Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Osz Ty!!! Przecie pora wstawania jest odwrotnie proporcjonalna do zdolnosci kojarzenia!!! Im wczesniej tym gorzej :P A wczoraj to przede wszystkim dokonczylam... wiesz co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... zaczyna sie... ;) Z czym nie masz nic wspolnego, bo nie kumam :D Taaak. Wczoraj robilam wlasnie to i dodatkowo jeszcze pare innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co... my chyba mamay podobny biorytm ostatnio... Nasze samopoczucia sa ze soba silnie skorelowane... Jak TY masz zly dzien to i ja... Jak Ty szampanski humor to i ja mam dobry dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z KOJARZENIEM NIE MAM PROBLEMÓW! ŻADNYCH! :pobojetnie o której bym nie wstała!:p Dzisiaj będę oglądać romansidło, a potem będzie teatr w wydaniu skypowym: Flowka opowiada przygody HP I Zakonu feniksa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko podaj mi swoją datę urodzin (GG), to dodam ją do swojej i codziennie Ci będę pisać, czy podołasz trudom życia lub czy powinnaś się wybrać na księżyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N, 5 lutego FLOWKA DLA CIEBIE! Optymizm i zadowolenia dominować dziś będą w każdej dziedzinie Twojego życia. Księżyc w Twoim znaku doda Ci atrakcyjności i powabu. Uczucia nabiorą większego znaczenia. Wiele spraw i sytuacji w Twoim życiu zmieni się na lepsze. Samotne Byki zakochają się nieprzytomnie. Twoje serce zabije mocniej. Pamiętaj, że wszystko, co robisz, zależy od Ciebie. Nastrój na dziś Księżyc w Twoim znaku usposobi Cię refleksyjnie. Do dnia dzisiejszego podejdziesz ze stoickim spokojem. Energia Księżyca zasili Cię pozytywnie i postanowisz zrobić porządek w swoich dokumentach. Twój dobry nastrój udzieli się wszystkim otaczającym Cię osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N, 5 lutego DLA TWA Ten dzień w całości przeznacz na wypoczynek. Zwłaszcza, jeśli wczoraj zabalowałeś do białego rana. Długi sen i odpowiedni relaks są Ci potrzebne aby utrzymać organizm w dobrej kondycji. Po obiedzie dobrze na Ciebie wpłynie spacer i ruch na świeżym powietrzu. Problemy osobiste znajdą rozwiązanie. Dzięki sekstynowi Księżyca do Twojego znaku masz dziś dobry czas na planowanie przyszłości. Nastrój na dziś Niewykluczone, że dzisiaj będziesz spokojna i wyluzowana. Zechcesz być może posiedzieć w swoim przytulnym domu i pomyśleć o przyszłości czy też zrobić plany na najbliższe miesiące. Jednym słowem, niedziela może być całkiem pracowita. A to pozwoli na uspokojenie się i zapewnienie sobie dobrego początku tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Ty jestes wyjatkowa... A u mnie wiele zalezy... od pory wstawania, od ilosci chmur na niebie, od wilgotnosci, sily i kierunku wiatru :P Ja mam taki programik co mi tez codziennie pokazuje moje gorki i dolki... ALe ja tam wole sie nie nastawiac :P Skonczyl sie film... Popylam na kolejny maly kursim po miasteczku moja bryczunia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh to intersujace, cała Twoja byczka leży w częściach na mojej działce:P Nie jarzę jak Ty to zrobisz? Dobrze Ci radzę, wyrzuć te prawo jazdy do Odry, może jakaś rybka skorzysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty KO a masz stół? Bo, że pióropusz posiadasz to wiem! Jeszcze fajkę pokoju wypalić musimy i się pochłastać po nadgarstkach!:p Manitou z góry patrzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie czesci poodkrecalas... ale wiekszosc widze stoi na chodniku... Najwyzej bede pchac :P Mam stol :) I mam warkoczyka, o ze o orlich piorach nie wspomne :D NIe bede sie ciac!!! Juz od biedy ta fajka moze byc... ale to jak wroce, bo nie moge bryczka na haju jezdzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne porozumienia KKK musi być przypieczętowane własną krwią KO! Jak już to się stanie będziemy jeść na