Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

flow---> W koncu powiedzialas cos logicznego... wielka madrosc zyciowa :D Gekon---> Boska czuje sie bosko :D Brzuchol bosko pelny, ju sie napoj bogow nie miesci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już nakarmiona ! :D Ptaszysko--> logicznie to ja piszę cały czas tylko co niektórzy mi zakłócają tok myślenia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gekon---> Kto pije kawke, ten pije kawke... :P Inni pija napoj bogow :P flow---> A kto Ci przeszkadza...??? Bo to chyba nie Boska...?? Boska nie przeszkadza, Boska, ewentualnie w swej laskawosci moze pomoc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te okrzyki na pewno nie dotyczą boskiej. Latają jacyś nawiedzeni dookoła rynku i nie wiadomo po co ! Przecież nie dam im w nagrodę ZOO ! :D Na to trzeba sobie dobrze zasłużyć przecież ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy sa moimi gekonami!!! Wszyscy, wszedzie wielbia Boska!!! I na wszystkie sposoby. Nie skladanie holdu Boskiej bedzie jednoznaczne z zamachem stanu i grozic bedzie gilotyna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho tam!!! Moniał zwiał na chwilę i pokłon wali :D % się leją. Weekend mamy.Długiiii......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boskiej dogodziłam...jak umiałam najlepiej!!!:P Teraz mogę przytulić się do swojego mięciutkiego tygryska i zgruzować w łóżku !!! no i antypiwko mam ... podarunek od Boskiej [ to chyba ślepy traf, ale dzień bez Boskiej, to stracony dzień] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyli biegać pod oknami to teraz wyją na rynku ! :D Już dosyć tych imprez ! Moniał --> ty już całkiem wpadniesz w nałóg przez ten długi weekend ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam ... pożal sie Boze ! Nie rozumiem co kogo obchodzi co piszę, kiedy piszę i do kogo piszę ! A poza tym to nawet odwagi nie mają napisać pod własnym nickiem tylko biegają w pomarańczku ! To się nazywa nadmiar wolnego czasu i brak pomysłu na jego zorganizowanie ! Zupełna ignorancja z mojej strony ! Nie będę się zniżać do poziomu d..ów ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... Rafał tym razem mnie nie zachwycił ! Było ładnie ale bez tego pazura który musi być w tangu ! :D Mimo to i tak przejdą dalej ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI dzis w tej kolejnosci (poki co) sie podobalo: Koroniewska, Kwasniewska, Mroczek, Jablczynska. I znow wychodzi, ze nie znam suie na tancu... :P Jury stwierdzilo inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze druga tura przed nimi ale teraz to trudno coś zakładać. Faktycznie to Rafał zatańczył najgorzej dzisiaj. Podobała mi się Koroniewska i wesoły taniec i świetne stroje ! :D Ciekawe co będzie w drugiej części ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom się wyrównał i trudno wyczuć kto odpadnie. Stawiam na Jabłczyńską albo Koroniewską ! Koroniewska w końcu pokazała co potrafi ale boję sie, że Jabłczyńska ma więcej fanów z serialu i ich smysy ja wybronią. Zobaczymy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet nie wiem w jakich One serialach graja... :P Koroniewska byla dzis swietna!!! Wolalabym, zeby odpadla Jablczynska... Ale co bedzie to sie juz okaze za sekundke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad wiesz, ze wygra...?? A czemu sie wk...ylas...?? Przeciez jeszcze nie final ;) Mi sie ten tekst o \"ocenianiu tylko tanca\" n niespecjalnie spodobal... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że Koroniewska została. Zobaczycie, że jeszcze wszystkim pokaże i jeszcze wejdzie do finału ! Ale też szkoda Jabłczyńskiej bo tańczyła świetnie. Rafal dał plamę - szczególnie w tangu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafał Mroczek ! O nim piszemy Ptaszysko ! A co według ciebie tańczył Mroczek jako pierwszy taniec ? Ty se kup okulary !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa.... pierwszy :) Tak... NO mi sie myla Ci goscie... nie znam nigoko... Ci czerwoni to bylo tango. Tez mi sie srednio podobalo. Ale foxtrot (hgw jak to sie poisze...) byl suyper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×