Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Elaaa

blizny potrądzikowe - kto je zlikwidował - jak ????

Polecane posty

Gość skórka cyrtyny +ocet
na noc to zostawić , przyłożyć na noc taką wymoczoną skórę do blizny ze 2-3 razy wypali Ci skórę sladu po bliznie nie bedzie , szybko sie zagoi - sposób na kurzajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis015
Ale jakie kurzajki?! Ja nie mam kurzajek tylko blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
Witam mam pytanie czy sa jakesi zabiegi ktore likwiduja tradzik .??? ale takie ze po paru zabiegach tradzik zanika i niepowsitaje juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
bo mam na policzkach blizny potradzikowe i meiszaja sie one z takimi podskornymi twardymi punktami tez czerwonymi tak jakby tam cos jeszcze bylo ,,,czy wowoczas moge pozwolic sobie na taki zabieg (jaki??) chodzi mi o te co kosztuja po 300 , 400 za jeden:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aig85
a co do tego NO-SCAR - bo kos tu napisal ze nie mozna uzywac latem i wiosna bo sie wyglada jak prosiaczek. Przeciez nie trzeba walic tego kremu na caly ryj, ja uzywam na miejsca gdzie pozostaly mi przebarwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka15
Siemka. Również zmagam się z trądzikiem już od 3- 4 lat. I niestety zostają blizny, przeważnie na plecach :( W domu mam duże lustro na korytarzu i jak tamtędy ide to musze zerknąc na twarz a jak czegoś nie wydusze to żyć nie mogę. (i m.in dlatego są blizny) Umówiłam sie do dermatologa i mam nadzieję że sie tego dziadostwa pozbędę (i trądziku i blizn). Pozdrawiam wszystkich co się z nim męczą i jakoś damy radę. Mam pytanie: rodzice mówią żebym myła twarz mydłem ( bo ono wysusza) i żebym opalała plecy żeby krosty sie wysuszyły. Mi się wydaje że po opalaniu przez chwilę bedzie lepiej a pozniej jeszcze gorzej. Kto ma rację? Proszę o odpowiedż. Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamacita
Stan cery strasznie wpływa na moje samopoczucie.. trądzik prawie opanowany, ale blizny.. ehs tragedia. Tyle walki ;/ nie ma sensu już się w to zagłębiać, mogę Wam jedynie polecić najlepszy podkład na tego typu problemy: DERMABLEND, Vichy. Z całym szacunkiem do lancome(tego wcześniej wymienianego), ten nie zatyka porów i nie powoduje zaskórników. Dla mnie jest najlepszy, ale z doświadczenia wiem, że średnio nadaje się do cery tłustej i ja osobiście oprószam na wykończeniu make up'u twarz sypkim pudrem (Strefę T). Gdy nie czeka mnie długi dzień, staram się tego nie robić, bo stosowanie pudru zatyka pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo25
bylem na zabiegu w poznaniu laserem Mosaic...narazie miałem tylko jeden przewidzanych jest 5...ale po pierwszym juz widac roznice..mowie powaznie!! polecam! skora jest w duzo lepszej kondycji przebarwnia prawie w calosci poznikały...blizny niedokonca, ale przecie narazie mam za soba 1/5 zabiegu! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez borykam sie z tymi okropnymi bliznami, dziurkami i czerwonymi plamkami;-/ Zakupilam kwas glikolowy 12%, ktory mocno zluszczyl moj naskorek, skora zaczela schodzi i niestety nie bylo mowy o wyjsciu z domu w czasie tejkuracji. Wygladalam jakbym spalila sie na sloncu;-/ Makijazu tez nie dalo sie w ogole nalozyc. Meczylam sie tak 2 tygodnie, zalamana, bo wygladalam jeszcze gorzej niz przed uzyciem kwasu. Cera podrazniona, czerwona jak burak, spierzchnieta... nawet w nocy dotyk o poduszke byl strasznie bolesny(wszystko szczypalo). Uzywalam jednoczesnie kremu nawilzajacego, ale kwas okazal sie i tak bardzo silny. Ku mojemu zdziwieniu po 2 tygodniach cera byla jak nowa;) Skora schodzila mi platami, ale odkryla sliczna, gladka i zupelnie nowa buzie;) Warto bylo cierpiec... myslalm ze ten kwas zniszczyl mi cere... wygladalam jak potwor, ale kiedy skora sie przyzwyczaila i kiedy odtsawwilam po 2 tygodniach twarz i porzadnie ja nawilzylam(trwalo to kilka dni zanim cera stala sie znowu dobrze nawilzona, bez podraznien i suchych skorek) to wtedy ujrzalam cudna buzie;) Kwas kosztowal dosc duzo jak na tak male opakowanie 30ml 60 zł. Kiedys pomagal mi tez acne derm, ale on likwiduje jedynie czerwone plamy po wypryskach. Buzia po nim byla mieciutka w dotyku i matowa. Jedhna teraz wiem, ze wydawalam mase kasy na rozne specyfiki, a dopiero ten kwas chociaz drastycznie opchodzil sie z moja twarza to jako jedyny pomogl. Tak, wiec bez drastycznych metod, podraznien i schodzacej skory sie nie obejdzie jesli