wszystko ok .kwas kosztował mnie co prawda ok 160 zl ale mam pewnosc ze jest czysty kosmetyczny . https://www.youtube.com/watch?v=xolv5cgoetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam ze nie stosuje zadnych innych pozostalych kosmetykow z tego filmiku a stosuje nawilzajacy balsam apteczny o nazwie cetaphil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO ZABIEGU I PRZEZ PARE NASTEPNYCH DNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikroh289
Ja pokonałam swój trądzik, zaczerwienienia, blizny po przez Nonacne http://natradzik.milejdi.pl dzięki niemu w końcu dostrzegłam że moja skóra staję się ładniejsza;) i nie muszę zakrywać jej pod toną makijażu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomogła terapia laserem Scarlet RF. Co prawda blizny całkowicie nie zniknęły po 1 zabiegu, ale zdecydowanie stały się mniej widoczne i płytsze. Moja Pani Doktor stwierdziła, że trzeba wykonać jeszcze z max 2 zabiegi. Jestem bardzo zadowolona z terapii, dlatego na pewno poddam się kolejnym zabiegom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gońkaa
A ja polecam klinike PROFEMED mieszczą się w camym centrum w Wawie. Maja kilka sposobów na usuwanie blizn potrądzikowych - warto wybrac sie na konsultacje i na pewno doradzą co do zabiegu jaki należy wykonać. Ja akurat miałam laser pearl, ale wiele zalezy od stanu skóry i miejc z jakich usuwamy blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam blizny i dodatkowo przebarwienia po trądziku. Pomogły mi bardzo silne kwasy PCA Skin, skóra się po nich bardzo złuszczała, ale było warto. Co miesiąc miałam jeden zabieg, więc nie było tak źle. Zabiegi miałam robione w gabinecie BEAUTY PREMIUM. Z tego co wiem, nie każde kwasy dają radę, a PCA Skin to nr 1 w USA z badaniami klinicznymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerwetka
Właśnie przymierzam się do zlikwidowania blizn potrądzikowych na policzkach. Moja znajoma jakiś czas temu poddała się zabiegowi DERMA FUSION PEN Platinum w estetica w Krakowie. Polega on na takich mikro - nakłuciach. W sumie miała trzy zabiegi, które całkowicie zlikwidowały jej problem. Może mi też pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×