Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Słuchaj Tańcząca : piszemy na topiku, tak ? gg jest włączone, tak ? tlen też chodzi, tak? skyp juz się zagrzał od gadania, tak? i jeszcze na tlenie mamy rozmawiać ????? Kobieto - Ty mnie wykończysz ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię teraz tak słyszę jakby stado Tańczących mi do ucha gadało !!! Stereo !!! Pełną gębą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA FLOWKI🌼 I PTASZYSKA !!!🌼 Dla przyjaciół Kiedy was nie ma, to jakby nagle Zabrakło w moim życiu muzyki Kiedy Was nie ma, to czas mnie straszy Że przeminę, że będę chwilą... Kiedy was nie ma, to jakby niebo Miało się rozstać na zawsze ze słońcem Kiedy Was nie ma, dosyć mam wszystkiego I pragnę stąd na zawsze odejść Moi przyjaciele Moi przyjaciele Moi przyjaciele bądźcie zawsze ze mną Moi przyjaciele Moi przyjaciele Z wami wiem, że wszystko mogę Że wystarczy tylko chcieć Jak mam wyśpiewać, jak mam dziękować Jak wytłumaczyć, że bez was mnie nie ma Przytulam do was moją miłość I wdzięczność mą w modlitwę zamieniam Milion aniołków narysuję I wszystkie razem postrącam z nieba Dom na górze wybuduję I zagram klauna kiedy trzeba Moi Przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! :D To ja dziekuje za zbambusonana chinszczyzne... Z chinskiego zarcia to ja ryz lubie... Bambusy fe!!! Bambusy nadaja sie tylko do prostowania bananow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Tańcząca - to było śliczne !👄 Czy Ptaszysko dzisiaj się odezwie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę ! Synchronizacja w czasie ! [czy Ptaszysko nie widzi, że Flowka czeka na nia z orszakiem przywitalnym, kwiat, śpiewy i ogólna wesołość ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale hawajskiego wienca nie ma 😡 No ale wybacze... :) Ostatni raz zeby mi to bylo!!! :D Tanczaca---> Pikny wierszyk/piosenka...Zasluzylas na... herbatke... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca to pewnie jeszcze nyna ... Wczoraj ją obudziłam niechcący to była nietomna i mi się oberwało. Za to wieczorem była mi wdzięczna za to ! :D Ptaszysko - jak Ci jest na tym wygnaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygnanie czyli brak Twojego kontaktu z netem tam gdzie obecnie przebywasz wieczxorami ! To chyba nie jest za przyjemne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonecznie i na głodno witam!!! Flowka idź zrób talerz pysznych kanapek!!! :D Ptaszysko hahaha ale Cię w pole wywiodłam, hahaha O_O sam ryż? Powiedz, że jeszcze patyczkami chcesz go jeść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> W jakie pole...?? Ja lubie ryz :D Nie jem go patyczkami... Widelcem albo palcami :D flow---> Tak sie sklada, ze nie mam neta w domu. Ale dla mnie to nie tragedia ;) Mam net w pracy - wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko a ja myślałam, że umierasz bez nas :P [TWA się stuka po głowie tłuczkiem do mięsa, że taka naiwna była i uwierzyla w bezinteresowną miłość Ptaszyska]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra!! Oficjalnie oglaszam, ze ide sie ciac!!! [zrobi wszystko, zeby Tanczaca spowrotem uwierzyla w jej milosc] OO!! Tez bym zjadla :D Chociaz ja nie grzesze ;) Grzeczna dziewczynka jestem. I przyzwoita kobieta!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptactwo rozebrane na czynniki pierwsze i już się piecze ! :D Mózg Tańczącej uratowany - tym razem na obiad drób a nie wieprzowina ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - malinówka z siatką ? Będzie Cię widać z drugiego końca Wrocka ! Nawet Ptaszysko w locie zauważy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×