porcelanie i spać w atłasach pod baldachimem! Zapalenie fajki daje możliwość skupienia się na własnym wnętrzu, odpędzenia złych myśli, negatywnych emocji i energii. To chwila, w której należy pomyśleć o wszystkich ludziach, aby zawsze dzielili miłość i pokój i oczywiście o swojej rodzinie i najbliższych, o całym wszechświecie. Palenie fajki pomaga otworzyć się na świat duchowy, kierować się bardziej sercem niż rozumem, przypomina o miłości i szacunku, które są w każdym z nas i którymi powinniśmy się dzielić. Fajka oczyszcza nasze serce i duszę, uświęca też miejsce, w którym się ją pali. Fajkę można zapalić o dowolnej porze i w dowolnym miejscu. Najlepszym momentem jest jednak poranek, wschód słońca (widzisz KO). Wypalenie z kimś fajki jest oznaką przyjaźni, towarzyszy mu zawsze gest podania ręki. W paleniu fajki z drugą osobą wyraża się nadzieję, że ta przyjaźń przetrwa i przyjaciele spotkają się ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zamiast fajki może być papierosik !? :D A co do tego niby zakochania w dniu dziesiejszym - chyba w monitorze się zakocham bo zapowiada się całe popołudnie przy kompie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz wolę żeby pisali za życia ! Gdybym była sławna to by o mnie w brukowcach pisali ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko!!! Ale siwo... nic nie widac!!! Juz nie dmuchajcie tak tymi spalinami!!! Gdzie ta faja?! BO nic nie widze!!! Tanczaca---> Gdzie jest moj silnik i 4 kola!!?? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny proszę EDIPRESSE Moja prababcia mawiała, że mężczyzna przynosi kobiecie albo bogactwo i zdrowie, albo nieszczęście i chorobę. Ujmując rzecz bardziej naukowo, można powiedzieć, niektórych typów mężczyzn należy unikać jak ognia. Z doświadczeń własnych, a przede wszystkim na podstawie zwierzeń wielu, wielu kobiet opracowałam typologię najgroźniejszych przypadków. A oto wnioski, które wynikają z udokumentowanych obserwacji: uciekaj od mężczyzny, który „kocha Cię na swój sposób”. „Kochanie na swój sposób” oznacza, że nie czujesz się kochana, jesteś zawsze na drugim planie, pełnisz rolę potrzebnego zaplecza i z rzadka słyszysz, że „to miłość, tylko taka specyficzna”. On nie kocha – traktuje Cię jak gosposię lub pluszowego misia, do którego może przytulić się wtedy, gdy najdzie go ochota. Nie zmieni się. Będzie Cię zwodził i oszukiwał, bo miłość to dla niego zbyt wiele wysiłku. Kocha wyłącznie siebie, a Ty masz mu w tym pomagać. Nie łudź się jednak, że lepszy jest typ szczerego, który nigdy Cię nie oszukał, bo w ogóle nie mówił, że kocha. Po miesiącach, latach próbujesz dowiedzieć się, o co chodzi, jakie ma wobec Ciebie zamiary, i wtedy słyszysz, że ogólnie poważne, choć na związek, małżeństwo, rodzinę nie jest jeszcze gotowy. „Niegotowy” latami próbuje osiągnąć dojrzałość. Niestety, bez skutku. Jest małym chłopcem, który nie chce zobowiązań. Boi się stabilizacji i emocjonalnej więzi. Nie chce mieć dzieci – żadnej konkurencji i dodatkowych wydatków. Jest mu dobrze w związku tymczasowym, z wieczną swobodą wyboru. Zostawi Cię, gdy tylko znajdzie lepszą okazję. Jeszcze bardziej zakamuflowane niebezpieczeństwo kryje się za maską „facet z problemami”. Miał trudne dzieciństwo, ciężkie przejścia w poprzednim związku, depresję, skręconą nogę, wypadek samochodowy. Powoli wraca do równowagi psychicznej, ale wymaga szczególnego traktowania. Musisz pochylić się nad jego nieszczęściem i pomóc wydostać się na bezpieczny brzeg. Nie krzycz, nie wymagaj, nie oczekuj. Miej za to dużo wyrozumiałości, cierpliwości, ciepła. Pielęgnuj i doglądaj. Dbaj i staraj się nie urazić. Najmniejsze zaniedbanie będzie świadczyło o Twojej gruboskórności, egoizmie, braku ludzkich odruchów. Jeśli łudzisz się, że Twoje starania pozwolą mu kiedykolwiek wrócić do stanu normy, jesteś w wielkim błędzie. Już zawsze będzie tkwił w otchłani