Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

He...ale miałam \"branie\" w sklepie. Podstarzały harleyowiec mi się trafił :D To może dzisiaj ten horror będzie? Flowka będzie rżnąć, ciąć i ciachać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iszi
Mam 2dzieci, formalnie samotna i od 9:00 do 20:00 siedzę w nudnej pracy. W dzisiejszą pogodę moją rozrywką jest patrzenia jak krople deszczu padają za oknem. Wróble które często tam widziałam schowały się. Nieliczni klienci około raz na godzinę przerwają ciszę w sklepie i właściwie nic się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iszi
Właściwie to mamusia nie nauczyła mnie opowiadać o sobie :-) Zadaj jakieś pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iszi---> MAsz racje!!! JA tez nie lubie pytan \"powiedz cos o sobie\"... Zawsze wtedy milkne, bo nie wiem od czego zaczac :P A tak naprawde, to jestem ciekawa bardzo i mam bogate wnetrze :P NIe, Tanczaca...? ;) monial---> Ze podstarzaly to nie wazne... Harley to juz cos... :D flow---> Co ja slysze? O_O A myslalam, ze to ja krwawa jestem :D Tanczaca---> TY moj kochany gekonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gekony Systematyka Domena: eukarioty Królestwo: zwierzęta Gromada: gady Podgromada: lepidozaury Rząd: łuskonośne Podrząd: jaszczurki Rodzina: gekony Nazwa systematyczna Gekkonidae Gekony (Gekkonidae) — rodzina gadów z podrzędu jaszczurek. Rodzina obejmuje ok. 80 rodzajów i ok. 670 gatunków. Są jedynymi jaszczurkami mającymi zdolność wydawania donośnych głosów. Gekony są stosunkowo popularnymi zwierzętami hodowanymi przez terrarystów. Opis Skóra cienka i delikatna pokryta bardzo małymi ziarnistymi łuskami. Na skórze występują rogowe twory. Jedyne jaszczurki mające pod palcami włoskowate przylgi, które umożliwiają im sprawne chodzenie po pionowych ścianach, sufitach, szybach. Nasady palców spięte są krótkimi międzypalcowymi błonami .Głowa i oczy duże. Gatunki dzienne mają żrenice okrągłe a nocne pionowe. Ogon długi w przekroju okrągły. Gatunki dzienne bardzo kolorowe a nocne szare. Zjadają wylinkę. Wiele gatunków ma zdolność odrzucania ogona - autotomia. Rozmiary Długość od 2.5 do 36 cm Masa ciała do kg. Biotop Suche środowiska, lasy, skaliste pustynie. Pokarm Głównie owady a większe gatunki są drapieżnikami polującymi na małe kręgowce. Behawior Dzień przesypiają a w nocy polują wydając donośne głosy Rozmnażanie Większość jajorodna nieliczne (z Nowej Zelandii) jajożyworodne. Samica składa od 1 do 2 jaj kulistego kształtu w pergaminowych osłonkach pokrytych lepkim śluzem, które przykleja w różnych szczelinach. Występowanie Ameryka Północna i Środkowa, Ameryka Południowa, Afryka, Madagaskar, Półwysep Arabski, południowa Azja, Australia, Archipelag Malajski, Nowa Zelandia, Europa (7 gatunków). Przedstawiciele gekon tajski domowy (C. craspedotus) gekon lamparci (E. macularius) gekon leśny (P. bibroni) gekon płaczący (L. lugubris) gekon gruboogonowy (H. caudicinctus) gekon scynkowy (Teratoscincus scincus) gekon toke (G. gecko) Źródło: \"http://pl.wikipedia.org/wiki/Gekony\" Kategoria: Gady Dobre trafenie , kocham mojego Jaszczura :A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje miasto to wrocław. Zakorkowane, rozkopane ale nadal piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie?? Serio?? Wroclaw?? :D TO ja witam ziomalke tym serdeczniej!!! W imieniu swoim i mojego kochanego gekona :D No... rozkopali :( Miedzy gruzem, a okopami teraz trza chodzic... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że dzięki temu będzie jeszcze bardziej piękniejszy. A do korków to troszkę zaczynają mi być obojętne. W każdy planowany wyjazd doliczam po godzince na dojazd i powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komunikacja miejska wcale nie jest taka kiepsa... byleby kierowca umial jezdzic porzadnie... Autobusy fajnie omijaja korki ;) Mi sie nie podobaja unowoczesnienia... Obwiam sie, ze po remoncie nie bedzie tak fajnie jak kiedys :( JUz wiele z misjc do ktorych mialam sentyment... nie istnieje :( Ale Wroclaw wciaz kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale wszystko się zmienia czy tego chcemy czy nie. Moich kilka miejsc też już nie istnieje, ale Wrocław ma w sobie jakąś niesamowitą energię, że pomimo tych zmian nadal dobrze się w nim czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iszi---> Wlasnie ja tych zmian nie lubie... :( PO co cos zmieniac jak jest dobrze... NIech drogi poprawia, a nie totalnie zrownywac z ziemia to czy owo... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A Ty to pewnie bys oddala W za kazdo inne lepsze przy najblizszej nadarzajacej sie okazji, co...? :P JA jestem patriotka! A co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam na kolanka... ja szmatka owijam miotle... tez smiga niezle ;) I nic sie nie lapie :P I koncowek nie musze wymieniac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z płukaniem w wiaderku i moczenie rączek? Chemia i te sprawy... Ja nie lubię gumowych rękawic, u mnie górą mop :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_O [przelyka glosno sline... bo nie zrozumiala grozby Tanczacej... czy byla doslowna, bo zabrzmialo dwuznacznie] Chcialabym tylko nadmienic, ze jeden taki fajny gratis wciaz mam w plecaku... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie uzywam rekawic... :P Technika wyglada nastepujaco: 1. biore szmate wrzucam do miski 2. polewam szmate plynem pachnacym 3. polewam szmate odrabina wrzatku 4. zawijam szmate wokol miotly 5. smigam co sie da 6. plucze szmate w zimnej wodzie pod kranem 7. wrzucam szmate spowrotem do miski 8. posypuje szmate proszkiem 9. zalewam szmate resztka wrzatku 10. Po godzinie piore szmate 11. wieszam szmate na sznureczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa---> Technikę przepiszę, zapamiętam i zastosuję gdy mop nie będzie już chciał spełniać moich wymagań, chociaż długo ona trwa (namaczanie i te sprawy..) Właściwie to znaleźć inną osobę odpowiedzialną za podłogę. Może się znajdzie... w przyszłym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×