Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Elaaa

blizny potrądzikowe - kto je zlikwidował - jak ????

Polecane posty

Gość kattiar
Hey DAMIANUS, chcialam napisac na maila, ale sie nie wyswietla... Gdzie robiles dermabrazje, jestem zainteresowana zabiegami?szukam sprawdzonego gabinetu i mam pytanie: ile zabiegow potrzebowales???jaki koszt i jak rekonwalescencja?????????pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrra DO ELA
Gdzie robilas zabiegi, ile ich bylo i jaka kwota????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpkaatoja
ja tez likwidowalam blizny potradzikowe fraxelem, re:store. nie probowalam wczesniej zadnych innych form terapii/likwidowania sladow blizn, wiec nie mam za bardzo porownania, ale i tak jestem zadowolona. tez robilam w elite na pereca w warszawie, mialam trzy zabiegi lacznie - po kazdym stopniowo bylo widac efekty. po tygodniu od ostatniego zabiegu bylo juz po prostu idealnie. powyrzucalam wszystkie stare zdjecia rytualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obladi-oblada
Ja chyba też sie na taki zabieg zdecyduję. Nie ma co chodzić z twarzą jak zaorane pole, skoro teraz są technologie, które moga pomóc takim ofiarom losu jak my :/ I pomyśleć, że niektórzy wcale nie maja pryszczy i nie wiedzą, co to trądzik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekajcie!!!
Zanim wybierzecie drogi zabieg! Na jedną miesiączkę dostałam straszny wysyp trądziku na biuście, zrobił się niestety stan zapalny. Strupki za szybko odpadały i wszystko się babrało wciąż w tych samych miejscach. Trwało to aż 6 miesięcy, aż w aptece dorwałam jakąś tanią maść, nie pamiętam nazwy (niebieskie pudełeczko, koszt ok. 10 zł). Rany się zagoiły, ale zostały okropne dziury, tzw. blizny zanikowe. Stosowałam Contratubex, pilingi, Saliderm- skóra nie chciała mi się złuszczyć po nich, nie widziałam żadnych zmian. Walczyłam rok i doszłam do wniosku, że nic mi nie pomoże. Tego lata, podczas jednego wyjścia mocno spiekłam się na słońcu i... Nie mogłam uwierzyć, ale jak po 2 dniach porządnie zeszła mi skóra- to dziurki się wygładziły. Za drugim razem zastosowałam lampę kwarcową. Drugi raz mi skóra zeszła i blizn już nie mam. Może to brzmi głupio, ale faktycznie mi pomogło to nasze słoneczko. Nie wiem jak ze starymi bliznami, moje miały rok. Solarium nie pomoże, bo po nim skóra nie schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydzień od fraxela to nie efek
ty, trzeba odczekać znacznie dłużej, bo po tygodniu skóra wygląda dobrze, bo jest jeszcze nabrzmiała. Jak poczekasz z m-c jak ja, to znowu zobaczysz jak wychodzą dołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda78
Czy nosi sie w tym czasie jakąś specjalna bielizne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po fraxeluuu
miałam 3 fraxele i szczerze powiem nie widzę poprawy... Pieniądze poszły w piz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mialam juz 2 zabiegi kwasami u kosmetyczki chcialam isc na mikrodermabrazje jednak mialam na policzku stan zapalny i musialam zminic swoje plany kosmetyczka polecila mi kwasy i powiem tak place 60zł za jeden zabieg i jestem zadowolona skora jest swieza i rozjasniona blizny jeszcze sa ale mniejsze mam nadzieje ze przy 10 zabiegu zejda :) kazdy ma inna skore i potrzebuje wiecej badz mniej zabiegow heh KREMY NIE SĄ DOBRE NA BLIZNY !!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja złagodziłam i rozjaśniłam blizny i plamy potrądzikowe zabiegiem kwasem glikolowym - do stosowania w domu, a więc zaoszczędzasz na kosmetyczce. Preparat nazywa się Glycolic Acid Pads 20 % firmy DCL i jest dostępny jedynie w gabinetach dermatologicznych. Opakowanie wystarcza na około pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzaoool
Ja je zlikwidowalam w Keramedzie zabiegiem z kwasem hialuronowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Sabin32
Sabin32, A czy produkt i w ogóle kosmetyki DCL, o których piszesz można nabyć w każdym gabinecie dermatologicznym, cz są może jakieś wyznaczone? Ja mieszkam w mniejszej miejscowości i też chciałabym mieć dostęp do takich innowacyjnych, dermatologicznych rozwiązań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Sabin32
Sabin32, A czy produkt i w ogóle kosmetyki DCL, o których piszesz można nabyć w każdym gabinecie dermatologicznym, cz są może jakieś wyznaczone? Ja mieszkam w mniejszej miejscowości i też chciałabym mieć dostęp do takich innowacyjnych, dermatologicznych rozwiązań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na blizny czasem nie jest najlepszy dermamelan jeżeli chodzi o usuwanie blizn potrądzikowych? To jeden z tych mocno złuszczających peelingów, które są zalecane właśnie przy bliznach potrądzikowych, przebarwieniach. Kwas glikolowy tez jest ok, ale on jest znacznie słabszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna55
