Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tanczaca---> A co Ty taka niegoscinna, nietowarzyska, ze az flow wyganiasz...? To pytanie retoryczne - nie wymaga odpowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Moze niedoinformowana... Ale o nic nie pytalam!!! To byla Twoja samowola, ze mi odpowiedzi udzielilas :P Dobrze, ze prowadzisz mi statystyke... Bo z okazji tych 10000 chyba cos trza bedzie chlapnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam kopa od TWA więc sobie pójdę ... poskakać ! :D Nie mam innego wyjścia ! Spotkanie będzie biznesowo-towarzyskie. Tak planuję i tej wersji będę się trzymać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra - nie bolało. Chyba potrzebuję takiego kopa w Twojej postaci bo inaczej bym się nie zebrała ! :D Dzięki ! 👄 No to już idę - będę wieczorkiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że wróciłam w jednym kawałku ! Jutro to dopiero poczuję co dziś wyrabiałam ! I była KAMA ! Naprawdę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegro przejrzane - coś tam mi wpadło w oko - się zobaczy ! :D Dzisiaj kurnik odpuściłam - koguty zachowały cnotę ! Padnięta jestem - idę spać. DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! No Ptaszysko - pracuś jesteś ! :D Ja chwała Bogu mam wszystkie soboty wolne. TWA Zmiana nastrojów ? Wczoraj Cię nosiło a dziś jakaś sflaczała ... Zaraz idę kupić coś niecoś - dziś mam napięty grafik, tyle do zrobienia a czas goni ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamilcz, zamilcz, Już nie chcę słyszeć ciebie, Nigdy więcej. Krwawi moje serce. Znikaj, znikaj, Już nie chce widzieć ciebie, Nigdy więcej, Znikaj jak najprędzej. Dałam ci wszystko, Co mogłam dać, A w zamian za to Ty, Odpłacasz się tak. I choćbyś upadł na kolana, I choćbyś błagał, To już nie działa na mnie, Żegnaj. Twoja strata. Zabieraj wszystkie swoje rzeczy Nic tu po tobie, Twój czas już minął, Od dziś jestem twoim wrogiem, Ty moim wrogiem. Koniec, to koniec, Zbyt wiele myśli, Bije się w mojej głowie. Przeciw tobie. Zapomnij, zapomnij, O wszystkim tym, Co było między nami, Bo to już za nami. Dałam ci więcej, Niż mogłeś mieć, A w zamian za to tak, Odpłacasz się. I choćbyś upadł na kolana, I choćbyś błagał, To już nie działa na mnie, Żegnaj. Twoja strata. Zabieraj wszystkie swoje rzeczy Nic tu po tobie, Twój czas już minął, Od dziś jestem twoim wrogiem, Ty moim wrogiem. Spełnić chciałam każde, Twoje życzenie Gdybyś tylko chciał, Gdybyś tylko chciał. Mogłeś wszystko mieć, Na palca skinienie. Cierpliwość moja skończyła się. I choćbyś upadł na kolana, I choćbyś błagał, To już nie działa na mnie, Żegnaj. Twoja strata. Zabieraj wszystkie swoje rzeczy Nic tu po tobie. No mam nowy HIT, Flowka patrz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy zrobione. Wymyśliłam dziś na obiad łajzanki ! Teraz biorę się za palenie ... niech się ta zima już skończy ! Na kolana ... za co albo dlaczego TWA ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×