Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spadajace jabuszko

do wszystkich cwiczacych 6 weidera-jedno pytanie mam

Polecane posty

Gość krytyczna25
cześć dziewczyny :) odświeżam topic, pomieważ od 3 dni ćwiczę 5 z tym że troszkę przezemnie zmodyfikowaną, czy ktoś aktualnie jest podczas cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr z
witam ja dzisiaj postanowilem zrzucic troszke tluszczyku z brzuszka. po jedzeniu wyglada on nienajlepiej :) stad tez moja decyzja :) dzisiaj zaczynam :) dam znac wkrotce jak to wyglada. dodam, ze sporo brzuszkow robilem na silowni, stad gorne partie brzucha sa nawet nawet.. wzmocnione i fajnie wygladaja ja sie napnie caly worek :) ale reszta to pożal się boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandroonia
jestem dzisiaj na 10 dniu. Wg mnie efekty dość znikome. Czuć trochę twardszy brzuszek, ale wizualnie to raczej nic nie widać Trochę to demotywuje, ale cóż... Będę ćwiczyć dalej:) Te zakwasy na brzuchu mnie wykończą!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ sandroonia Ja jestem na 30 dniu i efekty tylko czuć, ale nic nie widać. Ćwiczenie zapewne jest dobre dla osób szczupłych, bez problemów z tkanką tłuszczową na brzuchu. A "6" robię po raz trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandroonia
hmm... No to kiepskie pocieszenie :/ Liczyłam na to, że mój brzuszek stanie się bardziej płaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Bo to ćwiczenie nie zbija tłuszczyku tylko wyrabia kaloryfer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ Karola U mnie a6w z ciekawości :) Ale nudne jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto nosi stringi w
takim rozmiarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia-77
Chciałabym zacząć,ale boj si,że mi sie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Próbuj, najwyżej to rzucisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich: A6W nie jest na spalenie tłuszczu, ale na wzmocnienie mięśni. Jeżeli macie tkankę tłuszczową na brzuchu to te ćw wam nie pomogą. A6W jest typowo na wyrzeźbienie kaloryfera :) a nie odchudzanie. Jedyne co osiągniecie to silne mięśnie brzucha, które będzie można wyczuć pod tłuszczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćw są nudne jak flaki z olejem (przecież codziennie powtarza się te same w coraz większej ilosci) - zaczyna się od kilkunastu minut ćw, a potem wykonuje je ponad godzinę. Żeby ich nie znienawidzić puszczałam sobie ulubioną muzykę i nie myślałam o mijającym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ponad godzinę? Hmmm.. Czytałam, że ostatnie dni mają nie zajmować dłużej niż 40 minut. Co nie zmienia faktu, że w tym czasie można paść z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliya
hej. mam pytanie, czy jeżeli mam trochę tłuszczyku a skoncze 6 i mięśnie będą (tylko pod tłuszczykiem :P), to czy jeżeli ten tłuszczyk potem zżucę to mięśnie pozostaną i uwidocznią się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli rosną mięśnie to automatycznie w danym miejscu spala się tkanka tłuszczowa (działanie somatotropiny). I owszem, po skończeniu 6 widać zarys mięśni (nie jest to oczywiście kaloryfer) ale tylko w górnej części brzucha. Najbardziej problematycznie miejsce, czyli oponka jest nie do ruszenia przez 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oha
cóż wy tu wygadujecie? szóstka nijak ma się do spalania tłuszczu na brzuchu czy gdziekolwiek, podobnie jakiekolwiek inne "brzuszki" machane po kilkaset razy! to oczywiście dobre ćwiczenie dla samych mięśni - utwardzi je, wzmocni, wyrzeźbi, ale nie ma nic do czynienia ze spalaniem tłuszczu! czysta fizjologia - żeby spalić jakikolwiek tłuszcz organizm musi zacząć pracować na odpowiednich obrotach, dlatego każdorazowo siłkę zaczyna się od aerobów, a fitnessy na których naprawdę można cokolwiek schudnąć, to te zdecydowanie najcięższe (tbc na przykład), gdzie tętno utrzymuje się na odpowiednio wysokim poziomie. domowe gimnastyki sprawią, że poczujecie się lepiej, wzmocnicie mięśnie etc., ale niewiele mają do czynienia ze spalaniem tkanki! zresztą, nigdy nie słyszałam o cudzie przemiany tkanki tłuszczowej w mięśniową, albo, że rośnie mięsień więc tłuszcz z nadania znika - no way, przecież to dwie zupełnie różne tkanki! mięsień rośnie i czasami dzięki temu jest lepiej widoczny nawet pomimo tłuszczyku, ale to tylko tyle. tłuszcz jak był, tak jest... pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda:))
Witam ! 6 Weidera robilam w okresie sierpnień - wrzesień. Zostało mi tylko 10 dni, ale musialam przerwać ( usuwany ząb mądrości, bolało jak robilam krok, nie mówiąc o ćwiczeniach). Nie wrócilam już do ćwiczeń. Moja opinia: NIE RÓB TYCH ĆWICZEŃ, jeżeli chcesz się pozbyć oponki lub wystającego brzuszka. Poświęć ten czas na innego rodzaju ćwiczenia. Sama mam lekko wystający i wiem, że to nic nie dało. JEŻELI CHCESZ ZYSKAĆ WIDOCZNĄ TALIĘ - wykonuj. Na wlasnym przykładzie widzę, że najbardziej działa na brzuch poniżej żeber. Oraz oczywiście dla osób, które chcą wyrzeźbić sylwetkę. Dziś mamy końcówkę grudnia, a talia nadal jest bardzo widoczna. Osobiście zaczęłam Skalpel Ewy Chodakowskiej. Zobaczymy jak będzie ;) Powodzenia!! :) i wesołych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missbacon
Nigdy nie mialam za duzych problemow z brzuxhem, to znaczy jetsem gruszka wiex zawsze skupialam sie na pupie i udach, ale ostatnio zauwazylam ze brzuszek zaczyna sie niebezpiecznie zaokraglac...coz jestem w 2 dniu wiedera i czuje wszystkie miesnie brzucha :/ ale to chyba dobrze, poza tym, moze to moje pobozne zyczenie ale mam wrazenie ze miesnie w okolicy przepony sa silniejsze...badz co badz, chyba warto c:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis wracam po chwilowej przerwie do a6w :) mnie sie tam podobaja te cwiczenia :) mam figure klepsydry i pieknie zaznaczona talie,ktora teraz dodatkowo pieknie sie wyrzezbila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×