Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość rzeszo juz ma swoj jeden
Lo matko!!! Jak to wtyczka poszla?? Jak sie wygiela?? I obudowa pekla. To jak Ci sie udalo w ogole wlaczyc ten komp?? Chyba ma mocne bebechy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazuje się, że czytają nas ludzie ! Czarni czy pomarańczowi - nieważne - ważne, że jesteśmy w kręgu zainteresowań ! TWA Powiedz Przystojnemy, że ma się postarać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba trwają roboty naprawcze u TWA ! :D Czy naprawa dotyczy równiez stosunków z Przystojnym ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych stosunków męsko-damskich! wykluczone! Rozmawiamy służbowo:p O k... ale jestem dzisiaj zła... Co za pojebany dzień... Potoki przypłynęły z G... i woda się leje ulicami... Flowka buty mi przemokły:p Jak pójdę na masaż? Boso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w domku :D ALe beznadziejna pogoda... A moje buty za 14 zl nie przemokly :D A wszyscy sie smiali jak je kupilam! Powiedzieli, ze nie wytrzymaja tygodnia... A przechodzilam w nich cala zime :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam po wtyczkę KO, całe szczeście, że w moim porządnym dużym sklepie wszystko jest, bo cały czas się rozbudowuje. I widziałam dzisiaj cudne wielkie czerwone poduszki z napisem \"I love you\" w kształcie serca, takie mięciusieńkie, ale śliczne! No i głos już jest, ale obudowa do wymiany - dupa jasiu karuzela -kasa poszła się rypać, najpierw słuchawki, teraz to... a to wszystko dlatego, że zrobili mi wejście na słuchawki z boku - idioci i jak się odwracam na fotelu to ciągle nogą zahaczam o kabel - jasny gwint! Nie mam wyjścia, muszę założyć o 3 numery za duże buty:p Jak dzisiaj nie poleci w powietrze żaden talerz to będzie cud na Odrą, tak mnie nosi!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłębuszek
jak kawka to tylko z mleczkiem, a najlepiej z mleczkiem+ smietanka na wierzchu. Bardzo fajna rzecza jest tez drink z likieru kawowego i mleka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie śniegu napadało w nocy a teraz to się rozpływa ! TWA Fajnie, ze masz glos - pogadamy wieczorem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Obudowa - pol biedy... A musisz wymieniac??? NIe moze byc peknieta? klebuszek---> Ja robie kawowke... DO siekiery dodaje wodke, jeszcze tam takie dodatki i jest pycha likier :D Lubie jeszcze lody kawowe, kremy, w ogole zapach kawy i smak kawowy... Ale samej kawy w formie kawy... to... :O... niebardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę Ptaszysko, ale chcę, bo to fatalnie wygląda, ale i tak dupa bo nie mam kasy, a jak będzie, to są ważniejsze rzeczy. Liczniki do wody już \"rdzewieją\", roleta na drugie okno, okap i kurcze jak zacznę wymieniać, to się sklep tu zrobi:p Ale szkoda mi, śliczna jest z światełkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko... tylko mi nie mow, ze Ci sie podobaja te badziewne, komiczne, kosmiczne tandetne, zbajerowane obudowy!!! Koszmar!! Jak kupowalam kompa to myslalam, ze sie zalamie. Chcialam kupic cos normalnego, a tam same ufo... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ptaszysko uwielbiam, mam lampeczkę: zieloną, niebieską i czerwoną przy wiatraczku! To wcale nie jest badziewne! Lubię kolorowe migające światełka, cekiny na sweterkach, błyszczyk do ust z brokatem, im bardziej się mieni tym lepiej!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko moze sie mienic... mi tam rybka... ALe komputer!? JA i tak musze zaklejac, zakrywac te durne migadace lampki (mam 2 - sa koniecznoscia... + jedna przy glosnikach + jedna przy monitorze). Przeciez jak ogladam film to mi przeszkadza!!! Ze juz nie wspomne o innych efektach specjalnych... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_O To ja nie wiem co Ci świeci? Kontrolka jest przy głośnikach i malusia przy monitorze, ale nic nie miga. A te światelka fajnie nocą wygladają! Nie chce innej. Lepiej mi powiedz jak sie robi pogląd filmu na emulach, skoro takaś mądra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kompie - migaja - zielona lampka (power) i czerwona (procek), w monitorze (zielona) i w glosnikach (czerwona) swieca sie. Wygladaja beznadziejnie, zwlaszcza podczas filmu... :O Prawym przyciskiem myszy - i tak jest podglad... ALe juz troche filma musi byc sciagniete... Najpierw lepiej zobaczyc na komentarze (tez pod prawym przyciskiem myszy) a jak nie ma komentarzy to Nazwe pliku sprawdzic... jesli tam sa jakies dziwne rzeczy tzn, ze to jest syf (zazwyczaj ;) ) I co? MAdra jestem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz :D Teraz Ty tez juz jestes madra :D Wkurzam sie... bo zglosilam jeden topik do Smietnika (a rzadko to robie), a chyba zadnej moderatorki nie ma... A jak nie trzeba to pelno sie paleta... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włacz gg na chwilę! I napisz mi jeszcze jak podglądnełam film i taki komunikat Error -can\'t open file, to co znaczy, że plik uszkodzony i nie ma po co sciagać dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilowo nie moge sie wlaczyc na GG :( Tak jak jest taki komunikat to mozesz sobie darowac sciaganie... No chyba, ze jakichs sterownikow Ci brakuje... Tak tez moze byc... Ale Ty raczej jestes zaopatrzona... wiec to chyba plik jest uszkodzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę, choć jak Ci mówilam straty spore! Przystojny był nawet miły, posprawdzał co się dało, buzi na dzień dobry i na do widzenia było, kulturalni jesteśmy bardzo...:P Już wiem o jakie komentarze chodzi, obiecuje je czytać, choć nie zawsze są KO. Muszę iść na stopień wyższy kursu o kompach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Przystojny deklarował chęć następnego spotkania ? Przy winku i muzyce ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komentarz jest jak przy pliku masz takie zielone (lub, co gorsza czerwone) \" i \" Ale jak nie ma komentarzy to warto sprawdzic nazwe pliku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to już jest kochana, ze jak nie ma to się kocha ! A jak jest to już nie tak bardzo ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×