Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nie podniecaj się tak - szybko się objawil i może równie szybko zniknąć. Tak jak mięśniak. Tyle, ze jest istotna różnica między nimi w podejściu do sprawy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jutra głowa w popiół. Mam całe wiadro. Mogę rozdawać ! I obiecuję nikogo nie podrywać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jeszcze Flowka EP 2. Za orzeszka dużo bym dała:D A czy zdajesz sobie sprawę, jakim zgubny wpływ mógłby mieć Twój telefon, gdyby zadzwonił w trakcie zbliżenia stanowisk?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wolno...?? Post = bez miesa... Ja rano sledzia jadlam :) Ryby wolno :) Dzis sledz u mnie nie mial zadnych praw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Ty dzisiaj za pan brat z rybkami widzę ! :D TWA Liczyłam na to, że jeżeli nie chciałabyś aby przeszkadzać w negocjacjach to komóra byłaby wyłączona ! I bym się domyśliła na jak wysokim szczeblu siedzisz !!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem, kiedy jesteś smutny, nikt nie widzi twojego strapienia.... Czasem, kiedy płaczesz, nikt nie widzi twoich łez... Czasem, kiedy jesteś szczęśliwy, nikt nie widzi twojego uśmiechu... Czasem, kiedy się śmiejesz, nikt nie widzi twojej radości... Ale weź tylko pierdnij.. fajne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - niezłe ! TWA Zaginęłaś w negocjacjach - rozumiem ! Nie daj się ! Opieraj się jak możesz ... najlepiej o ścianę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia tura negocjacji zakończona zwycięstwem strony K, porozumienie zawarto dożywotnio, wysoki stołek zachowany! KO chodzilo Ci o 21 czy 41? Nie było mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie zadne prochy nie dzialaja!! Co chcesz... Nie tu pisalam i dawno!! Mialam pamietac!! I dobrze napisalam dokladnie... Nie zakumalas o ktory chodzilo...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka idę na ostatnie wielkie zakupy przed wyjazdem i pewnie się nadźwigam !!! :( Ale to wszystko po to , by zobaczyć :D na Twojej buzi! Dla podkreślenia tej uroczystości (powitania TWA) dochodzą jeszcze nowe skarpetki w ...zielone paski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka a już myślalam, że zgryzowałaś się razem z komórą:P Kupiłam serducho czerwone razem z Nudlami Knora i na opakowaniu była inforacja: wyciągnij plastikową zawleczkę, serce do komórki zamocuj i będzie świecić, gdy zadzwoni miłość!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wiem o co chodziło z tym świeceniem ! :D Moja smarkata w pracy też to ma ! I faktycznie świeci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam zameldować, że byłam u fryzjera ! W końcu wyglądam jak człowiek tzn. tak jak zawsze. Co mnie skusiło żeby się zapuszczać ? A jak pani myła mi włosy a pan czekał juz z nożyczkami to w radiu leciała ... KAMA, KAMA, KAMA !!! Przeżyłam same radosne chwile ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×