Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Eeeee tam dwie gospodynie... Moja mama chetnie by wcale do kuchni nie wchodzila... Nie lubi tej rutyny ;) A ja od czasu do czasu tam kroluje... I nie mam ochoty nigdzie sie ruszac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze KO, że masz ten komfort, że może Ci zwisać!:p Niestety ja, doświadczyłam w życiu tylu nieprzyjemnych rzeczy, że muszę w niektórych sytuacjach, mieć wszystko bardzo klarowne i jednoznaczne! Ale jestem !!! Znowu jest nie tak jak powinno być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh... gdyby wszystko bylo latwiejsze i weselsze... to moze lepiej by bylo zyc... Moze mi sie cos fajnego dzisiaj przysni... ;) ALe za wczesnie chyba isc spac... przed Dobranocka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się śni KO, gorzej jak się człowiek obudzi i musi odnaleźć się w tym zwariowanym świecie pieniądza... Jutro znowu muszę pójść żebrać! Może Ty jednak masz coś z kuraków, one też po zachodzie słońca już chrapią:P Kolejny Jaszczur do mnie zapukał , więc spędzimy razem wieczór, no i Flowka jak wóci łysa, musi opowiedzieć wrażenia! Przygotowujesz sie psychicznie do spotkania Ptaszysko?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Wlasnie... :O Najgorsze we snie jest przebudzenie :O NIe lubie tego momentu... Jak psychicznie mam sie przygotowac...? Jeszcze przecie nie... A ja mam 9 kampanie :) I Shutter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego Widma? No jeszcze nie.... Bo jeszcze nie ma daty ustalonej, ani godziny, ani miejsca. Zeby sie przygotowywac psychicznie to musze miec wiecej danych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzina będzie ta sama, miejsce to samo, paznokci kolor też Ci podałam:p Co jeszcze chcesz wiedzieć? Oglądasz przecież Widmo?:p Losta już do 12 zaliczyłaś ?bo pytam i pytam i dalej nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ogladam... godzina ta sama i miejsce to samo...? Pierwsze slysze... Ale dnia nie ma podanego :P To chyba najistotniejsze :D (oczywiscie poza szponami :P ) Ogladalam juz 4 odcinki nowej serii... Mam kolejne 4 na kompie (reszta jeszcze sie sciaga) ale sobie porcjije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień nam poda A jak już będzie po egzaminach! Ale to już w przyszłym tygodniu Ptaszysko, pierz pórka, żeby były czyste, niebieskie:P [TWA ma na myśli kurz, ktory osadza się nie tylko na półce z Noblami i Oczami]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Czekamy wiec na haslo Agis...? :D LO matko!!! To moze to spasc jak grom z jasnego nieba... niespodziewanie :P A skad wiesz, ze beda niebieskie...? Moze Cie zaskocze ;) (jak nie zapomne :P ) [oglada piorka... i nie widzi nic z tych rzeczy, o ktorych opowiada Tanczaca... kurz? jaki kurz?] O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze mam... Nie wszystko mam niebieskie... Np majteczki to biale mam :) W jakim blocie? :O Ja tak brzydko nie traktuje tego cudu techniki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem o co chodzilo z tym Widmem... Ja znam tylko tytul Shutter... Ale to jakas siara... Przeciez to stary film jak swiat... z 2004 roku... Nawet na emulach jest... A to teraz jakas nowosc, czy co...? Sciagnelam sobie... bo sie ostatnio wczulam w Tajlandzkie horrory: Oko i Oko2. No i polecialam dalej i Shuttera sciagnelam... Nie wiedzialam, ze to jakas super hiper nowosc :O (film sprzed 2 lat? O_O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, czy ten kod z emuli to ok jest... Zwykle najpierw premiera, a pozniej dopeiro w emulach pierwsze screenery... A z tego co zrozumialam to ten film dopiero wchodzi do kin... Nie wiem jak to mozliwe, skoro wyprodukowali go w 2004 r... :O Ja nie mam screenera, tylko DVDrip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu nie pytam jaki masz puszek, bo wiadomo, że musi być biały, Picha ma taki sam... Z Tobą to nic nie wiadomo, na wszelki wypadek - pilnuj się potrójnie i tego antycznego cudeńka też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tymi majtkami? Tez masz? Bo juz nie wiem co sie do mnie gada... :O Nie mam nocnego... Ale w sklepie kolo mnie nie bylo lodow :( Sprawdzalam jak wracalam do domu... Tez same mrozonki :( Chyba se jakiegos sopla spod parapetu ulupie i bede cokac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mam majtki białe? Nie mam. Mam natomiast białe ze wzorkami różnymi!:p Ostatnio kupiłam w kolorze sadzy, seledynu, łososia i cytryny!:p Ptaszysko niedaleko masz centum handlowe, czemu tam nie poszłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majtki w kolorze rybo-sadzowym... dobre... Juz ja wole biale :P Jakie centrum...? No niedaleko... tylko w ktora strone :P Najblizej to ja mam do tabliczki WROCLAW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Na tej tabliczce nie ma wyrazu \"koniec\" :P Nie takie znowu zadupie... No ale lodow tu nie maja... Ide spac... bez loda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiednia pora, niektórzy teraz zaczynają żyć! Kup sobie na zapas lodów, nie będziesz tak cierpieć, ja mam dwa nocne pod domem! Flowek no pokaż te swoje nogi?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×