Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Elaaa

blizny potrądzikowe - kto je zlikwidował - jak ????

Polecane posty

Gość Misia1010
Witam wszystkich. Jeśli chodzi o trądzik, blizny i przebarwienia to mam w tej dziedzinie duże doświadczenie.Od 10 lat borykam się z trądzikiem, miałam naprawdę bardzo mocny trądzik. Leczyłam na wszystkie sposoby, 2 lata temu trądzik zmniejszył się o 80%, ale wtedy zaczeły się problemy z bliznami i przebarwieniami. miałam ich naprawdę dużo. Bardzo długo czytałam wszystko co było na temat peelingów, laserów i mikrodermabrazji. W końcu zdecydowałam pdddać się leczeniu. Wybrałam dobre centrum kosmetyczno dermatologiczne i dobrego lekarza który tam przyjmował. Po dwóch konsultacjach dostałam zalecenie 2x mikrodermabrazja w połączeniu z 5x peeling yellow peel. Lekarz wyznaczył mi częstotliwość zabiegów, powiedzial jak dbać o cerę po tych zabiegach, zaopatrzył w specjalny krem. I gdy moje zabiegi się zakończyły byłam bardzo rozczarowana, prawie nie widziałam poprawy, może tylko minimalnie, a ja spodziewałam się innego rezultatu.Byłam bardzo rozczarowana i 1500 zł poszło w błoto. Ale się nie poddałam zmieniłam lekarza i zostałam kolejno poddana serii 4 peelingów kwasem migdałowym. Niestety kolejne rozczarowanie. Następnie był peeling kwasem pirogronowym 6x. I gdy tak patrzylam na moją twarz to po tych wszystkich zabiegach może w 15% poprawił się stan cery , ale zadawałam sobie pytanie co z resztą czyli 85%. Wydałam na to kupę kasy a efekty marne. lekarz namawiał mnie na kolejne specjały ale ja zrezygnowałam. A teraz jestem załamana, bo trądzik wrócił, fakt że w mniejszej postaci, ale wrócił, a dodatkowo te blizny i przebarwienia. Dlatego wiem na własnej skórze że jeśli komuś coś pomoże to nie znaczy że nam też się sprawdzi. Poznałam dziewczynę która twierdzi że po 3 peelingach pozbyła się 80% bilzn i przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alantan maść 2% dermatolog mi przepisał i działa do tego nie drogi bez recepty chyba sie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaaa
Alantan?? to ma inne zastosowanie raczej: Opis: Leczenie ran, takich jak: otarcia, niewielkie skaleczenia i pęknięcia. Leczenie oparzeń słonecznych oraz po radioterapii i fototerapii. Pielęgnacja sutków w trakcie karmienia piersią. Zapobieganie odparzeniom u niemowląt. Zalecany również na nadmierne rogowacenie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollcia
Mam pytanie odnosnie masci przeciwm bliznom:) np tointex. Stosuje sie na cala powierzchnie skory czy tylko w wybrane miejsca a jesli tak to czy to nie wybiela? tzn jestem opalona i nie chce byc dwukolorowa;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! mam juz 33 lata i nadal duze blizny potrądzikowe. probowalam doslownie w szystkiego co dostepne na rynku,lącznie z dermabrazją. a wiec mikrodermabrazja pomoze tylko na male,plytkie blizny ale duzych ,glebokich nie zlikwiduje. dermabrazja jedynie splyci .jesli blizna uszkodzila skore wlasciwą to niestety nic na to nie pomoze jedynie blizna bedzie mniej widoczna. teraz wyglądam w miare normalnie ,blizny są troche plytsze ale są.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka12
może ktoś zna jakieś domowe sposoby na gigantyczne ślany po ospie (0,5mm) ? (byle skuteczne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidas
witam wszystkich ktorzy maja problemy z bliznami lub tradzikiem:(( nie pomagaja zadne masci i tego typu specyfiki czy tez bardzo niewygodne jest zluszczanie naskorka kwasami u kometyczki (gdyz nie bedziecie sie mogli pokazac na ulicy przez kilka dni)!!! POLECAM metoda laserowa!!!!!!!!!!! szukalem wszedzie i znalazelm taki laser w WARSZAWIE dokladniej u prof. St. ZABIELSKIEGO na ul. Powstańców Sląskich 125/1 chodzilem na laser przez pol roku raz w tyg i efekty sa niesamowite!!!! naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam robiona mikrodermabrazje razem z ultradziwkami, poniewaz mialam skore w strasznym stanie. mam 23 lata i walcze z tym swinstwem cale zycie. przez ok pol roku mylam twarz mydlem sierkowym-poleconym pezez pania w aptece i starsznie wysuszylam sobie skore, pod warstwa suchej skory mialam mnostwo zaskornikow, tradziku i wszystkiego czego nie powinnam miec. po mikrodermabrazji, skora sie wygladzila (przed zabiegiem byla jak papier scierny-nie przesadzam), zaskorniki w duzym stopniu zeszly-jednak nie do konca. pani kosmetyczka powiedziala ze mam zmiany na podlozu hormonalnym-boki i dol policzkow i broda tylko niby i az :) po 2 zabiegu-samych ultradzwiekach, zalegajacy loj i \"brudy\" wyszly na wierzch i teraz sie z tym mecze, jutro ide na peeling migdalowy mendal combi, podobno mocny. poza tym myje twarz iwostinem , nie stosuje zadnych pudrow itp, bo to zapycha pory. przemywam twarz tonikiem AA help i widze ze male blizny zaczynaja sie zmniejszac. jak masz jakies pytania o mikrodermabrazji to pytaj odp chetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inddiaaa
hciałam sie dowiedzieć czegoś na temat tego lasera...ile zabiegów trzeba wykonać,czy miałeś blizny tzn dołki,czy pomógł ci je wyrównać i zniknęły....?proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek koksownik
Trądziku się już pozbyłem teraz walcze z bliznami. Leczę się Atredermem i muszę przyznać ze jest dość dobry. Moj dermatolog polecił mi mikrodermabrazję skóry. Z tego co widzę zdania na tem temat są podzielone. Napiszcie mi komu pomógł komu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dlugo
jak dlugo trzecie twarz CEBULA??? ILE MINUT? 2-3 MINUTY? CHODZI O SUROWą CEBULę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZENEK KOKSOWNIK
NAPISZCIE COŚ O MIKRODERMABRAZJI?? CZY ZABIEG JEST OPŁACALNY CZY SĄ JAKIEŚ EFEKTY I PO ILU RAZACH?? MAM BLIZNY I PRZEBARWIENIA WALCZE Z TTYM JUZ PÓŁ ROKU I NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka99
Czesc wszystkim odwiedzajacym te strone.... JA rowniez zwagam sie problemem blizn i dolkow potradzikowych.KOSZMAR! Osobiscie nie wierze w kremy i dermatologow! Raz dostalam od dermatologa plyn na blizny-mial pomoc juz po 3tyg. I co sie okazalo? Preparat byl tak silny,ze po 3dnich stosowania powstaly mi dolki na twarzy.. Bardzo widoczne.Przestalam uzywac tego.Nie polecam takze laserow.Bylam na 6 zabiegach,niby po 3 mialo pomoc i nic z tego.Blizny byly i sa widoczne jak kiedys.Teraz wybieram sie na zabieg mikrodermoblazji. Mam nadzieje,ze pomoze... A co do MOCZU to rowniz slyszalam o tym,ze bardzo pomaga.Jak po mikrodermoblazji nadal bede w plamach to napewno spróbuje moczu.To chyba najlepsze bedzie.Pozdrawiam.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqa01
moczu?? o co chodzi z tym moczem?? ktos moze dac jakies instrukcje?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Za tydzien ide do kosmetyczki. Chce cos zrobic z tymi wstretnymi bliznami i przebarwieniami. Kosmetyczka powiedziala, ze pierwsza wizyta to bedzie oczyszczanie. Czy ktoras z Was wie, jak to wszystko bedzie wygladac? Mam te blizny i przebarwienia ale ostatnio pojawilo mi sie kilka pryszczy na brodzie. Na innym topiku dziewczyna napisala, ze bedzie to wyciskanie....no bo skoro oczyszczanie twarzy to wyciskanie wszystkich syfów. Ale ja przeciez chce sie pozbyc tych okropnych sladow a to ze kilka syfów mam to juz nic nie poradze. Napiszcie, jak to jest z pierwsza wizyta. Z jednej strony chce pojsc bardzo bo chce chociaz widziec minimalna zmiane na mojej buzi jesli chodzi o przebarwienia i blizny a z drugiej strony bardzo sie boje, ze nie daj Boze bedzie gorzej, jak jest.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORADA
A na blizny to najlepiej dermabrazja laserem ......... I z tego co wiem nie jest to drogie , a o wiele bardziej skuteczne niz zabiegi chemiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevoxyl
złuszcza naskórek idź do kosmetyczki na złuszczanie kwasami owocowymi czy jak to sie tam nazywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqa01
protosska: pierwsza wizyta to oczyszczanie, co do jego przebiegu to no wlasnie: najpierw naklada Ci na twarz jakies masci, kremy, substancje czy cos w tym stylu :P, potem z takiej lapmy leci strumień ciepłego powietrz wlasnie na twoją twarz, troche cieżko oddychac ale mozna się przyzwyczaić. następnie wyciera twoją twarz i znowu czyms tam smaruje, no iprzychodzi czas na wyciskanie WSZYSTKICH syfkow. moze z deka boleć :(. potem przyklada do twarzy takie urządzenie (to chyba leczenie ultradźwiękiem) troszkę kłuje ale ok :P no i znowu masci i na koniec cos tam zeby zatuszowac trochę czerwoną buxkę i tyle :P:P napoczątku Twoja buzia bedzie czerwona ale po paru dniach bedzie juz w porządku ;) nie stresuj się bo od tego nasila się trądzik ;), pozdr :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podfruwajka
Ja zlikwidowałam.Arniką.Może trochę czasu to trwało ale natura czyni cuda.Teraz bużka jak u Jużka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awanka
ja uzywam od jakiegos czasu masci silikonowej z oceanic czy jakos podobnie i wydaje mi sie ze pomaga. zadna z Was tego nie stosowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja jutro ide do kosmetyczki po krem na blizny i przebarwienia...zapomnialam nazwy, napisze jak sie tylko dowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka99
Czess Wam... Mam pytanie : czy ktoras z dziewczyn ktorej udalo sie pozbyc blizn i teraz ciesza sie zyciem moglaby przeslac mi zdjecia swoje..przed i po stosowanej kuracji?? Jezeli ktoras z Was dysponuje takimi zdjeciami to prosze o kontakt ze mna.Pozdrawiam.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiaaaaa
nie polecam nikomu kto ma blizny w postaci dołków ani dermabrazji ani pilingów kwasami,chemicznych równiez...od tych ostatnich mogą pojawic się tylko nowe dołki....na takie zmiany to nie pomaga....to działa tylko na zasadzie starcia naskórka....weszła akas nowosc laserowa...nazywa si ę fraxel laser...podobno rewelacja..zastanawiam się czy nie wypróbować,choć metoda jest droga..zabiegów trzeba wykonać conajmniej pięć a za jeden tylko na policzki trzeba zapłacić ok 1000zł...moze ktoś z was juz to wypróbował,jesli tak napiszcie czy jest to skuteczne i czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolagen onosnie
Odnosnie kolagenu to nigdy on nie przedostanie sie do skory wlasciwej. Ale wcale nie musi. On jest wchlaniany do naskorka, tam przed skora wlasciwa sa tzw. fibroblasty czyli komorki odpowiedzialne na produkcje naszego kolagenu w skorze. Jezeli one wokol siebie zauwaza wieksze niz powinno byc stezenie kolagenu to dostaja fiolka i nakrecaja sie i same produkuja duze ilosci kolagenu. Na tym polega wlasnie caly fenomen kolagenu. Ci profesorzy co mowia ze kolagen sie nie przedostanie do skory to maja racje. Wystarczy ze fibroblasty dostana krecka i gra gitatara. Zaczyna sie wtedy ostra produkcja kolagenu w skorze i efekty przychodza szybciutko. Niezbednym elementem jest oczywiscie niezbyt za niski poziom wit. C w organizmie. Bo bez wit. C produkcja kolagenu w skorze jest mizerna. Bardzo mizerna. Np. palacze maja niedobor wit. C, wtedy trzeba sobie dostarczac tez wit. C Kolagen stosuje od 3 lat i nie zaluje. Kupuje z duza znizka na http://www.kolagen-inventia.pl i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 123
Witam Firma Soraya ma krem na blizny i zmiany potradzikowe 0k 40,00 Jest on duzy bo ma 200 ml Znajdziesz go na stronie www.monimar.pl To sklep internetowy z kosmetykami. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×