swojego splątania, pogmatwania, zakręcenia. Tak mu dobrze. Niczego nie musi. Może za to oczekiwać szczególnej troski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje jeszcze typ „nietypowy” z definicji, czyli wyjątkowy, specyficzny, unikatowy. Do tej kategorii należą artyści, prezesi dźwigający na swych barkach tonę odpowiedzialności, naukowcy, wynalazcy i niespełnieni pasjonaci. Ich dusza, intelekt, wyobraźnia twórcza nie mieszczą się w żadnych schematach, dlatego wymagają specjalnego traktowania – „mężczyźni specjalnej troski”. Trzeba wokół nich chodzić na palcach, gotować niezwykle i oryginalnie, a przy tym lekkostrawnie, odgadywać zachcianki i natychmiast je spełniać. Nie wolno zawracać głowy codziennością, drobiazgami, własną osobą. Trzeba natomiast stać się kameleonem, który swój humor dostosowuje do nastroju pana i mistrza. Warto mile zaskakiwać – to pobudza wyobraźnię. Ale choćbyś była dobrą wróżką, nigdy nie sprawdzisz się w tej roli. Nie będziesz mogła ustawić rzeczywistości, jak scenografii w teatrze, i dlatego będziesz winna, że świat nie jest doskonały. W gruncie rzeczy najmniej groźny jest słodki brutal, który wrzeszczy, obraża, wali pięścią w stół, ale potem przeprasza i przynosi kwiatki. Jest przekonany, że skoro zarabia na czynsz i rachunek za gaz, to wolno mu od czasu do czasu stać się pospolitym samcem, który zapomina o dobrych manierach i demonstruje swoją władzę. Kiedy wyraża skruchę, to dlatego, że chciałby dostać na obiad swoją ulubioną zupę pomidorową albo brakuje mu seksu. Tak naprawdę nie żałuje swojego zachowania i powtórzy je jeszcze nieraz. Kiedy przeprasza, mówi, że bardzo Cię kocha i szanuje. Tak naprawdę jednak chce się stać ideałem: agresywnym mięśniakiem, który ciągnie samicę za włosy do jaskini. Wybaczysz mu, a on już następnego dnia wyśmieje Cię publicznie albo zbeszta. Tak już ma. Rozważania, który z tych typów jest najmniej niszczący dla partnerki, przypomina wybór: angina czy grypa, złamana prawa czy lewa noga. A chorób trzeba unikać, chronić się przed nimi. Bo najważniejsze jest zdrowie. Puk, puk. Kto tam? „Kochający na swój sposób”? „Niegotowy”? „Wyjątkowy – specjalnej troski”? Nie, dziękuję. Następny, proszę! Ptaszysko jak gdzie? W skupie złomu! Pragnienie mam !:P Na jabola starczy!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Jakoś często trafiali mi się ci \"z problemami\". Za dobra kobieta jestem ! Ale dosyć grania roli Matki Teresy ! Skończyło się i już !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadnych poslizgow :D MAm zimowki :D Coprawda bez kol... bo mi Tanczaca zakosila... Jaki zlom!!! Felgi moze troche zardzewiale ale silnik!? Przeciez Ty nie pijesz takich prymitywnych napojow... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeździć na zimówkach bez kół to wielka sztuka KO ! Jak Ty to robisz ? :D :D :D A powietrze masz w tych zimówkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz latwiej bez kol niz bez silnika... :P ALe ja jestem niesamowicie zdolna po prostu :D NAwet autko sie mi nie oprze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko to reakcja wiązana, jabola zamienię na przyrząd do ćwiczeń mięsni brzucha lub koło dmuchane do jazdy po śniegu lub podwawelską wieprzową!!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze mała zrzutka na koła, co TWA ? :D Oj, gdyby ta momba wtedy nie wybuchła w tym sejfie to już miałabyśmy jakąś zaliczkę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUz lepiej zbierajmy na pomnik... Sejf jest... Momba nie dala mu razy... Troche sie tylko zawiasy od drzwiczek zwichajstrowaly... ale dzialaja :) A na kola to ja juz sie sama zrzuce... I przysrubuje podwojna iloscia srubek, zeby Tanczaca nie dala rady :P Tanczaca---> Myslisz, ze osoba, ktora chcialaby takiego jabola mialaby na stanie te przyrzady...? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×