Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

flow---> Eee... tam by kradli kanapki... Chociaz dobre byly z szyneczka... Pieskowi dalam biednemu, glodnemu :( Tanczaca---> Ze co...? Ty o zoltych kartkach...? Z pilki noznej...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wystawisz żółty papierek na allegro TWA ? Będzie licytacja kto da więcej i może trochę kasy zarobisz ? Bo Przystojny to raczej nie zapłaci gotówką tylko ... w naturze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w pracy małe luzy ! To się nazywa życie ! :D KO na zebraniu ? Poważna sprawa ! I co negocjacjami na temat żółtego papierka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Flowka napij się kawy i to mocnej!;) KO wróciła z nasiadówki a pertrakcje zdecydowanie póżniej! Teraz żeby przebiegały w lepszym nastroju, zostały przyszykowane pulpeciki z szczypiorkiem i pietruszką (zieloną) oraz chińskimi grzybami, makaron wywijany i ogóreczki konserwowe:D Chcesz zdjęcia mięcha w garnku?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka fajny topik nowy powstał \" Kawiarenka dla pań w średnim wieku \' i jedna kobitka tam napisała, że jak będą pisać o ...tu cytat: bo jak mamy rozmawiać o przepisach kulinarnych i o naszym zdrowiu to ja spadam... koniec cytatu Coś Ci to przypomina?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadnijcie co teraz w radio leci :D Nie znam zadnego RA... W kazdym razie ciastek nie bylo. Tylko sluchalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o co chodzi z tymi przepisami i zdrowiem...? O zarciu czasem lubie pogadac, czy to znaczy, ze jestem starym grzybem do niczego sie juz nie nadajaca...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka o całe 0,50 groszy nie zgadza mi się rozliczenie miesięczne finansów :D Czy Ty jako Wielka Pani Księgowa uważasz, że można to olać i przejść do porządku dziennego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Przez żołądek do serduszka ? :D Myślisz, myślisz - tylko tak dalej ! Zajrzę na ten topik - w końcu ktoś konkretny napisał o czym nie chce pisać. KO Już po zebranku ? Co dawali do żarcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie fruwam do zadnego RA, ani odwrotnie!! Zebranie...??!! Ja juz dawno zapomnialam!!Rano bylo!!! Lo matko!!! Czy ja mam tu sie spowiadac co do minut i godzin spedzonych gdzie indziej...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Ja jako starsza wiekiem wymagam konkretnej spowiedzi gdzie się było jak nie było ! I od dechy do dechy ! TWA Zajrzałam, poczytałam - nie ruszyło mnie jakoś. Jeszcze trochę i zrobi się wiadoma rzecz tym bardziej, że doliczyłam się kilku właścicielek ... wiesz czego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> ale ja wierze w tajemnice spowiedzi!!! A jak to sie ma do kafe, co...? :P Ale ja nie wiem jakie osoby i co ma ruszac...??!! Hejos!!! Ja tez tu jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego...?? Ja sie dobrze czuje :D jazyny napewno nie byly pierfszej swierzosci, bo wczorajsza ta salatka byla... Ale zjadliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chcesz zdjęcie mojego pustego gara po gołębiach TWA ? Bo już zjedzone więc fotka będzie bardzo aktualna ! :D I wiadomość z ostatniej chwili : oparłam się pokusie wypicia ... nie, nie MB, czegoś mocniejszego ! I widzicie jaka jestem twarda !? Jak skała ! Jak chcę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zapomniałam zapytać czym się skonczyły negocjacje ... Ale już mnie wyprzedziłaś. Idę poleniuchować na leżąco ... Też będę wieczorem ale wiesz ... po 21. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fluidy czy cuś TWA ? :D Akuratnie weszłam. Losta niestety nie zobaczyłam - jak to mówią : siła wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jaja
No już tak nie myjcie , obejdzie się ..Mnie tam wsio ryba . Znalazłem dla Was ciekawy artykuł - cobyście swoich pieknych i inteligentnych główek nie trudziły : http://www.rysch.com/wedkarstwo/angelp17.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Mięśniaki używają tylko jednego procentu swojego mózgu - taka jest naga prawda !!! Ale ja się nie dam - mnie nie tak łatwo zbajerować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×