Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Elaaa

blizny potrądzikowe - kto je zlikwidował - jak ????

Polecane posty

Gość gość
Mam 19lat i na obu policzkach też mocne blizny i przebarwienia a jestem chłopakiem :D, szerze w oógle się tym nie przejmuje bo nie ma co się dodatkowo zadręczać. Chodzę na imprezy co tydzień, w tygodniu studiuje i jeszcze nikt mi nic nie powiedział w prost o tych bliznach czy coś, dwie blizny mam bardzo głębokie wielkości małego paznokcia, Jednak że po sesji mam zamiar wyjechać do pracy do angli na kilka miesięcy poszedłem do kosmetyczki i wykupiłem karnet na mikrodermabrazje, mimo że jest lato odważyłem się na ten zabieg a słońca unikam jak ninja :D, zobaczymy jaki będzie efekt po 10 zabiegu bo wykupiłem 10 zabiegów po 80 zł każdy. Dziewczyny nie przejmujcie się byle czym to jest tylko wygląd wole mieć blizny na twarzy niż walczyć z rakiem czy czymś innym, Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak , ja z bliznami borykam sie juz dwa lata .moja historia ze zwalczaniem blizn zaczela sie od mikrodermabrazji 6 razy efektu brak,puzniej wspaniale fotoodmladzanie które polecila mi moja kosmetyczka trochę pomoglo no i na koncu 5 razy laser frakcyjny , na ktory wydałam kilka ładnych tysięcy.dziewczyny laser to jakaś farsa zwykłe nabijanie kasy pomaga tylko na przebarwienia a to można zredukowaćza pare groszy czym innym.tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym sprawdzonym i skutecznym sposobem na pozbycie się blizn po trądziku i wszelkich innych zmian z twarzy jest MIKRODERMABRAZJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła seria zabiegów mikrodermabrazji, ale nie diamentowej tylko korundowej. Miałam robione 5 zabiegów co 3-4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem jak się pozbyć blizn czyli dziur w twarzy czy wszelakich przebarwień, ale wam nie powiem bo taka informacja jest bardzo droga. Podpowiem aby unikać kogoś i co kto mówi w gabinecie bo oni specjalnie wam jeszcze zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.09.13 gość Też ci podpowiem - cierpisz na bezsenność i masz mózg do wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka1212121
Nie chcesz mowić to w ogole się nie wypowiadaj.... Pajac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do Instytutu Perfect Body w Bydgoszczy przy ul. Kaszubskiej 17 tel. 533 336 116 www.instytutperfectbody.eu ZABIEGI NA TWARZ: - Ujędrnianie skóry - Odmładzanie skóry - Pielęgnacja skóry - Zabiegi oczy - Zabiegi usta - Blizny - Zamykanie naczynek - Usuwanie owłosienia - Usuwanie przebarwień ZABIEGI NA CIAŁO: - Wyszczuplanie - Modelowanie sylwetki - Ujędrnianie ciała - Rozstępy - Blizny SZKOLENIA Z MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym tu publicznie powiedział jak się pozbyć przebarwień i dziur, dołów po pryszczach to gabinety by nic nie zarabiały, i dermatolodzy też by nic nie zarabiali, kosmetyczki też by nic nie zarabiały. To co ja wiem to jest droższe od laserów frakcyjnych i innych głupot które i tak nie zlikwidują dziur po pryszczach. A tutaj widzicie ile macie reklam gabinetów które i tak wam nic nie pomogą tylko jeszcze zaszkodzą i pogłębią wam dziury a wy dalej będziecie brnąć w tym bagnie a oni całe życie będą na was zarabiać, i o to tu chodzi- pieniądz się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zrobić sobie mikrodermabrazję na własną rekę urządzeniami ze strony yourspa.pl. Są skuteczne i łatwe w użyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dopiero była reklama :) mi dr Lichaj zaproponował Revisage-Dermapen i efekty są świetne - dlatego myślę że śmiało możecie popytać w swoich gabinetach czy proponują ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam .mam dziury po tradziku i duza ilosc por na twarzy.cera tłusta. Czy pomoze derma roller ?i moze wiecie co pod rolke uzywac aby poprawic wyglad twarzy ?? pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzadka bywalczyni forum
Znam osobę, która wyleczyła się z blizn potrądzikowych. Sama teraz oczytuję się jak to działa na zmarszczki. Też mam skórę tłustą i pory jak kratery. Bez chodzenia do kosmetyczki na zabiegi mojej siostrze pomogły jakieś takie cuda do smarowania z firmy medik8. Teraz chce mnie tym sama zarazić. Czy ktoś jeszcze używał medik8. Dobrze działają na zmarszczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie ja miałam okropne blizny- przez 14 lat miałam trądzik hormonalny. Hormony już w normie, blizny i dziury zostały. Moje doświadczenia: 1. Kremy, maści, silikony nie pomagają, jedynie Glyco-a coś daje. 2. kupiłam kwas mlekowy i korund- efekty słabe, ale jakies tam zauważyłam. Ktoś z małymi defektami byłby zadowolony, ale ja miałam spore, więc szału nie było. Mimo to polecam, kupcie sobie ze stron typu mazidła, biochemia urody, zrób sobie krem, calaya. 3. Jak pozbyłam się dziur i blizn- polski peeling ziołowy Jadwiga. Nie robię u kosmetyczki, bo u mnie kosztuje 250 zł. Kupiłam sobie w necie składniki peelingu, zapłaciłam prawie 200, ale wystarczyło na 8 zabiegów, rachunek prosty. Niby nie można kupić bez certyfikatu, ale jak się dobrze poszuka to sie kupi :D I nie wierzcie w brednie, że to takie trudne do zrobienia, przecież w necie jest info jak robić mieszankę, mieszasz to z tym i gotowe hihi. Efekty świetne, zero blizn i dziur, polecam. 4. Odnośnie zabiegów u kosmetyczki- nie słuchajcie rad typu: raz zrobiłem jakiś tam zabieg i jest do d*** bo nie wiedzę efektów. Prawda jest taka, że trzeba zrobić kilka zabiegów, żeby coś było widać. Ja po pierwszym zabiegu Jadwigi tez nie byłam powalona, potem z zabiegu na zabieg byłam oszołomiona moją paszczą :) Jak już robić coś to regularnie, jak zrobicie 2 razy w roku mikrodermabrazję, to wiadomo, że nie będzie efektów. Ma być seria w określonych odstępach czasu. Powodzenia, walczmy o nasze buźki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj znajdziesz wypis prawdopodobnie wszystkich metod, którymi można sobie poradzić z bliznami po trądziku: http://flmc.pl/l/a4862