chcemy sie pozbyc blizn i dziurek. Kwasu absolutnie nie wolno stosowac na wypryski... mozna go nakladac jedynie na blizny. Swietnie likwiduje tez zaskorniki. Niektore dziewczyny glownie dlatego go kupuja, bo jako jedyny swietnie sobie z nimi radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitka 15---> opalanie naprawde poprawi stan skory, ale tylko na chwile. Potem nastapi jeszcze wiekszy wysyp niz wczesniej. Slonce strasznie wysusza skore, a wysuszanie powoduje, ze wypryskow robi sie jeszcze wiecej. Myslo, slonce, solarium, masci wysuszajace... to wszystko daje tylko chwilowy efekt. Pamietam jak stosowalam brevoxyl...poczatkowo bylo lepiej, a kiedy cera sie mocno wysuszyla zaczela produkowac wiecej sebum, zatykaly sie pory i w konsekwencji tworzyly zaskorniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Znalazlam bardzo ciekawa stronke. Wystarczy wchodzic na strony i czytac artykuly (niektore naprawde bardzo ciekawe). Za wejscie na artykul otrzymujemy punkty, ktore mozemy pozniej wymienic na nagrody. Nagrody naprawde ekstra! Punkty uzyskujemy rowniez przez odpowiadanie na pytania konkursowe. Polecam wszystkim goraco. Oto link owej stronki: http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=9715bf3a-57c1-4f3f-a978-bb9cf8b20cd0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgklkdshj
kwas glikolowy w stezeniu 12% to mogl ci tylko popiescic twarz, nie g ma mowy o 2tygodniowym leczeniu, jedynie niezauwazalne zluszczanie co najwyzej, chyba mialas tca to wtedy sie zgodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaaaaa
Witam serdecznie wszystkich borykajacych sie z bliznami.Pisze to po to by Was ostrzec przed totalnym wyrzuceniem kasy w bloto,pogorszeniem sobie skory i co najlepsze nowymi bliznami.W zeszlym roku robilam 5 zabiegow laserem fraxel i co...na poczatku owszem wydaje sie super,ze niby blizny plytsze itp ale potem jakkze bolesne rozczarowanie.Ten niby efekt na poczatku to tylko opuchlizna po zabiegu-potem gdy schodzi blizny wracaja do poprzednich rozmiarow a cera...katastrofa-mega uszkodzona ,po miesiacu zauwazylam mase nowych wglebien,blizn dokladnie w tych miejscach gdzie bylo zaczynane i konczone jezdzenie laserem a co najlepsze obsypalo mnie tak ze przez 3 mies nie moglam tego chocby zmniejszyc (a nigdy tak strasznych problemow nie mialam-moje blizny to efekt tylko wyciskania sporadycznych syfkow). Szkoda ze to ja musialam byc tym naiwnym kroliczkiem doswiadczalnym wierzacym w cudowny efekt ale coz.Mam nadzieje ze to co napisalam da Wam choc troche do myslenia bo to co ja przezywalam po tych zabiegach bylo po prostu koszmarem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COLAGENUS
a ja bym się upierał przy stosowaniu kolagenu naturalnego w celu zniwelowania albo zmniejszenie blizn!!! Kolagen ma ta zaletę że odbudowuje strukturę skóry i usuwa przyczyny a nie skutki!!! Jeśli byłby ktoś zainteresowany to proszę pisać na gg 133736 chętnie poradzę coś w sprawie kolagenu naturalnego Pozdrawiam Leszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata33
MALINKAAAA! te nowe blizny pojawily sie miesiac po twoim 5tym zabiegu? wyciskalas moze pryszcze czy po prostu odnawialy sie stare blizny? Gdzie robilas zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez mam problem z tradzikiem i bliznami sa malutkie i jest ich kilka w sumie nawet nie widoczne ale mam takie pytanie co do tego mopczu co ktos wczesniej pisal ..po jakim czasie mozna uzyskac efekt ...ginie po tym tradzik ..a przbarwienia .. ? mam troche pomoze ten mocz cos na nie? i jeszcze jedno pytanie tabletki antykoncepcyjne wlywaja na cere a dkoladnie na tradzik?????? bo cos takiego slyszalam :P:P prosze odp :):) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
malinka, ile płaciłaś w krakowie? czyli, nie jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka7b
mam 17 lat i zostają mi po trądziku 'dołki' w twarzy, nie są jakieś ogromne, ale czuję przez to dyskomfort. próbuję przykryć je podkładem ale i tak są widoczne:/. czy mogę je zlikwidować jakimś kremem, maścią lub czymś takim? i czy peeling w tej sprawie polepszy czy pogorszy sprawę? proszę o szybka odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seiya
Ehhh, ja mam to samo;/ a ci wielcy dermatolodzy też niewiele dali.Te wszystkie maści typu: contractubex, cepan, acne derm etc etd nic nie pomagają. Czuje tak jak wy dyskomfort, mam zaniżoną samoocenę. Nie ma dla nas ratunku ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaaa.
