Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Obejrzałam KAMIENIE SMIERCI i jestem trochę zawiedziona. Jeżeli nie wciągnie mnie następny odcinek to sobie odpuszczę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trio nie do pobicia ! W sobote się odświeżę i znowu będę bardzo blondaniasta ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się tak nie ciesz Flowka, nie myśl, że przez cały wekend będę z Tobą gadać! Lakier zielony super sprawa, tylko żeby miał duże opiłki w środku! Wiesz co jeszcze mi się podoba kredka do oczu zielona, miękka z brokatem, tak jak mój balsam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Myślę o prezencie - w sobotę idę na rajd po sklepach. Będę szukać zielonej kredki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o popranku!! flow---> Ja jestem rowniez zawiedziona :( I odpuszczam sobie od razu! Do Losta sienie umywa, nie? ;) Tanczaca---> Jaka czarna...? O_O [oglada sie ze wszystkich stron...i nie widzi ani jednego czarnego piorka...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, hej, witam Was kawkowo! KO tak głośno mysli, że aż mnie obudził hałas w jej głowie! Ptaszysko czy Ty już od rana masz problemy? Czego znowu nie kumasz? Ty taka czarna, jak ja czerwona a Flowka żółta! Wczoraj Przystojny mi powiedział , że on prosty chłop i nie rozumie podtekstów - co racja to racja, prosty jak kołek! Ale TY O_O? Nasz profesor niezwyczajny KKK? Ostatnio tu pisałam jakich śródków stylistycznych używany, aby ukazać swoje uczucia, przeżycia i inne cudy! Wróć się i poczytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie o tym? \"Kamasutra\" może zniszczyć pliki Word i Excel Robak e-mailowy \"Kamasutra\" zaatakuje dziś wszystkie zainfekowane wcześniej komputery - ostrzegają informatycy. Wirus rozsyła się jako załącznik do wiadomości e-mail. Ukrywa się pod nazwami sugerującymi, że dostaliśmy zdjęcia lub filmy o treści erotycznej. Jarosław Samonek z firmy produkującej oprogramowanie antywirusowe uważa, że nie ma powodu do paniki. Kiedy zauważymy, że dostaliśmy e-maila z niewiadomego źródła, po prostu go nie otwierajmy. \"Kamasutra\" to jeden z niewielu programów posiadających wbudowane procedury destrukcyjne. Jeśli zdecydujemy się otworzyć taki załącznik, wirus, zbierze wszystkie adresy z programu pocztowego, utworzy fałszywe wiadomości i wyśle je pod znalezione adresy, infekując kolejne komputery. Jarosław Samonek uspokaja, że \"Kamasutra\" jest po prostu złośliwym programem, który nie jest w stanie zepsuć naszego komputera. Wirus, zniszczy jednak wszystkie dokumenty i pliki zapisane w programach Word i Excel i prezentacje zrobione w programie Power Point. Załączniki w których ukrywa się wirus są na tyle nietypowe, że standardowe oprogramowanie antywirusowe może ich po prostu nie rozpoznać. Ważne by usunąć z poczty wszystkie podejrzane wiadomości ponieważ wirus będzie się aktywował każdego 3 dnia miesiąca. Z danych organizacji bezpieczeństwa CERT Polska wynika, że zarażonych \"Kamasutrą\" może być nawet 700 tysięcy komputerów, ale ich liczba cały czas rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Rozrzutna jesteś a pamiętaj, że na bilet musisz mieć ! Dziś w pracy akcja mierzenia ciśnienia. Mam 120/70 to chyba dobre co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Nic nie kumam... Mam zly dzien... A w ogole to spadam do domu... Tam na mnie cos czeka w lodowce... ;) Moze juz sie nie pojawie, bo mam dzis ochote na jakies dobre i mocne horrory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko nie tylko Ty, pamiętaj masz zły dzień! Ale mi nawet napój do rur by nie pomógł! Flowka wszystko pasuje, 9 marca zaliczam wizytę i już jestem wolna... Za spacery z psem go kupiłam (9.60) , więc właściwie za darmo, ale będzie miało co dyndać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka no... wyjsc nie dzaja... i sie zrelaksowac... :O Tanczaca---> To, ze inni tez maja zly dzien wcale mnie nie pociesza... :O Jeszcze jakies slonce by sie przydalo, czy cus... Lo matko!! Przezywam jakies \"zmeczenie materialu\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam powyżej uszu tej zimy w naszym mieście, cholernego lodu na ulicach... Zawsze kiedy mam chandrę, tylko jedna myśl mi przychodzi do głowy: spakować i uciec, uciec jak najdalej od tego miejsca, w którym żyje, a którego mam czasami tak dość!