Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Krystyna by sie nie doczekala odebrania przeze mnie telefonu... Bo mi wybitnie dzwoniacy telefon nie przeszkadza... :P A nawet jakbym odebrala to duzo by sie ode mnie nie dowiedziala :D Jestem bardzo tajemnicza podczas rozmowy telefonicznej... wprowadzam odpowiednia atmosfere, napiecie... ;) dropsy moga byc... Byle nie z B :D Z B tylko DR :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj miałam kilka miłych telefonów a jeden nawet bardzo miły ! Tańcząca odkąd jej licznik włączyłam to kontroluje limit. Żeby nie było. Na bilingu dwa ulubione numerki ! Sami swoi !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłam, mogłam ! Już dawno ! I byłabym dziś może w Honolulu albo gdzieś ? :D Ale ... nie za ta cenę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie zakupy na święta zrobione ! Gotowanie będzie jutro ! Tańcząca - ty to potrafisz zaskoczyć człowieka ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Litosci... :O Ty bys mnie jeszcze w robocie o tej porze widziala... Owszem bywalo... ALE NIE DZIS :D Nic nie dziergam!! Bycze sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem pracująca kobieta i rozumiem co to byczenie ! :D Jeszcze tylko jutro i ... wolne !!! Leżenie plackiem i nic nierobienie ! :D Pójście w gości ! Juz koniaczek kupiłam na to pójście nawet ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro to sie nie pobycze... w sobote tez nie... z lajcami robota od rana... \"...ale za to niedziela ale za to niedziela, niedziela bedzie dla nas...\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie specjalnie zewlecze w piorek, bede gola i wesola i woda nic mi nie zrobi... Byleby w odpowiedniej temperaturze (nie za ciepla, nie za zimna), czysciutka i zadna sam zapochowa... i bez wiadra... :O Ide w kimono, wczesniej male mizianko i loscik :D Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - na sucho ci i tak nie ujdzie . Jakie dobranoc kobieto ? Ledwo wieczór się zrobił ! A co ? - kolezanki wołają na grzędę do kurnika ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu ktoś docenił moje starania ! To wzruszające ! Chwała na wysokościach ! :D Tak Tańcząca - między innymi i o tobie ! :D Zaliczam cię do moich przyjaciół wszakże ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko specjalnie wieczorem poszłam do sklepu z czterema łapami, żeby kupić OLIWKI z papryczką w środku!!! :P Będę je smakować w mojej świątecznej egzotycznej sałatce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiada mi się jutro ciężki dzień w pracy ... A miało być tak pięknie ! Jak będzie ciężka atmosfera to męska decyzja i do domu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamo o poranku. Ostatni dzień pracy. Jutro święcenie jajek a potem świętowanie ! :D Jakby kto pytał to kwaka podana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Zapierd... jak moge najszybciej, zeby swieta sie szybko zaczely :D Wiec mnie tu juz nie ma... To co widzicie to nie ja... to moj cien tylko :P Tanczaca---> Oliwki fuj... nawet z papryczka - choc papryke lubie :) Zadnych stopek nie czytam... Za dlugie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wylostowałam a tajemniczy uśmiech na ustach Henia powiedział mi, że naprawę wszystkiego mogę się spodziewać... :D Flowka fosolka robi sobie jaja...:P Ptaszysko za co ci dali - Mogli Gruszkę Rozciąć ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam orła cień - był i znikł ! :D Tańcząca - co z tą fasolką ? Rozumiem, że sytuacja się nie wyjaśniła ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze rozumiesz Flowka... :D Biorę się za gotowanie, pieczenie, smażenie, żeby wszystko zrobić i jutro świętować :D Ale komp włączony, dostanę łada chwila od emulek Gidoraha:D Orła cień...widziałam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×