Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jak uczy historia takich \"boskich\" było wielu. Zwracam uwagę na słowo \"było\" ! Już ich nie ma na piedestale ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu zmienilas swoja boska stopke...? :) Moj boski sms z mojej boskiej komorki zaszczyci jutro Twoj cud techniki... Nie znasz dnia ani godziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i bez łaskawości sobie pójdę. :D Już sobie zaplanowałam to wcześniej i żadna siła mnie nie powstrzyma ! DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska sila jest niepojeta... Ale boska istota zna swoje rozwydrzone gekony i uwaza to za zbedny trud wciaz je pouczac... :P Udaje sie do swojego loza z baldachimem... A gekony niech mi machaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska w swej boskosci nie zauwaza przyziemnych okryc swoich gekonow... :P JUz idzcie lepiej ogladac filma... coby nabrac sil do wielbienia boskiej istoty ze zdwojona sila jutro :P DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj cien mowi Wam DOBRANOC!! :D Fajne filmy byly w TV :) Troche posiedzialam... ;) czapka----> wiem, widzialam :( Nie wiem jaka mam grupe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Gekony zebrały się na placu, niespokojnie przestępują z nogi na nogę, z niepokojem patrzą na zegar wiszący nieopodal i... czekają...i czekają cierpliwie, aż Boska otworzy swe Boskie Oko i wyjdzie na złoty balkon by pokazać swą wielkość w całej okazałości...tylko Preseska gekonów siedzi i piję kwakę i myśli, kiedy dostanie Boskiego smysa... w nocy się poświęciła dla Boskiej... wysprzątała łazienkę i ekstra wymyła klop, co by Boska mogła w nim zostawić Boski płyn, który wyprodukuwały jej Boskie nerki]:P Witam w niedzielę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska impreza mnie ominęła 😭 Ja wczoraj % znalazłam, stoczyłam bój o pilota, przegrałam, zabrałam swoje gekońskie ciało przed drugi TV, dokonczyłam %, zasnęłam.... To nie był boski wieczór. A teraz idę moczyć się w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Widzę, ze nie jestem ostatnia. :D Tańcząca ---> to jakiś nowy obyczaj żeby dzwonić i śpiewać na dzień dobry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wcale nie czekam na żadną boską ! :D :D :D Dzisiaj nie szukam żadnego H-fuja - odpoczywam. Choć mam już na linii frajera Rocha ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wku ... mnie ten Roch czasami ! Na razie jadę mu po bandzie delikatnie ale jak tak dalej będzie to ... pojadę ostro ! Wyrachowany, bezczelny frajer !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam na to, że ktoś ją zgruzował bo miał dość tej boskości !!! :D Chodźmy poszukać ciała na wysypisku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic na mnie nie przeszło ! Ja przed boskością będę się bronić rękami i nogami ! Kcem pozostać normalnym gekonem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo fanfarow to Boska nie slyszala i nie widziala zgromadzonych na placu gekonow... Nic sie nie zawalilo... Tylko jakies cholerne ziarnko grochu sie zapeletalo pod przescieradlem... :O Boski sms poszedl... Boska zostala odebrana przez Prezeske gekonow (lektyki brak... :O ) i zaraz bedzie konsumowla boskie G i napoj bogow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko ---> boskość to nie tylko przywileje! To również obowiązki ! Obowiązkiem boskiej jest otworzyć rano kompa, sprawdzić pocztę, odczytać posty na topiku i ODPOWIEDZIEĆ !!!! Słyszysz Ptaszysko !? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaattiii
To pijecie jeszcze te kawke , czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska jest nad przyziemnymi sprawami... Od rana szykowala swoje boskie cialo (kapiel w mleku, toaleta i inne takie tam :P ), zeby Prezeske gekonow olsnila boskosc Boskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym właściwie ta dyskusja ? Przeciez boskość to boskość i nie należy jej podważać. Wszystko na ten temat ! :D Idę coś zjeść ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×