Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Bo w lodowce zobaczylam tylko swiatlo... :( To co mialam jesc...?? A pic mi sie chcialo :D Przeciez trzeba uzupelniac plyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Hej wy tam,ale bzdury beblacie,ze klapak wam sie nie zamyka nie macie co robic to do dalszej roboty a nie klap klap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś się zaprosił na gulasz Moniał ? Ja bardzo chętnie bym poczęstowała - Tańcząca wie, że ja gościnna jestem. :D Ptaszysko - kto ci wyżarł żarcie z lodówy ? Śledztwo jakieś trzeba czy cuś ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie słuchaj Moniałka, bo Flowka ściemnia :P [TWA musi się zaszczepić bo choroby kawkowe co rusz z jednej na druga przechodzą] obiecała cisto za 2,60 - nie bylo... obiecała zapiekankę - nie było obiecała gyros...zrobiła ale dla innych gości...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ty Tańcząca ! Gyros to co ? - goście byli równi - nie wyróżniam nikogo ponad ! Ale, że smakował to jakoś nie raczyłaś napisać ! :D A od ściemniania to tu jest ktoś inny ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... to rozumiem, że doceniłaś starania ! Kieliszki muszą być ładne, alkohol lepiej smakuje podany w oprawie ! Jak w pracy pijemy MB z drinkówek to już jest profanacja ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> O dzieki Ci laskawa kobieto!!! BO ostatnio spotkanie 3stopnia zostawilo w mej pamieci inno wspomnienie (dla nie zaznajomionych: Tanczaca prawie mnie nie zamordowala za literowki :P ) monial---> Racja!! NIe moja wina byla :P henk1---> No wlasnie uwielbiam tak sobie klap, klap... To wypelnia moje zycie... A co najciekawsze: NIKOMU DO TEGO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> JA nie wiem no... zlomiarz jakis zajumal mi zarcie z lodowki, czy cus... :( Nie wiem tez co on tam znalazl, bo wczoraj tez bylo tylko swiatelko :P A... i jeszcze zapytam...? Kto niby jest od sciemniania...?? Tanczaca---> Choroby kawkowe...?? LO matko!!! A ja to chyba, jeszcze zdrowa jestem, bo mnie od kawy wzdryga :P Co to za ciasto za 2,60...? O_O JA kcem takie!! NA wieceuj mnie nie stac :P Przepis dawac!! ALe juz!! :P Za zapiekanke z pierogow to dziekuje... :P Gyrosow nie lubie :P Powinnas sie nauczyc: o imprezie i goscinnosci mozemy mowic jak jest co pic, a nie jak jest co jesc... :P I jeszcze jedno... z ta stopka to przesadzilas... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klap, klap....a robota nie zając nie ucieknie. A jak ucieknie...no to co? Ja przynajmniej gonić jej nie zamierzam :D Żywioł mi pożarł kiełbache, tuńczyk jakiś mizerny był...idę spać...aby do rana. Może lodowkę nawet jutro zapełnię? Klap, klap...dobranoc!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A....TWA no ta stopka to mnie się też podoba. Toć Kopernik...kobietą była :D Dobra...nie ma mnie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - to nie chodzi o chorobę po kawce. Tańcząca jest chora jak czyta topik ! :D Ale ona tylko tak mówi - jakie byłoby to życie gdyby nie było KKK ? Nijakie i pod psem ! :D Ja wiem - a co tam ! - jestem pewna, że to tylko chwilówka TWA - jutro będzie zupełnie inaczej. Jutro zostaniemy wyzwane od toreb żeby nam się we łbach nie poprzewracało za bardzo ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> KLap, klap... dobranoc!! :D Ja tez roboty gonic nie bede... Pewnie sama mnie znajdzie 😡 Ja jutro lodowke zapelnie plybnem :D Bo na trzezwo juz nie wyrabiam :P Tanczaca---> Zostaly mi 2 smaki... a nawet 3, bo jeszcze cos plywalo obok :P Pyszniejszej nigdy nie jadlam!!! Sam sobie nie zrobisz tak dobrze, jak zrobi ci Tanczaca :P flow---> NO wlasnie!!! KOpernik kobieta, ja kobieta... wiec jest wieksze prawdopodobienstwo, ze obie jestesmy rownie madre, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A co TY tak do mnie oficjalnie \"Krwawa Orlico\"...? Przeciez przeszlysmy na \"Ptaszysko\" :P A wiecie czego ja teraz slucham i do czego tancze??? Do piosenek z czolowek moich ulubionych bajek z Echa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakich bajkach mowa Ptaszysko bo nie kumam ! Ty odkąd masz swój topik to jakos bardziej obrosłaś w piórka czy cuś ... ? To dlatego TWA oficjalnie do ciebie KO pisze bo ... nie wiemy czy jeszcze możemy per Ptaszysko ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze chciałam dodać, że KO to jest pijana niestey ! Będę okrutna bo muszę to napisać : pijane ptaki wiozą śmierć ! Wszyscy do domu i nie wychodzić na ulicę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> NO cos Ty ;) JA przyzwoita kobieta jestem :D flow---> Bo pewnie nie ogladalas: Gen. DAimos, Tsubasa, Gigi, L\'uomo Tigre, Bia, Hela supergirl, Yattaman :D Oficjalnie informuje: mozecie per wszystko :D Ale w piorka obroslam... I dobrze... bo piorejk nigdy dosc, zwlaszca, ze mi Tanczaca zawsze z ogona wyrywa... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> A gdzie jednosc jajnikow?? Pijana?? O_O Jak jestem pijana to rozmawiam z wielkim uchem :D A teraz jest mi dobrze :D Jaka smierc...?? JA w domu siedze... Czemu inni tez maja? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądałam i nadal nie wiem o co chodzi ... ale to nieważne ! :D A może ci peruczkę kupić Ptaszysko skoro z piórkami tak kiepsko ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, chyba nie bedzie potrzebna... Obrastam w piorka... ;) Moze Ci wyslac w takim razie...? :P 😭 wszelkie 5 w domu sie skonczyly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×