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Lo matko!!! Tez bym chciala! Ale tyle stafu bym musiala wziasc ze soba... :D Nierealne... Zreszta, czemu ja mialabym sie wynosic... Kocham to miasto. Niech sie wyniosa stad moje problemy lepiej :P No to teraz juz chyba bede leciala!!! Buziaki :)***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też pójdę pod kocyk po masażu, bo jakaś niedorobiona jestem dziaj, czy niedokończona, a może zwyczajnie nie wyspana i dlatego marudzę od rana! Ptaszysko zatopi swój dziób w krwi, a ja porandkuje z Jaszczurem, taki napakowany ogiem jest, może mnie trochę rozgrzeje:p Flowka Twój dzwonek będę słyszeć! spoko:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Ciśnienie było mierzone około 14. Potem sprzątanie lokalu a potem ... małe co nieco (ale naprawdę małe!) więc gdybym zmierzyła się przed 16 to nie wiem co by pokazało ! :D Mam tu zduna w chacie - czyści piec ! Odezwę się jak tylko będę mogła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu kasy mi ubyło ! Tyle tylko, że piecyk pali jak marzenie ! Za brak smrodu i dymu trzeba w dzisiejszych czasach zapłacić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj TWA - gdybyś zobaczyła faceta na własne oczki - nie pisałabyś takich tekstów ! :D Stary, bezzębny, w okularach - to nie jest na pewno mężczyna moich marzeń !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślij trochę \"mmm\" w moją stronę... A odeślę ci też trochę. Wyślij trochę \"mmm\" w moją stronę... A odeślę ci też trochę. Twoje oczy są jak laser, Za każdym razem przecinają mnie coraz głębiej. Wyślij trochę \"mmm\" w moją stronę... (Jesteś tajemnicą...) A odeślę ci też trochę. (To z lekka krępujące...) Wyślij trochę \"mmm\" w moją stronę... (Jesteś tajemnicą...) A odeślę ci też trochę. Choć może ja tylko błądzę we śnie? Jesteś aniołem, czy diabłem? Jesteś pytaniem, czy odpowiedzią? Dla Ciebie, złamię wszelkie zasady, Dla Ciebie pójdę aż na księżyc. Ponieważ jesteś tą jedyną. Na świecie nie ma nikogo, prócz Ciebie. Dla mnie, jesteś zagadką. Dla mnie jesteś nieodkrytą tajemnicą... Tajemnicą... Tajemnicą... Tajemnicą... I nie potrafię rozstrzygnąć tej kwesti. Jesteś na jawie, czy w moim śnie? To wszystko jest bardzo krępujące. Specjalnie, kiedy zaczynasz, śpiewam... Wyślij trochę \"mmm\" w moją stronę... A odeślę ci też trochę. Wyślij trochę \"mmm\" w moją stronę... A odeślę ci też trochę. Jesteś aniołem, czy diabłem? Jesteś pytaniem, czy odpowiedzią? Dla mnie, jesteś zagadką. Dla mnie jesteś nieodkrytą tajemnicą... Tajemnicą... Dla Ciebie, złamię wszelkie zasady, Dla Ciebie pójdę aż na księżyc. Ponieważ jesteś tą jedyną. Na świecie nie ma nikogo, prócz Ciebie. Prócz Ciebie, prócz Ciebie, prócz Ciebie... Wyślij trochę \"mmm\" w moją stronę... A odeślę ci też trochę. Wyślij trochę \"mmm\" w moją stronę... (x5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Gdybym jeszcze tak wyglądała jak ta kobitka na reklamie i śpiewała takim głosem ... to sama bym tam występowała ! Wtedy miałabyś okazję zobaczyć jak się oblizuję ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy juz zaawansowane w kalamburach TWA !!! Od dziś chodzimy do tych lepszych ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×