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okresie dojrzewania miałam okropny trądzik, przez który do niedawna męczyłam się z bliznami na twarzy i dekolcie. Koleżanka z pracy poleciła mi gabinet dr Parda w Zalesiu Górnym, gdzie sama pozbyła się blizn po ospie. Na początku nie byłam przekonana ale za namową koleżanki zdecydowałam się umówić na wizytę – i nie żałuję! Pani Doktor poleciła mi taki skomplikowany zabieg , peeling i jednocześnie nakłuwanie specjalnym urządzeniem i efekt był prawie natychmiastowy. Nigdy bym nie uwierzyła, gdybym sama tego nie doświadczyła. Przede mną koleje spotkanie i być może koniec mojego koszmaru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka S
Ja byłam na bezpłatnym usuwaniu blizn w Beautymedzie (teraz to Klinika Miracki). To było w trakcie testowania nowego lasera PicoSure przez lekarzy. Bałam się trochę, ale często to tak jest, że czasami strasznie się boimy, a potem okazuje się coś zupełnie bezpieczne. Tak było i w tym przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam może ktoś zna dobrego specjaliste co suwa blizny po tradziku ;)może podać namiary ?a może ktoś znajomego ma co przeprowadził zabieg i moze o nim opowiedziec z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka 29
Anka S - Oooo, PicoSure w końcu w Polsce! Dziwne, że tyle lat trzeb było czekać. Pamiętam, jak moja siostra wykonywała nim kiedyś zabieg w UK i się dziwiłyśmy, że nikt nie sprowadził tego cuda do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo długo borykałam się z trądzikiem, a później z bliznami, ale na szczęście już udało mi się ograniczyć ten problem właśnie zabiegiem Secret RF. Jestem po 1 zabiegu, ale już widać spora poprawę. Co prawda nie udało mi się jeszcze zlikwidować ich do końca, ale efekt jest na tyle widoczny, że czuję sie z tym dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karim a tope
Sluchajcie na blizny to tylko laser repair lub mosaic nie restore nie jest tani ale efecty na napewno zalezy jakie kto ma blizny ja mam takie po wyciskaniu :P i chce sie tego pozbyc nie bede chodzil na jakies scieranie skory kwasy chuj wie co bo to jest bez sensu tylko to trzeba zrobic raz a dobrze 5 zabiegow i po bolu... Tyle samo wydacie na kwasy i te bzdury zamiast isc na laser kwasy i to wszystko to jest naciaganie na kase nie dajcie sie oszukiwac na te bzdety uwazajcie tez na jaki laser zeby nie byl podrubka i bo narobicie sobie gorszych szkod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja osobiście zmniejszyłam blizny Nonacne.. Niby zwalcza trądzik ale na moje blizny podziałał niesamowicie.. Tutaj można zagłębić się w temacie: http://nplink.net/2fhfowvV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Dla mnie numerem 1 jest zabieg Radiofrekwencji mikroigłowej 3D, który zaczęłam robić na rozstępy w Klinice Rubinkiewicz Med w Krakowie.W trakcie serii Pani kosmetolog powiedziała, że stosuje się go również na blizny i przebarwienia potrądzikowe. Spróbowałam i zrobiłam trzy zabiegi bo tyle trzeba zrobić i efekt jest super. Już nie muszę nakładać takiej ilości tapety... Zabieg troszkę boli ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam bardzo głębokie blizny głownie na policzkach ale też na skroniach, teraz jestem po 2 zabiegach z użyciem lasera frakcyjnego i widzę już fajny efekt. Po zabiegu nie wygląda się wyjściowo, skóra jest zaczerwieniona i opuchnięta. Ale można zatuszować makijażem. Myślę że jeszcze wykonam dwa zabiegi i już efekt będzie dla mnie zadowalający. Płytsze blizny w zasadzie są prawie niewidoczne a głębsze się spłyciły ale ich niestety nie da się zlikwidować w 100 %. Ja chodzę do kliniki Amaryllis w Bytomiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOgę polecić kolagen ze złotem i srebrem koloidalnym. Dziala przeciwzapalnie i przeciwtrądzikowo. Koleżanka używa go od niedawna bo też miała wielkie problemy z trądzikiem i efekty już są widoczne :) Nie jest to tania rzecz ale warta swojej ceny na pewno :) https://kolagen-sklep.colwayinternational.com/ Warto też poczytać opinie nt tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser? Nie jest to najtańszy sposób, ale podobno skuteczny :) Zainteresowanym osobom mogę polecić Klinikę Sfera w Wawie, http://www.klinikasfera.pl/. Cała twarz kosztuje tysiąc złotych. Moim zdaniem w porównaniu z cenami potencjalnie skutecznych zabiegów lub potencjalnie dobrych kosmetyków - to wcale nie tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×