Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam wszystkich po powrocie ! Jestem : cała i zdrowa a wierzcie, że jazda z moim szefem samochodem była iście kawalerska ! Zjarałam się niesamowicie, pooddychałam morskim powietrzem i oczywiście zarwałam parę nocek (imprezowo - żeby nie było!) a teraz muszę odpocząć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlop jeszcze jest TWA ! :D Teraz ty musisz się mną zająć żebym za tydzień poszła do pracy wypoczęta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! flow---> Juz gubisz skore, czy jeszcze nie? ;) Tanczaca---> Milego imprezowania - mialo byc :P No... a ja nie wiem kiedy dzis bede. To trzymajta sie!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Wiem co miało być !! jakbym nie wiedziala, to bym się domyśliła! Imprezowanie nie wyszło..za to się dowiedziałam innych istotnych rzeczy a także przyznałam się do grzechu!;) Noc była pełna szampana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Chwilowo dysk idzie do sprawdzenia czy cuś bo mnie atakują i komp nie chodzi jak powinien ! Jak tylko się zrobi to się zjawię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze w ktorys tam dzien zaszczyce Was swoja obecnoscia... ;) Zebym mogla Was naocznie olsnic :P Gorszy zimny dran, niz ja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie zobaczy!! Zalezy od okolicznosci ;) Zawsze moga byc jakies zonki :P A teraz juz zmykam. I sie nie zegnam chamsko!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam przeszkadzać TWA ! Latarnie świeciły tak ostro, że pomimo tego słońca było widać bardzo wyraźnie ! :D Pazurki już pomalowałam - spakuję się w 10 minut wieczorem ! Jutro masz mnie witać na peronie ... pamiętasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty masz wymagania Flowka! :P Może cały ruch zatrzymam i flagi wywieszę!!! Ptaszysko ma megafon ...najwyższa pora, żeby zaczęła trąbić, że w końcu piękne stopy LADY FLOWKI staną na wrocławskiej ziemi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×