Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Elaaa

blizny potrądzikowe - kto je zlikwidował - jak ????

Polecane posty

Gość AmandaD
Ja robiłam zabiegi mikrodermabrazji i nic mi nie dały. Dopiero jak wybrałam się na laser to zobaczyłam różnicę. Miałam spore blizny potrądzikowe i potrzebowałam czegoś mocniejszego. Jeśli macie podobny problem to polecam Vici Clinic w Krakowie, działają tam laserem ResurFX. Bardzo fajne efekty po kilku zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka walczyła z bliznami bardzo długo, aż znalazła w internecie Klinikę Dr Legrand. Dobry dermatolog zalecił jej usunięcie blizn za pomocą lasera CO2. Widziałam ją dwa tygodnie temu i to zupełnie inna dziewczyna. Ma piękną buzie, to bliznach nie ma śladu. Dobry dermatolog i dobrze dobrana metoda leczenia to przepis na sukces i piękną buzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarylkka
Ja nie walczyłam zbyt długo, szybko mi zadziałał krem Effaclar Duo +, przebarwienia zniknęły co prawda szybciej niż blizny, ale grunt, że nie potrzebowałam żadnych zabiegów aby pozbyć się tego dziadostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikrodermobrazja niestety u mnie także nie dała efektu :( Dopiero zabieg z laserem frakcyjnym CO2 okazał się strzałem w dziesiątkę. Polecam sobie o nim poczytać http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna/62-laser-frakcyjny-co2-usuwanie-blizn to strona kliniki, gdzie ja robiłam zabiegi laserem (Wawa). Jestem naprawdę przeszczęśliwa, że taki jest skutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
Ja nachodziłam się po lekarzach. Miałam już dość tych prochów. Nic to nie dawało. Laser bolał i też żałuję, że poszłam. Drogo to wychodziło. W końcu przez przypadek w necie znalazłam fajne miejsce niedaleko Fortu Wola w Warszawie. Tam przyjął mnie młody specjalista, chłopak. Po kilku zabiegach i paru miesiącach mam wreszcie poprawę skóry na twarzy. Najważniejsze, że nikt ze mnie nie zdzierał kasy i do tego było zawsze wesoło na wizycie :) Miałem uderzaną skórę dużą ilością mikro igiełek. To tak szybko pracowało, że nic nie czułam. Potem natleniał mi skórę i chłodził. Udało się ale trzeba było zaczekać na efekty. Nie da się od razu, blizny potrzebują czasu. Najważniejsze, że problem już nie wraca i nie muszę nakładać tony tapety. Na Facebooku jest ich strona Bella Derma. Ja się tam zapisałam, poszłam jakiś czas temu, a teraz nie żałuję. Trzymam za Was kciuki i nie dawajcie się wrabiać w leki, okropne pilingi i lasery, bo szkoda zdrowia i kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser kosztuje, a dobry krem może sporo zdziałać. Po tygodniu smarowania blizn i przebarwień po trądziku nano one z mikrocząsteczkami złota, praktycznie wszystko mi ładnie zeszło, a cera się zregenerowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
tylko sutricon, stosowałam kilka innych masci i żadna nie dawala dobrych efektów, rodzai blizn jest sporo tu mozesz o tym poczytać http://wszystkoobliznach.pl/ i nie na każdą dana maść pójdzie, a sutricon zadziałał super u mnie - blizna po cc ładnie się goi i nie narasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja je zlikwidowałam choc zanim to się stało, to naprawdę chodziłam od specjalisty do specjalisty aż w końcu trafiłam w ręce La Pelle Jelenia Góra i tam zakończyła się moja mordęga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BliznussiaKrk
Ja juz kiedys pisalam, kiedy zaczynalam serie zabiegow Radiofrekwencji mikroiglowej na policzki. Obecnie jestem dwa miesiące po ostatnim czwartym zabiegu i jest juz tak dobrze, ze az boje sie zeby nie zatracic efektu. Blizenki a właściwie dziurki sie powypelnialy, pory sie obkurczyly i juz moge nirmalnie nalozyc podklad bez tego ciaglego poprawiania i scinania sie. Jest mega dobrze i sama sie zaskoczylam wfektem bo to na tyle nowa metoda, ze bardzo nie znalam opinii. Teraz gdy juz moge zdac relacje i opinie polecam serdecznie a zabieg robilam w Krakowie w Klinice Rubinkiewicz Med. Mimo, ze mieszkam ok 70km od Krk zdecydowalam sie i nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogły zabiegi z peelingami medycznymi i dermapenem ze specjalnymi ampułkami, ktore odnawiają skorę. Jestem z Poznania, więc na zabiegi chodziłam do Beauty Premium na os. Tysiąclecia - polecam kosmetolog Izabelę- jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweliksa Mafra
Na blizny po przebytym trądziku dobre są zabiegi urządzeniem np. Cellu M6 Integral , czyli skuteczny masaż mechaniczny na tkankę podskórną. Miałam dokładnie 4 zabiegi i widzę fenomenalne efekty - blizny są bielsze i mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweliksa Mafra
PS: Te zabiegi miałam w Clinica Cosmetologica jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid893
Szukałem pomocy w wielu gabinetach i klinikach w Krakowie, ale bez skutku. W końcu trafiłem na SCM estetic. Tutaj zaproponowano mi serię zabiegów Renovation Radicale Treatment. Na razie jestem po dwóch, jeśli nie mogą zdecyduję się na laser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala5633
Zgadza się – można zmniejszyć ich widoczność za pomocą lasera. Ja zdecydowałam się na ten zabieg, bo moja twarz wyglądała strasznie… Zgłosiłam się do dr Marcina Zakrzewskiego z Kliniki Zakrzewski. Efekty są rewelacyjne, blizny na tyle się zmniejszyły, że teraz wystarczy zwykły codzienny podkład i nic nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie egzamin zdał laser frakcyjny CO2, na zabiegi chodziłam do dra Migały w Klinice Sfera. Polecam sprawdzić ten sposób na własnej skórze, efekty naprawdę bardzo fajne :) Więcej można poczytać na http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bardzo pomogła seria Whie& Beauty Floslek. Suoer sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze głownie pomoże jedynie leser, ale ja z moimi bliznami walcze na rozne sposoby, serum z witamina C, kwasy u kosmetyczki, peeling magic peel z bielendy bo tez jest z kwasem glikolowym w składzie, z maści to cepan, bephanten uzywam jeszcze peelingu chemicznego z ivostita ale strasznie wysusza skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie dostępne w aptekach i drogeriach preparaty działaja jedynie na płytkie i świeże ślady. Na dziury i stare sprawy tylko laser bo kupowanie tych rzeczy to strata czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogły zabiegi z kwasami medycznymi i zabiegi dermapenem. Polecam zabiegi w Poznaniu w salonie Beauty Premium!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×