hej na blizny sredniogłebokie i glebokie polecam tylko i wylacznie dermabvrazje.ja mialam robione juz wszystko tca itd fraxele a nic nie pomoglo na tyle zeby bylo widac rozznice.dopiero dermabrazja laserowa (moze byc robiona miejscowo) dala efekty.w przypadku blizn wkleslych to jedyna metoda ktora jest warta czasu pieniedzy i cierpienia.nie radze sie ludzic i meczyc z innymi sposobami.a zabiego nie boli bardzo ,ja mialam znieczulenie mascia emla i dalam rade wytrzymac:) ps na blizny przerostowe zaczynam uzywac dermatix(ok 130 - 150zł w aptekach ) podobno dobry.na przerosotwe keloidy dermabrazja nie dziala za dobrze(przetesotwalam)blizny sie odnawiaja.za to masci moze dadza jakis efekt mam nadzieje ze pomoglam wszystkim ktorzy walcza w wkleslosciami skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskolkaa.
hej na blizny sredniogłebokie i glebokie polecam tylko i wylacznie dermabvrazje.ja mialam robione juz wszystko tca itd fraxele a nic nie pomoglo na tyle zeby bylo widac rozznice.dopiero dermabrazja laserowa (moze byc robiona miejscowo) dala efekty.w przypadku blizn wkleslych to jedyna metoda ktora jest warta czasu pieniedzy i cierpienia.nie radze sie ludzic i meczyc z innymi sposobami.a zabiego nie boli bardzo ,ja mialam znieczulenie mascia emla i dalam rade wytrzymac:) ps na blizny przerostowe zaczynam uzywac dermatix(ok 130 - 150zł w aptekach ) podobno dobry.na przerosotwe keloidy dermabrazja nie dziala za dobrze(przetesotwalam)blizny sie odnawiaja.za to masci moze dadza jakis efekt mam nadzieje ze pomoglam wszystkim ktorzy walcza w wkleslosciami skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa kredka 134
Od kilku dni stosuję serum La Roche Biomedic z LHA. Używałam już wielu środków, ale wciąż mam drobne blizny, czasem większe, czasem jak łepek od szpilki dziurki, głównie na policzkach. Wcześniej nic nie pomogło, łącznie z mikrodermabrazją, na którą wydałam fortunę! Mam bardzo złe zdanie o polskich dermatologach, a piszę to z bólem serca, bo mam w rodzinie lekarzy innych specjalności... Chodziłam do dermatologów przez kilkanaście lat, stosowałam się do ich zaleceń, leczyłam trądzik a i tak mam blizny i problemy ze słabym, ale jednak trądzikiem. Czasami nie mam już siły, załamuję się. Ludzie, którzy nie mają tego problemu nie rozumieją nas. To nie jest przewrażliwienie, to jest właśnie zwykłe marzenie o nieprzejmowaniu się tym, jak wyglądam. Tak bardzo chciałabym wstać rano, nałożyć tylko krem i ot tak wyjść sobie na spacer, bez fluidów, bez kamuflażu:) Mam duże poczucie własnej wartości, ale jak tylko patrzę w lustro, to mnie to rozwala... I jeszcze te lata leczenia, stosowania tylko kremów dermatologicznych... :( Nie mogłam pójść sobie do sklepu kosmetycznego, powybierać, powąchać jakiś fajny krem i ostatecznie go kupić bo... miałam i mam trądzik! No ale nic... Walczę dalej. Muszę powiedzieć, że po serum Biomedic zauważam drobną poprawę. Nie spodziewam się rewelacji, tym bardziej, że jest to środek przygotowujący do profesjonalnych zabiegów z kwasami i można go stosować bez przerwy jedynie przez dwa tygodnie, ale jednak - skóra już wygląda nieco lepiej, a uwierzcie mi, jestem bardzo krytyczna i przeszłam już wiele. Widzę to po jednej z blizn, która jest w kształcie serca. Zaczyna się spłaszczać. I ogólnie skóra jest odnowiona:) Środek jest dość mocny, chociaż nie mam na twarzy zaczerwień. Preparat wylewa się za pomocą