Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Haaa!!! Ja nie wiem jak to jest miec kaca. Nie wiem co znaczy tupot bialych mew i takie tam... Jedynym objawem (i to bez znaczenia ile tych Ż i innych wypije) jest pusta butelka po mineralce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa... no... nie nadazam... Ananasy mi sie bardziej podobaly :O Teraz jak mam mowic... Apetycie!? Pogielo?! O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wcinam golabka w sosie grzybowym ;) chcesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_O [jezyk wypadl jej ze szczeki, slinka pociekla z kacika ust, oczy wyszly z orbit i wpatruje sie w pochlanianego przez Robala golabka] Skad wiedziales, ze uwielbiam golabki??!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to 6 zmysł;) odstapie Ci jednego chcesz??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko informuje Cię kochane pierzaste, że w sobotę 27 maja 2006 zamierzam robić gołąbki z mlodej kapusty :p Jak masz mowić do mnie? heh skrót to TWA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku... a pewnie!!! Golabkow to ja nigdy nie odmawiam!!! :D Tanczacy Wielki Arbuzie---> Wiesz, ze ja skrotow to za bardzo nie lubie... :P Nie wiem co z tym weekendem :O Kiepsko to widze narazie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc ogłaszam konkurs na nowe pomysły co do mojego skrótu :TWA Wymyślajcie to się pośmiejemy...:D aha jedna zasada 30 znaków bo się nie zmieści do ramki :P Tomahawk Wkurwionej Apaczki hahahaha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dość nietypowe (żeby nie napisać, że nienormalne :p), że Ptaszysko do tej pory nie zauważyło, że TWA jest nietypowa, żeby nie powiedzieć, że nienormalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na ciebie widzę,że to ja wygrałem nagrodę główną ????? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje oczy Piękna to ja wolę całować to o wiele przyjemniejsze:D:D:D ale widzę,że teraz to już całe stado much lata koło ciebie?????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A muchozol na mnie i Tańczącą czy na muchy ?????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchozol jak sama nazwa wskazuje jest na muchy :D Tygrysy nie musza sie bac srodkow na muchy... (na Tygrysy to w razie czego znajdzie sie jakis walek :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_O wałek ????:O to może ja usiądę gdzieś w kąciku i poczekam aż zapomnisz gdzie go położyłaś ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamietam :D Tylko, ze Tanczaca zamknela szuflade i zalozyla klodke :( Ale Ty sie przeciez nie masz co bac :D Ja jestem przeciez chodzaca kraina lagodnosci! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamknęłam na zawsze!!!:P [nic nie powiem, kiedy będę robić pierożki z owocami] Wracając do monotematyczności Wielkiego Ognia, pełna podziwu dla przestróg Ptaszyska, pozbierałam deski, patyki i klocka zgruzowane w dwóch różnych schowkach i przytargałam pod dach i teraz Ptaszysko nie będzie miało argumentu, że opał mokry :P [TWA ponownie wpada w uwielbienie nad sobą]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×