Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Przyjade o racjonalnej godzinie... Tak kolo 16 moze byc? ;) Godzinke na buzi buzi tas tas, potem meczyk i bedzie w sam raz :D moje tez sie chlodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzi buzi tas tas zdecydowanie nie jest ani dlugie, ani mocne, ani glebokie ;) I godzinka z pewnoscia starczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko --> godzina 16.00 meldujesz się pod drzwiami ! Bo nie będę miała z kim ryja drzeć na meczu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedant mnie dręczy a Wy pijecie 😭 Proszę za zdrowie Prezeski wypić dodatkowe śmierdziele (ja wypiłam w P)..... Ja też chcę uciec sobie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden ale jaki dobry :D Te male tez dobre :) I ten z bombelkami tez :D I plan wieczoru udany :) Tylko, zeby jeszcze czesciej to male okragle wpadalo do tego duzego prostokatnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeryłam skrzynkę na komórce i ja nie mam numeru do Prezeski 😭😭 Bije sie z pedantem o kompa :D Ja wygrywam...mam mocny sierpowy czy inny...... ale polazł gdzieś tam na chwilę :D Łoł.....wraca...... Rękawice wciągam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie w domciu :) Lubie chodzic na piechte... Ale nie zawsze ;) A dzis to mi sie kimac wyjatkowo chce, normalnie no :P To dobranoc mowie i udaje sie w objecia morfeusza! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na T nie pisze, bo nie wiem co... Czuje sie zazenowana :O To milego dzamprezowania zycze!!! Wypijcie moje zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroczyście ogłaszam koniec obchodów urodzin Prezeski i świętowania z tej okazji ! :D DOBRANOC !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×