Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ty mi to mowisz :) Wystarczy dla mnie :) [dumnie stroszy piorka... lubi czasem poudawac blyskotliwa...;) ) Ja tam taka szybka do ozenku nie jestem hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tu tylko po to żeby Wam powiedzieć ... jestem znowu blondynką !!! A co to za oświadczyny TWA ? Chcesz KO posiąść ? Ona nie taka łatwa ! :D Będę po 22 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać Flowka, nie będę po nocach na Ciebie czekać! - Kiedy blondynka wie, że straciła pracę? - Kiedy widzi, że z pokoju szefa wynoszą kanapę. Dlaczego blondynka wrzuca chleb do kibla? - Karmi WC kaczkę. Dlaczego blondynka nie ma włosów łonowych? - A czy widzieliście kiedyś trawę na autostradzie? Co robi blondynka z zamkniętymi oczami przed lustrem? - Chce zobaczyć, jak wygląda kiedy śpi. Kiedy zaczął się do mnie dobierać - mówi blondynka - powiedziałam, że nie chcę go widzieć. - No i co? - Zgasiliśmy lampę. Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Wyczulas mnie... Trudna jestem... a do tego twarda jak skala i zimna jak lod. I nie mam serca :P Aaaa... o to chodzilo z ta albinoska... Tanczaca---> od blondynki do albinoski to jeszcze dalekaaaaa droga!!! Nie wiedzialas? :P Tylko Ty mi sie nie farbuj!! Ten kolor co masz jest super!! (naturalne to to? bo ja sie nie znam :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - to jeszcze nie jestem albinoską ! Po drugie - mam kruczoczarne brwi i rzęsy więc daleko mi do tego białego Sylasa z Koda ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka nagram Ci Modern Talking, jak popatrzysz na Thomasa, to przypomnisz sobie cudowne czasy młodości! Tak krytykowano ten zespół za prostotę piosenek, a ja się przy niczym innym tak nie wybawiłam, jak przy nich! Cudowna muzyka do tańca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same ochy i achy były dzisiaj, bo co jeden teledysk to inne wspomnienia, tak - na taką dyskotekę iść, muzyka i wielka sala i żeby grali i śpiewali na żywo! Już dawno nie byłam na żadnej wielkiej halaśliwej imprezie( nie licząc koncertu, na którym byłyśmy z Ptaszyskiem). Może pójdziemy gdzieś poszaleć oba dwa? Za 34 dni będę z Tobą spała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No liczę, a cóż innego mi zostało, wtedy też liczyłam i się doczekałam, teraz Ty z kwiatami i orkiestrą będziesz czekać na peronie na xxxxxxx!:P Musisz żałożyć mini, żebym - jako znak rozpoznawczyv- z daleka widziała Twoje nogi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się zakurnikowałam ale to tak wciąga ! Na peronie będzie i orkiestra i kwiaty i w ogóle wszystko czego sobie życzysz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądząc po ilości piwa które czekało w lodówce to na bank lezy i mruczy pod nosem ! Ciekawe tylko co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w lutową niedzielę, dziś 5, imieniny AGATY, mamy -13 stopni mrozu we Wrocławiu! Zapewne we Flowkowej wsi jest nie lepiej! Czy jest ktoś chętny by mi podać niedzielne śniadanie do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać, wstawać !!! TWA Już śniadanko Ci niosę ! U mnie nasypało troszeczkę śniegu i mrozik jakiś jest. Nie wiem jaki bo nie wychodzę. Spotkamy się około 15. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Ladnie to mnie tak obgadywac...? Dobrze, ze mi zaden pryszcz na jezyku od tego nie wyskoczyl... bo bym byla zla!!! :P Ja wczoraj nie ruszylam ani jedbnego piwa z lodowy!!! WSzystkie zakapslowane czekaja na mnie :D Ale nadrobilam troche zaleglosci filmowych... ;) Tanczaca---> Ja pamietam!!! Ale zapomnialam wydrukowac (byl niezly mlyn w robocie\" i ni mam... :( Jutro sie tym zajme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisalam poprzedniego posta, to mi sie rozpipkala komorka... Ja wkurzona, ze ktos mi przeszkadza w kawkowaniu.... wyslalam... ide sprawdzic co to i kto to... i ... oczywiscie :) Jak moglam sie nie domyslic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie kochanie , jak mogłaś się nie domyśleć?:p Tylko ja mogę pipkować z ranka w niedzielę miłośnie!:D Flowka się postarała, na złotej tacy śniadanko podała, z czerwoną różą oczywiście, więc mam szampański humor!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj... bo nietomna dzis jestem... Siedzialam do 4 i filmy ogladalaam, a dzis mnie o 8 mama obudzila i kurs po miescie mialam obowiazkowy... :O W niedziele o 8 wstawac to grzech, wstyd i nie wiem co jeszcze!! Wiec uprzedzam, ze dzis bede wyjatkowo malo kojarzyc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×