Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

To fajnie, że zostajesz popiszemy sobie...powiem Ci że...mam pewne przymyślenia ale nie jestem pewna czy aby jest odpowiednia pora by o nich mówić?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Ptaszeczka! Za chlopakiem tak jak za autobusem nie warto gonic, zawsze bedzie nastepny. Ale im blizej 30, moze sie okazac, ze to wlasnie byl ostatni autobus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemyslenia na temat...?? Pory lepszej nie bedzie. Jutro moze byc na innym swiecie :P I nie zdazysz :D Dawaj szybko, bo spadac chcialam wlasnie ;) A co Ty taka tajemnicza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie zgralysmy :D Co do autobusu: teraz chodze na piechote. Karty nie mam :D Juz nie pamietam kiedy ostatnio gonilam autobus!! Nawet jak wiedzialam, ze to bedzie ostatni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty w sensie, ze co...?? Ze mnie na zeniaczke namawiasz??? O_O Ja to bym nie miala nic naprzeciwko jakby sie napatoczyl ten jeden jedyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już piękna - wyfiołkowana ! A teraz idę kontynuować polepszanie swojej urody ! :D Jak wrócę to zrobię sobie naleśniczki z serem i zadowolona zasiądę przy kompie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to jestem juz całkiem piękna ! :D A naleśników usmażyłam 20 sztuków ! Będzie żarcie przez dwa dni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj częstuję kawką i naleśniczkami ! Wstawać i rozpływać się z zachwytu nad moim kunsztem kulinarnym !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roballo---> Z czym Ci nalesniczek chodzi po glowie? ;) flow---> Za kawke podziekuje. Juz pilam :P Ale nalesniczka bardzo chetnie!! Mysle teraz intensywnie jak sie wykrecic z imprezy :O Nie moge isc... dzis otwarcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roballo---> Postanowione!! Nie ide! Sztywno by nie bylo... Fajnie... Ale nikt z blizszych znajomych sie nie wybiera to co bede sama kwitla... Ja jestem istota stadna ;) Bede dzis pila piwo i ogladala mecze :D Ale mnie nurtuja te nalesniczki... No z czym Ci sie marza? :P Tanczaca---> Bo glodnemu chleb na mysli... Co zlego jest w nalesniczkach? O_O A przyjemnie tak posluchac slowiczego glosu o poranku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............to jeszcze Cie troche ponurtuja:P nie zdradze swych wyrafinowanych kulinarnych gustow;) Heh zabierz mnie na impre to na pewno nie bedziemy sterczec;) Ale u mnie słonko swieci jest przecudnie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co bysmy robili...?? Bo na tej imprze to sie wlasnie siedzi, je kielbaski i pije piwo :D Tylko fajnie miec z kim, heh... A tu wszyscy zdezerterowali :O Czy to nalesniki z czyms bardzo nietypowym...? Czy sam nie wiesz z czym, a tylko mnie trzymasz w takim napieciu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi jestem bardzo rozrywkowym facetem [nie mylic z pijakiem;)]rozmawiac uwielbiam na kazdy temat nie zwarzajac na plec rozmowcy;)... a heh nalesniki niech pozostana ma sladka tajemnica🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roballo---> Alez wierze... Dlatego sadze, ze zanudzilbys sie na smierc na takiej imprezie :D I ja tea zdecydowanie nie zagladam nikomu w papiery, metryki (i inne miejsca) podczas rozmowy :D I... cos Ci sie pomylilo. To kobieta powinna byc tajemnicza!! Od mezczyzn sie tego nie wymaga :D No powiedz co ladujesz do srodka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakiś szczęśliwy dzień dla wyznawców Pineapple! Ptaszysko od rano zapragnęło kontaktu ze mną i jakąś czarną skrzynkę zaistalowali, żeby sieciuchna była szybsza niż uciekający pociag i jeszcze się umówiłam na seans z panią kosmetyczką :D Będę piękniejsza od Flowki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedźwiedzie odleciały na północ więc wykorzystuję chwilkę ... :D TWA - chcesz mi robić konkurencję jak będziemy się szlajać we Wrocku ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naleśniki w pomarańczowym sosie Naleśniki z bobem i kiełbasą Naleśniki z czerwonymi owocami Naleśniki z jarzynami Naleśniki z kukurydzą i indykiem Naleśniki z mięsem Naleśniki z nadzieniem brokułowym Naleśniki z owocami Naleśniki z serem Naleśniki z serem i bananami Naleśniki zapiekane ze szpinakiem Naleśniki ze szpinakiem Naleśniki ze szpinakiem i dipem czosnkowym Naleśniki po meksykańsku Naleśniki bez piany Naleśniki brzoskwiniowe Naleśniki czekoladowe Naleśniki drożdżowe Naleśniki królewskie Naleśniki na białym winie Naleśniki niespodzianka Naleśniki pikantne Naleśniki piwne Naleśniki po litewsku Naleśniki przekładane warzywami Naleśniki różowe Naleśniki sezamowe z kurczakiem Naleśniki sezamowym nadziewana z szparagami Naleśniki studenckie Naleśniki z bananem Naleśniki z farszem serowo-szpinakowym Naleśniki z grzybami Naleśniki z jabłkami starczy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra..:) nagroda za wytrwalosc i sumiennosc;) ja najbardziej lubie z drzemem truskawkowym i z drugiej strony to nalesniki z parowka ,serem i pieczarkami .... tak nawiasem mowiac na milke zawsze jestem łasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko z niespodziewanką jest intrygujące ;) Tera kawki łyknęłam i witam o poranku !!! :P A mam mam ochote na tort naleśnikowy...jeszcze nigdy nie jadłam ...szalenie apetycznie wygląda na zdjęciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka mam dla Ciebie czarne koronkowe majtki, ale nie będę ich wysyłać pocztą bo mi szkoda 45 groszy na kopertę i 1 złoty 30 groszy na znaczek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylem na koncerciku w pubie takiej irlandzkiej kapeli i powiem Wam ze jestem pod wrazeniem ...bardzo mnie sie podoba . to link do ich stronki www.duan.pl download i tam sa do posluchania ich kawalki ;) warto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×