Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość orle gniazdo poscielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Tanczaca---> Ale mnie ubieglas :P Ja juz nie spie :) W sumie to sie wyspalam... Zadnej krwii nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smys doleciał Ptaszysko! To chociaż się wyspałaś porządnie!:D Czy u Ciebie na wsi też tak cudnie pada śnieg? Zaraz pójdziemy z Pichą pobiegać, kupimy rogaliki i do wyra !!! Dzisiaj jestem Leżąca z Juszczurem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca----> ANo przynajmniej jeden plus... wyspalam sie :D Sen dobry na wszystko... NO i jest drugi plus... To piwo co mialam wczoraj wypic wciaz jest w lodowce :D Pada sniezek, pada... Ide tez zaraz po pieczywko, musze jeszcze poodsniezac... bo mama sobie kuku w noge zrobila :( No ale na filmy to do wieczora poczekam... nie lubie ogladac horrorow w dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka otwieraj oczy, bo Ci zaraz palca wsadzę:P [TWA tak robiła jak była malą dziewczyną] Śniadanko byś zrobiła, możę jakąś jajecznicę na szynce z pomidorem i innym dodatkami:p Ale bym zjała!!! Jeszcze moment i nie będę mogła z Wami pisać z powodu moich szponów, bo ścierają mi się na klawiaturze, a muszę je chronić do Flowki imienin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Jajecznica z pomidorami... :O TY to masz smaka... ;) Ha! I wlasnie dlatego ciacham szpony, zeby mi sie o nic nie scieraly :D To lece do sklepu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Tak krzyczycie od rana, że spać nie można ! Mam masę obowiązków dzisiaj ale jest sobota więc spoko ... Gonić się z czasem nie będę. No i myślę, że włosy mi nie wyjdą po dzisiejszym pasemkowaniu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka ogłądałam duperele Waletynkowe! Takie misiaczki i inne pierdoły dla małolatów! Nic tam nie było, co by mogło satysfakcjonować Twój wyrafinowany gust:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I\'m back :D Kto sie cieszy? ;) Ale nie dadza czlowiekowi zyc... musze zaraz kurs autkiem zrobic... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Ja sie juz stesknilam... ALe nie bede konkurowac z gadem, bo jeszcze mi z zazdrosci kuku zrobi :P To ja jade na kursik po miasteczku bryczunia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zanim zaczna się tortury na głowie - zajrzałam to do Was. TWA Trochę łaziłam po sklepach - wszędzie aż czerwono od walentynkowych gadżetów ! Ale wiem, że czerwony to nie Twój kolor ! Coś wymyślę - nawet gdybym miała się wstąpić ! :D KO To Ty zaczy się robisz prawko ? Tak wydedukowałam z pisaniny ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty Flowka KO za kierownice robi i to za darmo! Ha może jakieś piwko - jedno - jej za to dadzą , kto wie... Zresztą daleko nie pojedzie, poodkręcałam jej w nocy wszystkie kółka!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredny ten typ... tak biedna jaszczczurka poniewierac... ;) flow---> Kochana!!! Ja prawko mam juz od 5 lat :D A jezdzaca jestem od 3. I niczego bardziej nie zaluje w zyciu jak zrobienia tego prawka i sprawienia sobie autka (choc to to juz ylko pochodna...) Tanczaca---> Piwko czeka na mnie od wczoraj w lodowce :D Zamierzam dzis nadrobic zaleglosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Ptaszysko! W pierszych słowach mego listu do Ciebie, pragnę Ci donieść, że... nadinterpretacja, niedomówienia, aluzje, półsłówka i czytanie między wierszami oraz alegorie - to jest to co lubimy najbardziej i w ten o to skromny sposób na Cafeterii, ćwiczymy swoją inteligencje i szkolimy elokwecje!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Tanczaca... ile razy mam mowic, ze do mnie to DRUKOWANYMI trzeba ;) A ta Twoja nadinterpretacja to juz na grube sciemnianie zakrawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bethi
Ja wlasnie wypilam i co?Kawe pije 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×