pipety najpierw na dłoń i skóra na dłoni trochę mi się złuszczyła. Jeżeli zdecydujecie się na Biomedic musicie koniecznie kupić krem z filtrem! Teraz pogoda jest raczej w kratkę, wyjątkowo zimny maj, więc zdecydowałam się na to serum, ale jak tylko zrobi się słoneczniej odstawiam wszystkie agresywne środki bo to tylko może pogorszyć sprawę. Może za jakiś czas jeszcze tu wpadnę i opiszę drugi tydzień z Biomedic. Narazie wygląda obiecująco! Dziewczyny, muszę Wam powiedzieć jeszcze jedno. Od kilku lat mam chłopaka. Jest świetny, superinteligentny i superprzystojny!:) i zupełnie nie interesują go moje dziury. Cały czas mówi mi, że jestem wyjątkowa i piękna, bardzo się kochamy i myślę, że jesteśmy świetnymi partnerami. To co przedstawiają nam w mediach, kolorowej prasie to tylko drobna część, która mimo wszystko nas dotyka i stresuje, ale niewiele ma wspólnego z prawdą. Dlatego walczmy z trądzikiem i bliznami, ale pamiętajmy o swojej wartości! Trzymajmy się:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterolistna8
Zgadzam sie z Wami ze zadne z dostepnych kremów sobie nie poradza. Takie zabiegi sa nam potrzebne www.estmedica.pl/leczenie-blizn.html#text wiem co pisze.Sama jestem po walce z bliznowcem po cieciu cesarskim.Nic nie pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iolaoss
Ja likwidowałam blizny na policzkach laserowo, laserem fraxel. Miałam naprawdę duży problem :/ Latami chodziłam po dermatologach, miałam straszliwe rany na policzkach. Antybiotyki, maści, wreszcie wyleczyli mnie izotekiem, skóra się zagoiła, ale zostały wklęsłe blizny, takie "dzioby". Maści na takie spracy nic nie dają niestety... Bo trzeba smarowac się maściami wtedy, kiedy ranki są jeszcze świeże. Na takie "zastałe" blizny to albo złuszczanie głebokie (wtedy powstają znów rany i wtedy maści), albo właśnie laser. Robiłam fraxel w gabinecie estetycznym Elite, na Pereca w wawie, no i efekty są dobre. Po kilku zabiegach mam gładkie policzki, cerę równą tam. Polecam naprawdę laser, te wszytskie cudowne maści są po to, żeby wyciągnąc kasę z portfela :/ Jak pomyślę, ile wydałam na cudowne środki wcześniej, to aż mi gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
pokaż zdjecie tych gładkich policzków, bo pisać takie coś może sam gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat'kaaa
pfff, wszyscy na pewno są chętni żeby chwalić się swoimi zdjęciami sprzed zabiegu. skoro jesteś na tym forum, to znaczy że też masz blizny, daj dobry przykład i pokaż pierwszy/a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile ktoś pisze że zlikwidowa
ł blizny to chyba normalne, że chcemy to zbaoczyć, tym bardziej, że napisać coś takiego może gabinet, który ma fraxel, żeby naciagnąć rzesze nowych klientów. Na innym topiku jest więcej o fraxelach i wcale nie ma tak o nich uroczych i pozytywnych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iolaosss
Hmmmm, zastanówmy się, dlaczego w jednym miejscu sie zdarzają pozytywne komentarze o fraxelu, a w innym nie? Cóż za zagadka.... Może dlatego, że jedni byli zadowoleni z zabiegu, a inni nie, Sherlocku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinkaa
a ten fraxel to działa tylko na przebarwienia, czy na blizny?? koleżanka mi powiedziała, że ten laser usuwa przebariwienia, ale z bliznami niespecjalnie już sobie radzi, ze to za krrótka wiązka laserowa czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×