Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nie wiem co miałaś na myśli, moje IQ odpoczywa!:P Proszę Pana naszego o proste żarcie dla Ciebie na imprezie, bo pojechać na piknik... na którym żarło przewala się na stołachh i nic nie lubić... to koszmar :P Ja uwielbiam na balangach jeść wynalazki!!! :D Z dawnych czasów pamiętam pyszne ozorki w galarecie...karpia faszerowanego karpiem...i ośmiornicę w sosie własnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLOWKA właśnie przed chwilą wyciągnęłam ze skrzynki 2 śliczne widoczki morskie ...jak myślisz? kto mi przyslam takie piękne karteczki ? ;) Ale brakuje mi morza...piasku i tej przyjemności patrzenia w odlegly horyzont :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Stoly sie uginaly :) NA szczescie bylo na nich zarcie dla bialych ludzi :D A ja dzisiejszy dzien jeszcze nie wiem na co przeznaczam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co Ci kierowca flow...? JA nawet nie wiedzialam, ze flow ma kierowcow. Nawet prezydent ma tylko jednego :P Tez sobie spalam :) Milo bylo, sympatycznie dopiki... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie som potrzebni kierowcy Flow...ale muszom dowieść ją do domu inaczej do mnie nie przyjedzie a już porządki zrobiłam...flaszkę kupiłam i żarło gotuje...:D I pije super Wody ...nowe odkryłam ..piekną się jest po nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOwy wynalazek dla ciala...? Cos jak piling z fusow? :P Twoja kapucha wali i u mnie ;) Nie przesadzaj z tym zarciem, bo zanim flow dotrze to zzielenieje :D Zarcie oczywiscie, nie flow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pusta skrzynke :P I kiedy ja zzielenialam, co? Ja kameleon nie jestem - nie umiem zmieniac koloru w zaleznosci od barw otoczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze, bo to bardzo zła cecha...a przeciez Ty jesteś chodzącym IDEALEM ;) A teraz do rzeczy...nie wiem czy Ci mówiłam, że rewelacyjna była cebulka do bitków ... pięknie pokrojona...więc na nastepnej randce nasmażysz mi cała patelnie cebuli...zrobimy sałatkę pomidorową i na deser jagody..bo już dzisiaj widziałam i LODY - WIELKI SZPAN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakze :D Zadnych wad!! Same cnoty mam :D JA tez cebulke do bitkow wole nawet bardziej od samych bitkow :P Chociaz nie jest ani slodka, ani czosnkowa - jak Ty lubisz :P ja lubie zwykla ;) Ale jak do pomidorow? :O I jakbym byla zlosliwa (a jako chodzacy ideal - nie jestem) to bym Ci przypomniala, ze to mial byc ostatni raz :P Kiedys w ogole nie mialam bolow glowy... do czasu bliskiego spotkania trzeciego stopnia z maska wypasionej bryczuni :P Od tego czasu dosiega mnie czesto... i pewnie dlatego jestem mniej mondra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko -----> BÓL GLOWY-----> Jest tu w kontekście wymigania, wykręcenia się, uniknięcia tego, na co się nie ma ochoty z przyczyn różnych a nie można również powiedzieć prawdy... bo te słowa mogły by spowodować konflikt, który w zasadzie nie istnieje...;)...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co to bol glowy i wiem w jakim kontekscie... Mondra nie jestem. Ale az tak gupia tez nie :P Ja patyczkow nie uzywam w tym celu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×