Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No!! Mam chody w rozglosni :) ja dzis jadlam obiadek przy dzwiekach KAMY :D Od razu lepsze trawienie mialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny = mam dzisiaj tak świetny humor, że nic i nikt nie jest w stanie go zepsuć ! :D Nawet te popioły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie popioly?? Mowisz o Srodzie Popielcowej...?? A dlaczego mialaby psuc humor...?? A ja mam dzis masakrycznie zryty humor. W drodze do domu zamierzam wstapic do sklepu po napoje na poprawe humoru... Uciekam do domu!! Trzymajta sie!! DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Uważaj dziewczyno ! Zły humor + napoje chmielowe = zalany robak ! :D A jutro kacyk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mam zamiar zalewac robaka... ;) A kacyka to ja jeszcze nigdy w zyciu nie mialam!! wiec nie boj zaby... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Po co Ci SREBRNE WESELE ? Chyba nie twoje bo chyba byś musiała zaczynać w żłobku ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapuszczałam się ... 3 miesiące ! A dzisiaj w ciągu 20 minut wszystko pościnane. I wiesz - wcale mi nie żal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę na popołudnie do pracy. Postaram się zaglądać w pracy choć może to być trudne. DOBRANOC !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! No i pierwszego razu nie przezylam... ;) Dzis juz nie pamietam o wczorajszym piwie... Hehehe... ale wczoraj spelnilo swoja role... Zasnelam jak aniolek z flaszka w reku... Az jej mama wyciagnac nie mogla ;) Tanczaca---> Z braku laku moze byc... ;) flow---> Bo to fajna piosenka jest ;) A do zlobka nie chodzilam to nie mialam okazji nikogo poznac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Ptaszysko pewnie w pracy. A TWA śpi ! Wstawaj, wstawaj - słońce świeci i czuć wiosną ! Mam nadzieję, że odespałaś wczorajsze niewyspanie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... nie dzwonię zeby nie obudzić ... ale mogłabyś juz wstać ! Ptaszysko - często Ci się zdarza tak zasypiać z flaszką w ręku ? Bo to może być zły nawyk ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Znaczy sie... alkoholizm mialas na mysli...? ;) Pierwszy raz tak zakimalam, hehehe. Znaczy z piwem... Bo w innych dziwnych pozycjach i miejscach juz mi sie zdarzalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzało się ... hmmm ... niedobrze ! Bo jak się przyzwyczaisz to tak Ci zostanie. :D Zbieram się do pracy. Dziś do wieczorka grzebanie w papierach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam hałaśliwe krzykaczki !!! Dobrze, że se wsadzilam waciki do uszów, nie słyszę tego jak się plączecie i wiatr robicie :P Flowka minęlo 112 dni i dupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Ty jak w wojsku - odcinasz kupony do godziny zero ! :D Jak się nie liczy to szybciej czas płynie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po co mi przysłałaś kalendarz? :( I jeszcze kazałaś powiesić obok kompa?:( Teraz czy chce czy nie chce muszę w niego patrzeć!:p A w marcu widzę tylko jeden dzień - 10 -- 10 -- 10 -- !!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×