a w jakiej cenie jest ten zabieg kwasem glikolowym lub tca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym salonie, do którego ja chodzę zabieg peelingiem glikolowym kosztuje niecałe 200 zł, z tym, że połączony jest z terapia światłem czerwonym, która łagodzi skórę po działaniu peelingu. To coś w rodzaju takiej całej terapii. Jakbyś chciała, to mogę ci podać namiary na ten salon. Pisz w razie potrzeby na mojego maila lupusik31@o2.pl Ale pamiętaj, że jak pojedziesz do lekarza, to on może zalecić ci inny peeling po przebadaniu twojej skóry, wiec się na to przygotuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 55
no tak wiem dzięki za info.. jestem z podkarpackiego i szukam dobrego dermatologa z Rzeszowa muszę się pozbyć tych blizn.. jak ktoś ma jakieś namiary to byłabym bardzo wdzięczna bo mój dermatolog nie przeprowadza niestety takich zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedne wniosekkk
na innym,znacznie większym topiku na kafeterii wspólnie doszliśmy do wniosków, że fraxel jest do dupy i my już od fraxeli odchodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizny zanikowe
Witam. Czy ktos może miał zabiegi robione laserem - CO2 LUMENIS ENCORE Active FX Deep FX. Zamierzam wybrac się na pierwszy zabieg...mam duże blizny zanikowe na policzkach Czy ktoś może wie czy mogę spodziewac sie pozytywnego efektu??? A może lepszy byłby Dualis Sp... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B2306
powiem Wam że najlepsze na blizny (dziurki) są peelingi głęboko złuszczające. Jednak czasem nie wystarczy nawet i 10 zabiegów jeśli blizny są głębokie, niestety. Ale po każdym peelingu blizny są płytsze i skóra wygładzona.... wiem z własnego doświadczenia. No i podstawa to trafić na dobrego drematologa, a nie partacza który rozcieńcza kwasy wodą i potem nie widać efektów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B2306
najlepsze są kwasy trojchlorooctowe, doklanie to: zgadzam się, kwasy trojchlorooctowe są najlepsze w walce z bliznami (przebarwienia oraz dziurki) ja miałam dokładnie robione zabiegi easy peel, są efekty, ale trzeba się nastawić na długie leczenie przy głębokich bliznach. EASY PEELZabieg z zastosowaniem 15% kwasu trojchlorooctowego (TCA) a także kwasu askorbinowego i cytrynowego. Zabieg przebiega w dwóch etapach: nałożenie na skórę roztworu kwasów nałożenie maski post peel, która jest aktywnym kremem wspomagającym działanie kwasów i powoduje odnowę naskórka. W trakcie zabiegu pojawia się pieczenie, szczypanie, zaczerwienienie skory .Pieczenie ustępuje natychmiast po zastosowaniu w/w kremu. Około 2-3 dni po zabiegu dochodzi do ściągnięcia i złuszczenia naskórka. WSKAZANIAzmarszczki (drobne) przebarwienia blizny potrądzikowe trądzik grudkowo-krostkowy Po zabiegu Easy Peel skora jest znacznie gładsza, przestaje być ziemista i matowa; zyskuje delikatnie zaróżowiona barwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska_jj
Słuchajcie-zwłaszcza ta osoba,która pisała o Elite,ile zapłaciłas tam za ten zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka_86xx
Ja niby nie miałam takich wielkich blizn ale i tak przeszkadzały mi strasznie. Byłam na peelingu kwasami w salonie Cece, taka mieszanka migdałowego, glikolowego i mlekowego i musze przyznać że wygląda to o niebo lepiej, teraz praktycznie nie widać żadnych blizn, śladów itd. No i nie muszę już ciągle maskować twarzy korektorem, podkładem itd. a to było strasznie uciążliwe, zwłaszcza latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariiiiia
a ja zamierzam kupic sobie na allegro kwas TCA 30% i sama z nim pokombinowac ale to dopiero na jesien, uzywałam kremu glyco A 12% ale to nic nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_colway
Elaa odezwij sie do mnie na maila - marcin.colway@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvefrv
ja polecam krem no-scar z masą perłową swietnie wybiela zaczerwienione miejsca wokół blizn i wypelnia blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem blizn nie wypelni
i juz. tca jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka zlikwidowała mikrodermabrazją i kwasami:) efekty całkiem fajne...zależy od ilości powrórzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnn
a to ciekawe bo jestem żywym przykładem na to, że jednak wypełnił;) i to własnie no -scar krem kremowi nierówny jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×